Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

anaana4

(2012-11-08 16:02)

Ciasto rewelacja!WYSZLY IDEALNE,CIASTO MIECIUTKIE!!!!

Pec

(2012-11-08 15:57)

No właśnie kończę drugi kawałek serniczka, jeszcze ciepły - sernik jak sernik ( wolę z śmietaną 30 % ), ale ten postanowiłam wypróbować bo zaciekawiła mnie ta kruszonka kokosowa - a dzieci lubią kokosanki. Warto wypróbować - ogólnie fajny serniczek.

Nieznana22

(2012-11-08 15:28)

Mniam! zrobie bo mam duzo jablek. 

sygulka79

(2012-11-08 15:28)

Hej :) zrobilam dzisiaj Twoje placuszki , bardzo smaczne , zapomnialam tylko dodac grysiku ale byly zwarte i nikt nie zauwazyl ze czegos zapomnialam dodac ;) Pozdrawiam i polecam

natmik

(2012-11-08 15:22)

zgadzam się z poprzednikami. to jest przepyszne!!!!!! a nie jestem miłośnikiem karkówki. chiałam uszczęśliwić podniebienie męża a uszczęśliwiłam i swoje:)

magdalena73

(2012-11-08 15:02)

Witam serdecznie

makusia

(2012-11-08 14:10)

Może zastąp porem....jeśli lubisz:) 

lokhunter

(2012-11-08 14:00)

pyszny wreszcie taki jak być powinien, dodałam jeszcze wędozne żeberka! POLECAM!!!!!!!!

cerekm

(2012-11-08 14:00)

makusiu, ja nie lubie cebuli...co bym mogla dac w zamian hm? superowa ta salateczka-suroweczka

lucynka71

(2012-11-08 13:47)

Nutello ciasto pycha ,po pierwsze kupiłam gotowe jabłka w słioku na szrlotkę ,po drugie moje dzieci nie lubią rodzynek ,więc wymyśliłam i wymieszałam jabłk z kokosem (pycha) .Ogólnie super iciasto ,no i bardzo tanie .Pozdrawiam .

shiraja

(2012-11-08 12:58)

Zupa fenomenlna!!!  Właśnie zrobiłam :) Serki dają super posmak, doprawiłam jeszcze ziołami prowansalskimi i pieprzem i dodałam pokrojonych w kostkę ugotowanych ziemniaków, aby zupa była bardziej sycąca. Małżonek z pracy wróci to będzie miał  niespodziankę :) Dziękuję za przepis.

rodzyneczka

(2012-11-08 12:56)

Wybaczcie, pomineło mi się przy pisaniu:) masło należy rozetrzeć i dodać do niego ugotowany budyń, miksując, aż powstanie jednolita masa:)

ally

(2012-11-08 12:51)

zrobiłam wczoraj do obiadu, wszystko zjedzone i smakowało nam. podawałam z kotletem schabowym. polecam

izaczekk

(2012-11-08 12:24)

Dzięki za info. Zamierzamy zrobić z mężem próbę generalną przed występem- o jej rezultatach z chęcią poinformujemy. Pozdrawiam ;)

joana30

(2012-11-08 12:19)

Spróbuj bo warto

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij