Ciasto rewelacja!WYSZLY IDEALNE,CIASTO MIECIUTKIE!!!!
No właśnie kończę drugi kawałek serniczka, jeszcze ciepły - sernik jak sernik ( wolę z śmietaną 30 % ), ale ten postanowiłam wypróbować bo zaciekawiła mnie ta kruszonka kokosowa - a dzieci lubią kokosanki. Warto wypróbować - ogólnie fajny serniczek.
Hej :) zrobilam dzisiaj Twoje placuszki , bardzo smaczne , zapomnialam tylko dodac grysiku ale byly zwarte i nikt nie zauwazyl ze czegos zapomnialam dodac ;) Pozdrawiam i polecam
zgadzam się z poprzednikami. to jest przepyszne!!!!!! a nie jestem miłośnikiem karkówki. chiałam uszczęśliwić podniebienie męża a uszczęśliwiłam i swoje:)
Witam serdecznie
Może zastąp porem....jeśli lubisz:)
pyszny wreszcie taki jak być powinien, dodałam jeszcze wędozne żeberka! POLECAM!!!!!!!!
makusiu, ja nie lubie cebuli...co bym mogla dac w zamian hm? superowa ta salateczka-suroweczka
Nutello ciasto pycha ,po pierwsze kupiłam gotowe jabłka w słioku na szrlotkę ,po drugie moje dzieci nie lubią rodzynek ,więc wymyśliłam i wymieszałam jabłk z kokosem (pycha) .Ogólnie super iciasto ,no i bardzo tanie .Pozdrawiam .
Zupa fenomenlna!!! Właśnie zrobiłam :) Serki dają super posmak, doprawiłam jeszcze ziołami prowansalskimi i pieprzem i dodałam pokrojonych w kostkę ugotowanych ziemniaków, aby zupa była bardziej sycąca. Małżonek z pracy wróci to będzie miał niespodziankę :) Dziękuję za przepis.
Wybaczcie, pomineło mi się przy pisaniu:) masło należy rozetrzeć i dodać do niego ugotowany budyń, miksując, aż powstanie jednolita masa:)
zrobiłam wczoraj do obiadu, wszystko zjedzone i smakowało nam. podawałam z kotletem schabowym. polecam
Dzięki za info. Zamierzamy zrobić z mężem próbę generalną przed występem- o jej rezultatach z chęcią poinformujemy. Pozdrawiam ;)
Spróbuj bo warto