Żabciu ! skórką podziel się ze sikorkami za oknem , serio do zmielenia boczek bez skórki ( przynakmniej ja tak zrobiłabym ) . Powodzenia ..))
Rewelacja . Polecam . Przepyszny szybki i prosty deserek :) mniam
Dziś zrobiony na obiad razem z surówką z sałaty lodowej,dressingu miodowego i granata ,smaki skomponowały się bardzo dobrze .....wszystko wyszło bardzo smaczne !....polecam ....bo nie wiedzę tu innych komentarzy a warto :)...
Witam!! RATUNKU bardzo chcę wypróbować Pani przepis i mam pytanko czy boczek mielić ze skórką czy bez?
Pierwszy raz bigos pieczony jadłam u mojej teściowej, bardzo mi smakował.Nawet więcej,był tak dobry,że nigdy nie próbowałam go robić,trzymałam się swojej gotowanej wersji.Moja teściowa robi taki bigos tylko z kiszonej kapusty i mięsa wieprzowego,zastanawiałam się czy można zrobić z mieszaną kapustą i różnymi mięsami i znalazłam ten przepis.A że szykuje się impreza to robię z większej ilości.Zobaczymy czy będzie równie dobry jak teściowej .Zapach bigosowy zwabił już bratanka,który pyta kiedy będzie można jeść. No to czekam aż się upiecze
Super ciasto!Robiłam ciasto zinnego tez dobrego przepisu ale to jest chyba jeszcze lepsze.
Wyszły pyszne, posmarowałam je dodatkowo białkiem i obtoczyłam cukrem... palce lizać :)
To byly moje pierwsze paczki wykonane wg tego przepisu.Rewelacja,dodalam troszke wiecej maki na tzw oko,pyszne!
Pysznosc!!!!
Kiedyś bywało, że ruscy mieli na targach ale...wyginęli jakoś, hihi
dostałam od kolezanki, ale można kupić na Allegro:)
Też go zrobiłam , dodałam różne ziarna, bardzo dobry , polecam
Wtakiej wersji jest bardzo dobra.
Witam zrobiłam dziś buraczki na obiad ale nie zasmażałam bo i tak są pyszne bez tego. Soku z cytryny więcej do smaku i buraczki mniam mniam. A ten posmak cynamonu. Polecam.
gabi, powiedz gdzie kupiłaś foremkę?