Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

megi65

(2012-11-07 17:53)

Żabciu ! skórką podziel się ze sikorkami za oknem  , serio do zmielenia boczek bez skórki ( przynakmniej ja tak zrobiłabym ) . Powodzenia ..))

agapl

(2012-11-07 17:50)

Rewelacja . Polecam . Przepyszny szybki i prosty deserek :) mniam

heiworth

(2012-11-07 17:07)

Dziś zrobiony na obiad razem z surówką z sałaty lodowej,dressingu miodowego i granata  ,smaki skomponowały się bardzo dobrze .....wszystko wyszło bardzo smaczne !....polecam ....bo nie wiedzę tu innych komentarzy a warto :)...

Żabcia0307

(2012-11-07 17:07)

Witam!! RATUNKU bardzo chcę wypróbować Pani przepis i mam pytanko czy boczek mielić ze skórką czy bez?

Izma73

(2012-11-07 16:48)

Pierwszy raz bigos pieczony jadłam u mojej teściowej, bardzo mi smakował.Nawet więcej,był tak dobry,że nigdy nie próbowałam go robić,trzymałam się swojej gotowanej wersji.Moja teściowa robi taki bigos tylko z kiszonej kapusty i mięsa wieprzowego,zastanawiałam się czy można zrobić z mieszaną kapustą i różnymi mięsami i znalazłam ten przepis.A że szykuje się impreza to robię z większej ilości.Zobaczymy czy będzie równie dobry jak teściowej .Zapach bigosowy zwabił już bratanka,który pyta kiedy będzie można jeść. No to czekam aż się upiecze

ulla73

(2012-11-07 16:41)

Super ciasto!Robiłam ciasto zinnego tez dobrego przepisu ale to jest chyba jeszcze lepsze.

toska33

(2012-11-07 15:54)

Wyszły pyszne, posmarowałam je dodatkowo białkiem i obtoczyłam cukrem... palce lizać :)

anaana4

(2012-11-07 15:35)

To byly moje pierwsze paczki wykonane wg tego przepisu.Rewelacja,dodalam troszke wiecej maki na tzw oko,pyszne!

anaana4

(2012-11-07 15:32)

Pysznosc!!!!

gabigold

(2012-11-07 15:17)

Kiedyś bywało, że ruscy mieli na targach ale...wyginęli jakoś, hihi

gabigold

(2012-11-07 15:12)

dostałam od kolezanki, ale można kupić na Allegro:)

Fot. Welona, Babciny chleb
Babciny chleb
18.4k
107
11
Welona
mariolek8

(2012-11-07 14:46)

Też go zrobiłam , dodałam różne ziarna, bardzo dobry , polecam

Beti.

(2012-11-07 14:40)

Wtakiej wersji jest bardzo dobra.

krysia50

(2012-11-07 14:34)

Witam zrobiłam dziś buraczki na obiad ale nie zasmażałam bo i tak są pyszne bez tego. Soku z cytryny więcej do smaku i buraczki mniam mniam. A ten posmak cynamonu. Polecam. 

bytomianka

(2012-11-07 14:26)

gabi, powiedz gdzie kupiłaś foremkę?

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij