przepyszne
domownikom tez bardzo smakowało więc jak najbardziej polecam
Trzy tabliczki czekolady - chyba bardzo dużo?
super ciasto ! właśnie zjadam pizzę z córeczką od dziś będę robiła tylko to :)
pychota ,pychota i jeszcze raz pychota
u mnie tez nie marnuje się nawet woda
Oooo witaj magdalena73
Narobiłaś mi ochoty na naleśnika , więc go przed chwilką zjadłam :) Ile tych białek miałam to sama nie wiem , odlałam je ze szklanki :) a z tą reklamą to podoba mi się
Weszłam w nowe przepisy na stronie głównej WŻ i zaciekawiło mnie zdjecie ,patrze autora a to znowu ty
super lubie takie nowinki -już jest na mojej liście do zrobienia .Man nadzieję że reklamę moge ci dalej robić hahahaha
.Atak z innej beczki to dałaś 2 jajka tak ??? bo tak mniej więcej mi wychodzi z tych przeliczeń .
Jeszcze takie pytanko czy to ma być jako obiad? Bo widze to raczej jako ciepły deser:)
Mam małe pytanie, czy majonez też jest polany żelatyną, czy tylko mięsko. Jestem zachwycona twoją twórczością i sama mam ochotę popróbować.
Wyżej pisałam, że takie jajo ma 35-40g
Robiłam na niedzielny obiad rodzince smakowały.Gorąco polecam
Ale góra pysznych krokietów!
Przepis ciekawy. wydrukowałam ale neistety w wersji "do wydruku" składniki wypisne "schodkami' rozjeżdżJĄ się i jskładniki "dłuzsze' rozciągają się na 2 lnijki
Naprawdę cieszę się bardzo, że kolejnym smakoszom ciasto przypadło do gustu.
Mam kolejne fajne przepisy już wypróbowane i obfocone.
Zapraszam wkrótce :)