Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

jagoda.pik

(2012-11-06 18:23)

Ale to jest duża rozpiętość, bo 100 W to prawie minimum, a 800 to moc maksymalna, czyli nie ma znaczenia ile, i tak będzie ok?

monia7301

(2012-11-06 18:20)

Nastawić na 800 lub 100 W

jagoda.pik

(2012-11-06 18:15)

Chciałam zapytać na jaką moc nastawić mikrofalę?

malgorzatka182

(2012-11-06 18:03)

Super wyglada, jutro bede robić, dam znać jak wyszło :)

Wkn

(2012-11-06 17:58)

Niedobrze. Z dużego płata ciasta francuskiego wychodzi 8 paczuszek, czyli 4 porcje (po dwie paczuszki na osobę). Jeśli podajemy paczuszki jako rodzaj ciepłej przystawki, wychodzi 8 porcji :)

leszek

(2012-11-06 17:44)

Nie wiem czy dobrze rozumuję,tzn.z jednej połowy ciasta wyjdą 4 paczuszki????

heiworth

(2012-11-06 17:25)

Zrobiłam wg tego przepisu w sumie dwa razy ....za pierwszym razem smażyłam na dużej teflonowej patelni bez tłuszczu i muszę przyznać ,że ser zaczął mi brązowieć ...Za drugim  razem (wczoraj) zrobiłam na mniejszej patelni ale z dodatkiem niewielkiej ilości masła ....u mnie jako dodatki ,szczypiorek i trochę kminku ....muszę przyznać ,że wyszło rewelacyjnie ....wręcz idealnie ...miałam w pracy ...poczęstowałam koleżankę i przepis poszedł już dalej ....za jakiś czas znowu zrobię ....ale będę eksperymentować ....myślę o orzechach :):)....dzięki za przepis bo jest suuper !....a to mój wczorajszy serek ....

milunia

(2012-11-06 17:21)

Bardzo dobre.

monia7301

(2012-11-06 16:55)

Iwonka9876 ..masło prawdopodobniej wyjdzie jeszcze smaczniejsze .Margaryna waży 25 dkg , więc masło też takie powinno być .

Izma73

(2012-11-06 16:54)

Ja też niestety jestem zmarzluchem.Zaopatrzyłam się już w lipę,a dzisiaj robię syrop z imbiru,ale nie wiedziałam ,że to afrodyzjak....nie wiem czy ryzykować ....mam już troje dzieci

aggusia35

(2012-11-06 16:16)

Artykuł w  sam raz dla takiego zmarzlucha jak ja. Oj chyba za te herbatki rozgrzewające lubię tylko tą zimę. Obok rumu dodała bym jeszcze miód pitny tzw. Trójnak. Przerzuciłam się zeszłej zimy na ten specyfik i jak dla mnie jest o niebo lepszy pod względem leczenia z infekcji. Właśnie raczę  się taką pozdrawiam

Iwonka9876

(2012-11-06 16:10)

Czy do kremu nie byłoby smaczniejsze masło?

aggusia35

(2012-11-06 16:07)

Witaj,, jakie piękne zdjęcie Wow :)

megi65

(2012-11-06 15:06)

Przecież nie będę sie powtarzała 199 komentarzyku  )  króciutko .... doskonałe rogaliki .. )) Do dzieła Ci , którzy nie poznali jeszcze maślanego - kruchego rogaliczka ..Aniu pozdrawiam !

vikunia

(2012-11-06 15:06)

Wcale się nie czepiamy tylko tak dyskutujemy :) a hot dogi czy też parówki w cieście pyszne. Zrobiłam z połowy porcji.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij