Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

magda.m

(2012-11-05 21:20)

OO takie zupki lubię, chetnie wypróbuję ale mam pytanie ile ryżu dosypać?

ewella

(2012-11-05 21:19)

Ostatnio się zawiodłam na przepisie, który dużo osób chwaliło, ale z opiniami tutaj zgadzam się w 100%! Co tu dużo mówić- gulasz jest pyszny. Dziękuję za przepis:)

Mama - Różyczki

(2012-11-05 21:13)

Ten przepis to chyba tylko dla zaawansowanych prawda? Bo osoba początkująca raczej go nie ugotuje. Ile wołowiny,grzybów, cebuli i wina? chyba nie cała butelka?:)

atteloiw2

(2012-11-05 21:12)

Potwierdzam, bardzo smaczny

czarnykot

(2012-11-05 20:51)

niee nooo krupnik obowiazkowo..trochę mało syty, bo bez kaszy, ale chlebem się dopchnę 

no i majeranku muszę wiecej, w kardamonie to ja zakochana jestem, a echinacei to ja mam po kokardę

czarnula

(2012-11-05 20:47)

a ja sie już wystraszyłam że nie smakowało

bardzo dziękuje za miły komentarz

pozdrawiam

roberciunio

(2012-11-05 20:45)

pyszna! następnym razem dam więcej pieczarek, bo na pewno bedzie następny raz

czarnykot

(2012-11-05 20:42)

mistrzostwo to wrzucenie łyżki do szklanki...co tam grudki 

dzięki za poprawienie humoru, taki sosik jest pyszny...

maelk

(2012-11-05 20:31)

Bardzo smaczny przepis i niedużo przy tym pracy. Bardziej męczące jest czekanie :) Zalecam ścisłe trzymanie sięprzepisu i nie żałować marchewki...

Pozdrawiam!

megi65

(2012-11-05 20:23)

Pięknie dziekuję za ciekawy artykuł i piękną szatę graficzną ..Od zawsze lubiłam krupnik ale ten koniecznie muszę '' ugotować '' . Pozdrawiam :D

kamila1

(2012-11-05 19:04)

Robiłam chińszczyznę na niedzielny obiadek poprostu rewelacja wszyscy sie zajadali i pytali kiedy bedzie powtórka. Do  tego zrobiłam sajgonki  obiad pierwsza klas. Dzięki za super przepis, polecam wszystkim.

reniapos

(2012-11-05 18:35)

Przepis dodałam do ulubionych. W wekend napewno zrobię. Przywołałaś moje wspomnienia z dziecinstwa, ten smak czuję do dziś.Dziękuję.

Yasmine

(2012-11-05 18:16)

Super kapusta. Dzieki za przepis:)

Scooby

(2012-11-05 18:02)

Ładny ten wierszyk.Super oby było więcej takich.

Fot. basia19, bezy
bezy
287k
1k
187
basia19
pysiaczek27

(2012-11-05 17:44)

rewelacja

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij