Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

gogania

(2012-11-05 17:08)

przepis super !!! szybko się robi,ja nie uzywałam miksera wymieszałam wszystko łyżką,placuszki mięciutkie pulchne po prostu odjazd,polecam

wiernikosia

(2012-11-05 17:01)

Mi też smakowalo, ale wrogowie buraków u mnie w domu - nadal nieprzejednani.

Barb82

(2012-11-05 17:00)

Jestem przeciwniczką bulionów z kostki, staram się nie używać sztucznych przypraw. Krupnik zrobilam na rosole, mięsko też było. Pozdrawiam

marika

(2012-11-05 16:56)

Smak mojego dzieciństwa. Niesamowicie pyszne dodalam do jabłek cynamon przed podaniem jeszcze bitej smietanki niedzielny deser w sam raz. Pyszny!!! pozdrawiam.

herman.ana

(2012-11-05 16:46)

Będę to jadła do schabowych. Pycha!!!

sundream

(2012-11-05 16:18)

Przepis jest genialny, a potrawa przepyszna!

Robilam to smakowite jedzonko jakis czas temu, dzis znow do niego wracam

Moj Maz tez je uwielbia

megi65

(2012-11-05 16:18)

Szarlotka szybka , jednak jak dla mnie za słodka , pomimo 120g cukru .Nastepnym razem użyję 100g cukru pudrowgo albo mniej i tylko samo żółtko do ciasta dodam . Dziękuje za przepis i pozdrawiam .

attena07

(2012-11-05 16:07)

Sandraa bardzo dziękuję za przepis.Ciasto suuuper  do farszu dodałam odrobinę magi w płynie do smaku.Od dziś pierogi robię tylko z Twojego przepisuPozdrawiam

Barb82

(2012-11-05 15:30)

Piękne!

Ganesh25

(2012-11-05 15:25)

Rurki według tego przepisu są fantastyczne... mniam. Krem jak zwylke zrobiłam po swojemu. Moi goście imieninowi zajadali aż miło:) Gorąco polecam ten przepis.

izaczekk

(2012-11-05 15:04)

Chciałam zapytać taka porcja to dla 4 osób?

Zamierzam zrobić kurczaczka na imprezę rodzinną i dlatego pytam.

Pozdrawiam

iwciaG

(2012-11-05 15:00)

Podałam firmy Rolnik, bo są najbardziej dostępne praktycznie w każdym markecie. Ja zakupiłam w Intermarche, ale są też w Auchanie i Tesco  

wyszomka

(2012-11-05 14:57)

ile dodajemy tego przecieru ? 

torentek

(2012-11-05 14:55)

Zalewa ma być dodana gorąca czy wystudzona?

babeczka990

(2012-11-05 14:49)

Bardzo dobre rogaliki :) Na pewno zrobię jeszcze ie raz ;)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij