Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

santa

(2012-11-05 12:04)

przepis godny polecenia, szybko się robi a smakuje wspaniale ! ja piekłam w 180 stopniach jakies 45 minut

katarzynar

(2012-11-05 11:53)

Ciasto po prostu przepyszne i efektowne :) Polecam z czystym sumieniem :)

vikunia

(2012-11-05 11:46)

Szczególne brawa za tę zaklepkę do sosu :

Do zaklepania sosu:

do szklanki wrzucamy łyżkę stołową i wodę mieszamy by nie było grudek

Mistrzostwo świata rozmieszać z wodą lyżkę , i to tak żeby grudek nie było

stokrotka7711

(2012-11-05 11:42)

Ciasto bardzo dobre i łądnie wyglądające na talerzu. Nie jest zbyt słotkie ale takie nawet lepsze. Jeden mały minusil  to taki, że się go długo robi

vikunia

(2012-11-05 11:41)

Jadłam taką kaszkę przez miesiąc jak byłam po pierwszym przeszczepie.. Super danie na śniadanie :). Dodam tu jeszcze ,że kaszy po zaleniu wodą nie mieszamy. gotujemy na wolniukim ogniu do wchłonięcia wody.

magdalena73

(2012-11-05 11:15)

Zrobione i zjedzone .Moja posypka to ciasteczka i kokos.

Viga32

(2012-11-05 10:48)

Aby wyszły łande miseczki trzeba opiekać wędlinkę w skórce. Mortadela w plastikowej osłonce odpada.

kasia.m

(2012-11-05 10:43)

Też lubię taką pastę tylko z makreli w sosie pomidorowym i zawsze dodaję ogórka konserwowego lub takiego ostrego z chili. Pychotka :)

wyszomka

(2012-11-05 10:29)

Kolejny Pani przepis z którego skorzystałam super !!! Poprostu rewelacja !!!

kr4kowianka

(2012-11-05 10:15)

Aż 2 łyżki sody... co według mnie przy prawie 1 kg mąki jest adekwatną ilością. Możesz dać mniej ale wtedy nie zagwarantuję, że wyjdzie :)

AgnieszkaJ

(2012-11-05 09:55)

Naprawdę godny polecenia. Ja dodałam jeszcze na początku trochę białego wina. Moi panowie się zajadali :)

anqe

(2012-11-05 09:27)

Od jakiegoś czasu mam w swoich przepisach "coś z niczego" czyli napój jabłkowo miętowy gotowany włąśnie ze skórek pozostałych z szrlotki. U mnie to zawsze dwa w jednym jak jest szarlotka to jest i napój który jak kto chce może nazwać kompotem

anik_p

(2012-11-05 08:54)

mniam mniam... namęczyłam się trochę z roztopieniem tych landrynek ale warto było...leciutkie i pyszniutkie ciasto:) Z pewnością nie raz jeszcze zagości na moim stole.

ps. zielony kolor masy uzyskałam za pomocą galaretki jabłkowo-miętowej (zamiast żelatyny) :)) ciasto też "skropiłam" i wyszło puszyste.

anik_p

(2012-11-05 08:19)

polecam ciacho :) może do kawy przydałaby się odrobina alkoholu np. do nasączenia ciasta...

Mama - Różyczki

(2012-11-05 07:23)

Yolanto, bardzo mi miło że skorzystałaś z mojego przepisu i że papryka Wam smakowała.Serdecznie pozdrawiam:)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij