Upiekłam znowu, dodałam żurawinę /w miejsce rodzynek/. Pycha!!! zachęcam do pieczenia. U mnie duża blacha sernika i w 2 dni pożarty.
Japoniec!
Czy aż 2 łyżki sody czy może chodzi o łyżeczki ?
Zrobilam w sobote na obiad .Podchodzilam bardzo niepewnie do tego przepisu i nie wiedzialam czy moim panom bedzie cos "takiego "smakowalo.Podalam z zeberkami.Bardzo smakowalo nie musialam dawac osobno ziemniakow.Zrobie nastepnym razem i podam z miesem z rosolu.Niby nic a smaczne.Dzieki za przepis.
Dzisiaj robiłam :-) Wyszły super i równie dobrze smakowały ;-) Dziękuję za przepis!!! A oto moje dzieło :
i ja tez jutro zrobie na kolacyjke:))))
Zdecydowanie dodaję przepis do ulubionych,farsz jest super
Przepis ciekawy i szybki w wykonaniu,dlatego na imieniny męża go zrobię.Pozdrawiam
Pyszna. Raz zrobiłam z Twojego przepisu i już tak zostanie.
Jesli nie zdobede soli peklowej to ile mniej wiecej dac zwyklej soli?
Piękny ten Twój blok i na pewno był pyszny :) Pozdrawiam!
A powodzenia mam nadzieje że posmakują :) :D ja jutro także mam w planach polepić troszke
Pozdrawiam:)
Bardzo fajny przepis.
Papryczki wyszły bardzo smaczne..córeczka i mąż zazyczyli sobie dokładki..:)
Zrobiłam wg Twojego przepisu..tylko piekłam prawie pół godziny dłużej.
Danie szybko się wykonuje ..:)
Wielkie dzięki za przepis![]()