Ciekawy przepis dlatego postaram się go wypróbowac w najbliższym czasie.Pozdrawiam
Wyśmienite! Polecam :)
Bardzo lubię czekoladowe ciasto,wiec przepis dodaję do ulubionych a w najbliższym czasie go upiekę
:)) hej!!No tak,to sie zgadza:)) Chodzi o to,ze nie dodajemy wiecej maselka:)))) Moja tesciowa tak go nazywa:)))
Dodaję do ulubionych,a jutro zabieram się do lepienia pierożków,zobaczę czy mi wyjdą
Jak najbardziej polecam, miałem przyjemność spróbowania tegoż dania i naprawdę jest pyszne! Brawa dla Pyrdusia!
Najlepszy farsz do pierożków na słodko jaki jedliśmy, rodzinka zachwycona i już do innego nie wracam. POLECAM
Właśnie wczoraj zrobiłam taki blok wg takiego przepisu , (przepis dostałam od znajomej)super polecam.A tak wyglądał mój
Witaj! W składnikach na masę jest masło którego nie ma w wykonaniu masy.
Już dopisuję :) Przyprawy dodajemy razem z herbatą :)
A co zziemniakami? Kiedy je dodajesz? Przed dodaniem startych ogórków czy po?
Pec ! wszelkie dodatki , dosmaczki jak najabardziej pod osobisty smak mile widziane . W przepisie miałam zamiar '' odpocząć '' od owocowych posmaków.
To kiedy dodać te przyprawy do herbaty? Bo po utarciu w moździerzu nie wiadomo co dalej.Herbatę zaparzyć a przyprawy ?
proszę..) zmień kolor na czarny..tego sie nie da czytać(((
Pyyycha. Ekspresowo i smacznie![]()
Mam pytanko, czy ktoś próbował robić to w dwóch kubkch lejąc po pół porcji i ''piekąc'' je razem?Chodzi mi o to czy ma to znaczenie, jeśli naczynie nie będzie na środku.