Dzięki za odpowiedz, a prosze napisz czy robisz jakiś odstę lejąc to ciasto, zaczynasz od środka czy od zewnątrz???jednym ciurkem????
Bardzo fajny i łatwy przepis.Już sprzedany w świat:)Mężowi bardzo smakował nawet nie zdążył się przegryźć.Przepraszam przegryza się już w jego żołądku:)
Najbardziej intryguje filet z kaszanką :) Bo jak to tak?...nasuwa się pytanie. Jeśli uda mi się kupić prawdziwą wiejską kaszankę wypróbuje z ogromną ciekawością :)
stosunkowo niewielkim kosztem wychodzi ciacho jak z najlepszej cukierni:) następnym razem będzie ekperyment z gruszkami, potem z brzoskwiniami, później jeszcze z czymś innym...
Ja zawsze gotuję na rosole, najlepiej nam smakują:)
Gabigold,ja tak naprawdę nie złośliwie,ale rozbawiłaś mnie.Piszesz,że stosujesz mąkę,a unikasz skrobii ziemniaczanej..Przecież to to samo,tyle że inna nazwa.Kiedyś powszechna była nazwa "mąka",teraz króluje "skrobia".
Ciacho fajniutkie - chociaż czegoś tam mi brakowało i na masę dałam pokrojone ananasy , a na górze zamiast polewy prażone płatki migdałowe - no i dopiero wyszła PYCHA
Zrobione, zjedzone :) Pokusiłam się o kawałek ostrego sera. Mam jednak zastrzeżenie do krewetek koktajlowych, w końcowym stadium przypominały plankton. Gdybym miała robić powtórkę zamieniłabym na większe egzemplarze.
Super przepis a ciasto BAAARDZO SMACZNE!:) Ja dodalam smarzone jablka a do nich galaretke cytrynowa i 1,5 łyzeczki cynamonu...rownie pyszne:) Polecam!
Super,że kefirek Ci smakował. Mam nadzieję że będziesz korzystała z przepisu.Często dodaję do gotowego parę łyżecek syropu wiśniowego i wiśni domowej roboty lub prawdziwy płynny miód albo w zimie mrożone owoce. Mając w spiżarni własne przetwory można robić różne kobinacje.Mam wtedy jogurcik własnej roboty. Domowy i pyszny. Wiem co jem.
Pozdrawiam.
Wyglądają pysznie, ile wychodzi babeczek z tej porcji? No i w składnikach masz napisane 1,5 słoiczka konfitury a potem piszeszo 5 słoiczka. Jak wiec ma być?
Proszę o pilną i szybką odpowiedż, czy te kluski lane moge zrobić osobno we wrzącej wodzie i potem dodać do rosołu???Jak lepiej??? Czy wszystko wyjąć z rosołu i wtedy?Czy kluski się nie skleją?
pyszne danie, ja również przyprawiłam pierś przyprawą do gyrosa, przykryłam ją plasterkiem sera i plastrem szynki parmenskiej. rewelacja, goście byli zadowoleni, ale wyszły mi ogromne porcje :)
tarta rewelacyjna :) zrobiłam wczoraj z mrożonych śliwek i dodałam parę jabłek, pycha :) rewelacyjne kruche ciasto :) GODNA POLECENIA!!!!
jeszcze tylko dodam ,ze zamiast cukru do posypki dodaje cukier puder !!! ciasto bllyskawiczne...jak sie ma juz zrobione jabłka w słojiku...POLECAM