Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

pysia_1

(2012-11-04 13:31)

Dzięki za odpowiedz, a prosze napisz czy robisz jakiś odstę lejąc to ciasto, zaczynasz od środka czy od zewnątrz???jednym ciurkem????

Mika K

(2012-11-04 13:24)

Bardzo fajny i łatwy przepis.Już sprzedany w świat:)Mężowi bardzo smakował nawet nie zdążył się przegryźć.Przepraszam przegryza się już w jego żołądku:)

lolopopa

(2012-11-04 13:21)

Najbardziej intryguje filet z kaszanką :) Bo jak to tak?...nasuwa się pytanie. Jeśli uda mi się kupić prawdziwą wiejską kaszankę wypróbuje z ogromną ciekawością :)

dorotaibasia

(2012-11-04 13:17)

stosunkowo niewielkim kosztem wychodzi ciacho jak z najlepszej cukierni:) następnym razem będzie ekperyment z gruszkami, potem z brzoskwiniami, później jeszcze z czymś innym...

Mama - Różyczki

(2012-11-04 12:44)

Ja zawsze gotuję na rosole, najlepiej nam smakują:)

jolka60

(2012-11-04 12:43)

Gabigold,ja tak naprawdę nie złośliwie,ale rozbawiłaś mnie.Piszesz,że stosujesz mąkę,a unikasz skrobii ziemniaczanej..Przecież to to samo,tyle że inna nazwa.Kiedyś powszechna była nazwa "mąka",teraz króluje "skrobia".

Pec

(2012-11-04 12:13)

Ciacho fajniutkie - chociaż czegoś tam mi brakowało i na masę dałam pokrojone ananasy , a na górze zamiast polewy prażone płatki migdałowe - no i dopiero wyszła PYCHA

lolopopa

(2012-11-04 11:44)

Zrobione, zjedzone :) Pokusiłam się o kawałek ostrego sera. Mam jednak zastrzeżenie do krewetek koktajlowych, w końcowym stadium przypominały plankton. Gdybym miała robić powtórkę zamieniłabym na większe egzemplarze.

madziorek103

(2012-11-04 11:32)

Super przepis a ciasto BAAARDZO SMACZNE!:) Ja dodalam smarzone jablka a do nich galaretke cytrynowa i 1,5 łyzeczki cynamonu...rownie pyszne:) Polecam!

crisen

(2012-11-04 11:19)

Super,że kefirek Ci smakował. Mam nadzieję że będziesz korzystała z przepisu.Często dodaję do gotowego parę łyżecek syropu wiśniowego i wiśni domowej roboty  lub prawdziwy płynny miód albo w zimie mrożone owoce. Mając w spiżarni własne przetwory można robić różne kobinacje.Mam wtedy jogurcik własnej roboty. Domowy i pyszny. Wiem co jem.

Pozdrawiam. 

karola462

(2012-11-04 11:09)

Wyglądają pysznie, ile wychodzi babeczek z tej porcji? No i w składnikach masz napisane 1,5 słoiczka konfitury a potem piszeszo 5 słoiczka. Jak wiec ma być?

pysia_1

(2012-11-04 10:53)

Proszę o pilną i szybką odpowiedż, czy te kluski lane moge zrobić osobno we wrzącej wodzie i potem dodać do rosołu???Jak lepiej??? Czy wszystko wyjąć z rosołu i wtedy?Czy kluski się nie skleją?

milenkaaa1988

(2012-11-04 10:46)

pyszne danie, ja również przyprawiłam pierś przyprawą do gyrosa, przykryłam ją plasterkiem sera i plastrem szynki parmenskiej. rewelacja, goście byli zadowoleni, ale wyszły mi ogromne porcje :)

Edyś

(2012-11-04 10:34)

 tarta rewelacyjna :) zrobiłam wczoraj z mrożonych śliwek i dodałam parę jabłek, pycha :) rewelacyjne kruche ciasto :) GODNA POLECENIA!!!!

Ula034

(2012-11-04 09:55)

jeszcze tylko dodam ,ze zamiast cukru do posypki dodaje cukier puder !!!  ciasto bllyskawiczne...jak sie ma juz zrobione jabłka w słojiku...POLECAM

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij