Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

blackrose4u

(2012-11-03 22:57)

Upieczone. Bardzo kruchutkie ciasteczka, rewelacyjne w smaku. U mnie tylko 100g orkiszowej razowej a 150g mąki krupczatki. Ciasto miało dość kleistą konsystencje, tak ma być? Czy to mogłobyć spowodowane krupczatką? A oto moje ciasteczka, wyszły dość płaskie. 

Mońcia

(2012-11-03 21:34)

April89,teraz dopiero przeczytałam Twoje pytanie  ale widzę,że świetnie sobie poradziłaś.Ja i tak bym ci nie pomogła bo nie dodawałam nigdy szpinaku do ciasta naleśnikowego,jednak opisem swojej potrawy narobiłaś mi takiego apetytu,że pojutrze zaserwuję na obiad coś podobnego.Cieszę się,że przepis na naleśniki cie zadowolił.Pozdrawiam.

Ardetha

(2012-11-03 21:32)

Fotka dość dawna, ale dodaje do kolekcji Waszych tortów. Robiony na chrzciny siostrzeńców, na zdjeciu lekko już sponiewierany przez ciekawskich:

ewka63

(2012-11-03 21:10)

Pałeczki salmonelli nie znajdują się w surowym jajku tylko na skorupkach. Wystarcza podstawowe zasady higieny.

nadia

(2012-11-03 21:07)

Mamo-Rozyczki rozumiem Cie doskonale, bo moj maz bedac kiedys w akademiku, zrobil sobie z kolega jajecznice taka na pol scieta i obaj wyladowali w szpitalu ze wzgledu na salmonelle. Niestety z tym sie nie wygra, ale to nie znaczy,ze teraz unika surowych jajek w czymkolwiek.. Zawsze mozna kupic w sklepie ciastko z kremem i dostac salmonelle, czy zjesc lody i juz. Nie mozna ze wszystkiego rezygnowac, ryzyko zawsze jest - w jedzeniu, w pracy,w szkole,w zabawie, ale to nie znaczy, ze trzeba ze wszystkiego rezygnowac. Jesli bedziesz caly czas myslec o salmonelli, to predzej czy pozniej ja sciagniesz myslami na siebie lub rodzine, bo wlaczasz podswiadomosc. A dlaczego marzenia sie spelniaja? Bo myslimy o tym nieustannie i w koncu podswiadomosc bierze sprawe w swoje rece i dostajesz to o czym tak dlugo marzylas. Mysl pozytywnie, o dobrym ciachu, o pysznym jedzeniu, o delektowaniu sie potrawami a bedziesz jedna z najszczesliwszych istot na ziemi, czego Tobie i oczywiscie sobie zycze 

joannaantoni

(2012-11-03 20:50)

Proste, pyszne, wspaniałe :). Teraz już również mój skarb.

Fot. nadia, Ptyś
Ptyś
70.5k
1.2k
131
nadia
nadia

(2012-11-03 20:50)

Piszczalka piekny Ci wyszedl ten ptysiak ;) Dziekuje za mily komentarz :)

joannaantoni

(2012-11-03 20:47)

Przed zrobieniem zdjęcia wartało wyszorować ten brudzik. Odechciewa się próbować takiego przepisu :(

amie7

(2012-11-03 20:34)

Rewelacyjny przepis, dziękuję bardzo za szczegółowe informacje jak zrobić niepowtarzalny tort. Wszystko dokładnie przeczytałam po kilka razy i udało się :) Stworzyłam dla synka torcik, z którego ja sama dumna jestem, a moje dziecko było przeszczęśliwe. Owszem pewne niedociągnięcia były, ale trening czyni mistrza i wiem, że kolejny raz będzie już łatwiejszy.

iwett

(2012-11-03 20:32)

Dziękuję za pomoc.

Mam jeszcze pytanie.Chcę masą obłożyć piernik na prezent ale boję się,że masło do świąt zjęczeję. Mogę ją przykleić na lukier, czekoladę lub dżem? To chyba dłużej wytrzyma.

amie7

(2012-11-03 20:31)

Rewelacyjny przepis, dziękuję bardzo za szczegółowe informacje jak zrobić niepowtarzalny tort. Wszystko dokładnie przeczytałam po kilka razy i udało się :) Stworzyłam dla synka torcik, z którego ja sama dumna jestem, a moje dziecko było przeszczęśliwe. Owszem pewne niedociągnięcia były, ale trening czyni mistrza i wiem, że kolejny raz będzie już łatwiejszy.

Dorotaxx

(2012-11-03 20:19)

Możliwe,że do cukru pudru dodałaś za ciepłą papkę żelatynową.Zabiera ona wtedy za dużo cukru pudru i masa cukrowa pęka po rozwałkowaniu.

Ważny też jest rodzaj cukru pudru i żelatyny.Polecam żelatynę Gellwe i ten cukier puder(po prawej stronie w foliowym woreczku )

http://static.wirtualnemedia.pl/media/images/PolskiCukier_odswiezoneopakowania.JPG

Mamrota

(2012-11-03 20:18)

Przepyszne ciasto, smak mojego dzieciństwa. Zrobiłam z wiśniami mrożonymi i jest przepyszny, proporcje idealne. Polecam i dzięki za przepis!

Dorotaxx

(2012-11-03 20:12)

Mogą pojawić się kropki barwnika.

Wystarczy wtedy odłożyć masę i po chwili znowu wyrabiać.Barwnik ładnie się rozprowadzi a kolor będzie intensywny.

Dorotaxx

(2012-11-03 20:09)

Jeśli tort ma być ozdobiony rurkami to boki należy posmarować kremem.

Najlepiej zrobić to w dzień imprezy,żeby rurki nie wchłonęły za dużo wilgoci.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij