Nigdy nie dodawałam do rosołu liścia laurowego, jakoś tak mi nie pasuje, zalatuje - flakami, tzn we flakach bardzo czuć liścia,
Ulubione danie moje I mojego męża! Gratuluje pomysłu!
Nadiu, bardzo się obawiam, bo mój mąż chorował już na to świństwo po zjedzeniu na weselu tatara z surowym żółtkiem. Nie życzę nikomu tego co on przeszedł.
Córka zrobiła tatar i raz dała żółtko , ale tylko na wierzch i jajko sparzyła, ale jak i tak to żółtko wywaliłam, po prostu strasznie się boję surowych jajek:)
Ciesze się że smakowały,pozdrawiam
Mamo - Rozyczki, ten sernik robila moja mama i teraz ja robie,ale jak dotad zadnej salmonelli nie dostalysmy ''w prezencie''. Wiadomo,ze jajka powinny byc sparzone przed wbiciem do naczynia,ale jak ma byc salmonella to chocbys ugotowala jajko na twardo, to i tak bedzie. A tak swoja droga, czy za bardzo nie przesadzasz z ta salmonella? Czyzby u Ciebie tak czesto goscila na stole,ze tak sie obawiasz? ;) Pozdrawiam z usmiechem :)
Szakal,ale Ci sliczny ten sernik wyszedl, taki jasny i sloneczny
Brzmi smacznie. Przy nabliższej okazji wypróbuję.
Pycha. Swietny sposób na jabłka. Wszyscy zachwyceni. Zrobiłam z potrójnej porcji.
kayunia ! Wszystko zalezy od konsystencji mleka , jeśli to mleczny granulat , masa może nie do końca udać się ..Piekłam to ciacho ,użyłam pełnotłustego z mleka . Masa bardzo słodka , można smiało zredukować ilość cukru . Powodzenia :))
Zamierzam jutro wykonać ciasto, ale udało mi się dostać tylko odtłuszczone mleko instant z MLEKOVITY. Da radę w tej masie, czy odpuścić sobie? Proszę o w miarę szybką poradę i z góry dziękuję:)
Chodzi o całą tabliczkę gorzkiej czekolady:)?
No włśnie wreszcie przepis na wafle bez mleka!Muszę spróbować
Coasteczka same smakują trochę jak ciasteczka digestiwe takie lekko zborzowe młosłodkie nie wiem czy takie miały być bo zamiast cukru dodałam puder i nie jestem pewna co do ilości tego cukru;p
Z kremem są słodkie takie w sam raz ale poczekam do jutra bo na razie można zęby połamać:) w każdym razie ciasteczka smakowite:) mężowi bardzo smakowały dzięki za przepis:)