Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

lolopopa

(2012-11-02 18:01)

Prawdziwe domowe ciacho, w prostocie tkwi całay urok. Na gorąco z kufelkiem mleka ciepło zrobiło się na . I od serducha napiszę, że żadne wymyśle cudo nie zastąpi takiego smaku.

czarnykot

(2012-11-02 17:54)

czy  ilość widocznych ciasteczek jest z tejże proporcji? mam na nie chętkę...

makusia

(2012-11-02 17:26)

Kapitalne!:)

aniadabrowska

(2012-11-02 17:11)

Jaki smak delicji bedzie najlepszy?

Iwek

(2012-11-02 16:59)

Pyszne danie,pozdrawiam autorkę 

onlyred

(2012-11-02 16:52)

Dziękuję Xavierko

onlyred

(2012-11-02 16:46)

Najwspanialsze ciasteczka, jakie udalo mi się upiec. dziękuję

Wkn

(2012-11-02 16:39)

Gosiu, różnie - zauważyłam, że pieką się raz szybciej raz wolniej - zależy to od grubości mięsa i rodzaju panierki. Zwykle jest to około 12-16 minut. Po prostu po upływie 10 minut zaczynam sprawdzanie stopnia zezłocenia - wysuwam szufladę i podglądam :) Jeśli trzeba nieco wydłużam czas pieczenia.

Aha, i świetnie się sprawdza oliwa lub olej w sprayu lub w pojemniku ze spryskiwaczem jak do kwiatów - smarowanie panierki pędzelkiem bywa kłopotliwe :)

kingakj03

(2012-11-02 16:36)

Bardzo przepraszam za pomyłkę....proszku do pieczenia mają być 2 łyżeczki.

onlyred

(2012-11-02 16:30)

Cieszę się, że smakowalo. Pozdrawiam.

iwett

(2012-11-02 16:14)

Dziękuję! A po dodaniu nie robiły się kropki a kolor wyblakły?

natmik

(2012-11-02 15:54)

danie pyszne, mąż się zachwycał. Jednak nie jest to porcja dla 6 osób jak ktoś wcześniej pisał. Zjedliśmy we dwoje z grzankami i wszystko poszło, a myślałam, że bede miała obiad na 2 dni:( a wcale dużo nie jemy, ja ważę 50 kg mąż 80:) następnym razem podwoję proporcje i polecam dodać więcej fasoli jak ktoś lubi bo tutaj było jej mało

Haanala

(2012-11-02 15:37)

Świetne ciasto. Dziękuję.

aśka85

(2012-11-02 15:21)

TYlko gdzie ten budyń można dosatać ??

Wkońcu kupiłam śmietankowy i sypne do niego kokosu. Ciekawe co będzie :)

niania09

(2012-11-02 15:00)

MILUNIA niewiem czy masz dzieci ale nieżycze ci takiego problemu. Mój synek nielubi słodyczy, owoców, soczków nielubi też nowy smaków czy potraw. Wiec nie zapycha sie tymi jak to napisałaś niepotrzebnymi rzeczami. Jest też pod stałą kontrolą lekarza i wszystkie wyniki ma świetne. Mimo tego że jest chudziutki to jest brykającym okazem zdrowia,

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij