Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

agusia040675

(2012-11-02 14:44)

Pyszne ,zrobiłam dzisiaj na obiad.Sos super.Robiłam trochę mniejsze kulki.

APM

(2012-11-02 14:39)

iwett, ja robiłam masę cukrową, dzieliłam ją na części, dodawałam szczyptę barwnika i ugniatałam aż się zafarbuje :-)

iwett

(2012-11-02 14:26)

Ja mam pytanie odnośnie barwienia masy a także lukru. Zamówiłam już barwniki w proszku i nie wiem w jaki sposób uzyskać kolory.

Czy za każdym razem muszę od nowa robić masę i dodawać dany barwnik co jest dość pracochłonne czy też można wyrobioną białą masę podzielić na części i dodać ten barwnik w proszku /lub może rozcieńczyć go z wodą/?????????

miguela88

(2012-11-02 14:15)

Ciasto znakomite! Wszystkim smakowało. Polecam ten przepis:))

kasik:)

(2012-11-02 14:05)

bardzo smaczna babeczka :D

Mama - Różyczki

(2012-11-02 13:44)

Sernik wygląda apetycznie, ale nie odważyłabym się dać surowe jajka do sernika na zimno,przecież to grozi salmonellą.Dziwię się że przepis z surowymi jajkami dostał gwiazdkę, no ale może ja się nie znam.:)

szakal

(2012-11-02 13:25)

serniczek pycha wszyscy się zajadali

rrruda

(2012-11-02 13:22)

ja dodaję jeszcze cebulkę. Moze być podsmazona razem  z pieczarkami

leszek

(2012-11-02 12:50)

Szukałam dziś tego artykułu bo będę  gotowała barszczyk wg tego przepisu.Robiłam już ten barszcz bardzo dawno i jest pyszny,dzięki za sugestie i zabieram się zaraz do pracy.Pozdrawiam!!!!!

makusia

(2012-11-02 12:47)

Bardzo się cieszę że pierniczek smakuje:) Zastanawiałam się dlaczego Wasze ciasto jest jasne, przejrzałam składniki, i bingo:)))) nie podałam w składnikach  łyżki kakao, ale zrobię następnym razem bez niego, bo Wasze wyglądają kusząco:)

rene1

(2012-11-02 12:41)

Też robię to ciasto ,tylko pod nazwą salceson fajne ciacho przedewszystkim jest wilgotne,polecam.

stillnox

(2012-11-02 11:59)

R E W E L A C J A !!!! szybkie,niedrogie, i smakuje bombowo :) pozdrawiam Autorke i dziękuję

Fot. Wkn, Murzynek
Murzynek
247k
930
90
Wkn
April89

(2012-11-02 11:58)

Murzynek należy do ciast któe piekłam na samym początku mojego pieczenia (pierwsze było ciasto z piosenki najłatwiejsze ciasto w świecie nie wiem czy ktoś pamięta;)) ciasto jest łtwe polewa pyszna no i trzeba spróbować czy wystygła;p chyba w przepisie uwzględnieni są łakomczuchy bo ja zawsze dobre pare łyżek ziadałam a ciasto wychodziło rewelacyjne. ta polewa jest przepyszna i ten zapach aaaach super ciasto proste i pyszne:) przepis super:)

Wróbelek

(2012-11-02 11:39)

Robię rok rocznie albo w formie piernika z kremem tudzież w formie pierniczków. W każdej formie smakuje wszystkim rewelacyjnie. I ten zapach. W tym roku już tradycyjnie też się pojawi.

halina 58

(2012-11-02 11:01)

Tak wyglada moj piernik z budyniem. Dziekuje Makusiu.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij