Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

katarzynar

(2012-10-31 11:29)

Biszkopt już czeka na masy ;) Zdam relację smakową jutro :)

krysiunia

(2012-10-31 11:07)

Wygląda rewelacyjnie, pewnie tak też smakuje. Na razie ląduje w ulubionych, ale koniecznie muszę to zrobić

katty

(2012-10-31 10:41)

Mam pytanie odnośnie blaszek, które polecasz. Widziałam w markecie obydwie, ale nie wiem którą wybrać. Co dają te dziurki w blaszce, czy nie będzie wyciekał przez nie sos? , jest też dosyć płytka. Stałam przed półką z blaszkami i nie potrafiłam się zdecydować. 

mggi63

(2012-10-31 10:35)

Też taką robię (bez groszku),smak wyśmienity! .Bardzo dokładnie opisany przepis,nie trzeba się domyślać i zadawać zbędnych pytań

marialeksandra

(2012-10-31 10:12)

Dowolna pszenna albo orkiszowa, daję razową, bo zdrowiej, ale z jasną tez będzie dobrze. Nawet z graham Ci wyjdzie. Tylko żytnia odpada.

Wkn

(2012-10-31 09:54)

On tak spryciarz wyszedł na zdjęciu - naprawdę można go było ostrożnie wycisnąć z foremki po wycięciu, ale równie dobrze rozsmarować na kromce chleba i polać keczupem (wersja dla leniuchów i amatorów mniej zdrowego jedzenia :))

agataw67

(2012-10-31 09:52)

Przepis bardzo dobry - już kilka razy robiłam i zawsze jest super. Ostatnio dodaję zamiast mortadeli, kiełbasę żywiecką i wychodzi jeszcze lepsza.

ekkore

(2012-10-31 09:52)

Według mnie lepsza. Otręby po nasączeniu margaryną robią się lekko chrupiące. i chyba łatwiej nasiąkają wilgocią - w przypadku kaszy zdrzało mi się mieć na dnie mieszankę suchą luzem. tutaj wszystko było nasączone. Ponad pół blachy ciasta zniknęło w jedno popołudnie. nawet Młoda stwierdziła, że dobra - no ale ona nie znała składu (wolałam nie informować, bo otręby postawiłyby w kategorii beee)

blackrose4u

(2012-10-31 09:49)

Jeszcze jedno pytanie przed wieczornym pieczeniem: ta mąka orkioszwa też ma być razowa czy zwykla? bo właśnie pszenna razowa mi się skończyła. 

ekkore

(2012-10-31 09:46)

A już podejrzewałam jakieś cuda..tym bardziej fascynujące, że u mnie pasztet z selera miał formę raczej luźniejszą - i wycinanie nijak nie przyszło mi do głowy. W każdym razie wersja z grzybami mnie bardzo nęci. pewnie zrobię w wersji bardziej ekonomicznej na początek - czyli z pieczarkami

moniś

(2012-10-31 09:42)

powiedzcie mi czy pizze pieczecie na 220 z termoobiegiem? czy termooobieg tylko do nagrzania piekarnika i pozniej juz normalnie?

mggi63

(2012-10-31 09:22)

Ok.Dzięki

Wkn

(2012-10-31 09:17)

Bardzo ciekawa propozycja zamiany kaszy manny na otręby i pomieszania mąki pszennej z razową - szarlotka na pewno zdrowsza, a i smak podejrzewam wart uwagi. Chętnie sięgnęłabym po wersję rozpustną - z lodami :)

aga123q

(2012-10-31 08:51)

Co tu dużo pisać.. najlepsze po prostu...

megi65

(2012-10-31 08:26)

mggi63 ! Moja standartowa forma w której pieke 99% ciast to 42cm / 28cm . Oczywiscie nie ma znaczenia cm mniej , lub wiecej . Powodzenia .. !

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij