Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Fot. hancia, falafel
falafel
10.3k
67
6
hancia
dragoon

(2012-10-30 20:04)

pychota! ;-) 

co prawda lekko urozmaiciłam przepis ostrą papryką chili w proszku i dałam niewielką ilość ziół prowansalskich, mocno posoliłam i dopieprzyłam ;-) zajadaliśmy się ze smakiem, choć masa przed smażeniem wydawać by się mogło będzie się rozpadać na patelni to jednak wszystko ładnie się "związało" ;-) 

polecam polecam polecam! no i wreszcie spróbowałam falafel'a :-) warto było! 

Fot. nadia, Ptyś
Ptyś
70.5k
1.2k
131
nadia
nadia

(2012-10-30 20:03)

Heiworth, dziekuje za wyprobowanie mojego przepisu, powiedz mi tylko z czego zrobilas ta gore tego ciasta no i zastanawia mnie ta piekna dekoracja, min. te drinki, ktore imituja piwo,ale chyba raczej nim nie sa - zdradzisz tajemnice? :) -pozdraweiam :)

nadia

(2012-10-30 20:00)

Megi65,albo siedemdziesiata duszo ;) ciasto Ci wyszlo przepiekne, nie wspomne o pachnacej dekoracji i na pewno pyszniutkie - pozdrawiam serdecznie :)

Domia - Mialas duza blaszke i szybko zrobila sie pusta, ciekawe,ze takie cuda sie dzieja ;) a moze ta warstwa tej galaretki z truskawkami to uczynila - trzeba bedzie ta wersje kiedys wyprobowac - pozdrowionka :)

nadia

(2012-10-30 19:47)

A to moje jesienne dzielo, w ktorym pomagala mi 7-letnia siostrzenica ( bez jej pomocy i pomyslow, nie byloby tego wszystkiego ) Pozdrawiam lisciennie :)))

nmonika26

(2012-10-30 19:43)

A jaki wymiar blaszki miałaś? ciasto wygląda pysznie-wypróbuję:)

kleszcz13

(2012-10-30 19:34)

Polecam. Właśnie zrobiłam na Halloween :) Super, troche roboty, ale warto.

kasia30

(2012-10-30 19:22)

Sernik wyszedł przepyszny,delikatny i puszysty.Rodzinka nie może odejśc od blaszki,dziękujeza przepis ;-)

berberys

(2012-10-30 19:17)

Jadłam uszka w barszczu, a pierogów w rosole nie próbowałam. Ale to zdanie napisane przez Ciebie zabrzmiało, jakby pierogi miały być okraszone i wrzucone do rosołu:) Zabrakło wyrazu "lub".  A pierogi w rosole........może kiedyś zaryzykuje:)

nesselia

(2012-10-30 19:10)

dobry wieczór :)

właśnie robię winko według zamieszczonego przepisu.teściówka, robiła w podobny sposob nalewkę z jeżyn, więc wiem że się uda, nawet nie będąc Jezusem, pozdrawiam i będe meldowac o postępach :)

Neska

Haanala

(2012-10-30 19:00)

Bardzo smaczne danie. Podałam z kaszą gryczaną. Polecam.

Caramella

(2012-10-30 18:56)

Pyszne :)) tylko wyrosło mi kosmiczne :) i zamiast cukru pudru polecam dodać zwykły. Kruszonka jest w tedy pyszna i bardzo chrupiąca.

Oczywiscie POLECAM

żonka idealna

(2012-10-30 18:21)

Trochę dziwi mnie że w składnikach do ciasta nie ma proszku do pieczenia - ja go dałam. Dodałam także cukier wamiliowy oraz 1/4 szklanki cukru - ale to są moje modyfikacje. Foremki posmarowałam margaryną. Grzybki pyszne :)

gosia64

(2012-10-30 18:14)

Tak mi sie spodobal ten bukiecik, ze i ja postanowilam go wykonac. Dziekuje autorce za pomysl!

emeska1974

(2012-10-30 18:08)

Jadłam ale samanie robiłam - dobre!!!

emeska1974

(2012-10-30 18:06)

vikunia - jeszcze widzałam carpaccio z pomidorów, buraków, to też wymysł naszych czasów bo carpaccio w oryginale jest w wołowiny jak wiadomo

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij