pychota! ;-)
co prawda lekko urozmaiciłam przepis ostrą papryką chili w proszku i dałam niewielką ilość ziół prowansalskich, mocno posoliłam i dopieprzyłam ;-) zajadaliśmy się ze smakiem, choć masa przed smażeniem wydawać by się mogło będzie się rozpadać na patelni to jednak wszystko ładnie się "związało" ;-)
polecam polecam polecam! no i wreszcie spróbowałam falafel'a :-) warto było!
Heiworth, dziekuje za wyprobowanie mojego przepisu, powiedz mi tylko z czego zrobilas ta gore tego ciasta no i zastanawia mnie ta piekna dekoracja, min. te drinki, ktore imituja piwo,ale chyba raczej nim nie sa - zdradzisz tajemnice? :) -pozdraweiam :)
Megi65,albo siedemdziesiata duszo ;) ciasto Ci wyszlo przepiekne, nie wspomne o pachnacej dekoracji i na pewno pyszniutkie - pozdrawiam serdecznie :)
Domia - Mialas duza blaszke i szybko zrobila sie pusta, ciekawe,ze takie cuda sie dzieja ;) a moze ta warstwa tej galaretki z truskawkami to uczynila - trzeba bedzie ta wersje kiedys wyprobowac - pozdrowionka :)
A to moje jesienne dzielo, w ktorym pomagala mi 7-letnia siostrzenica ( bez jej pomocy i pomyslow, nie byloby tego wszystkiego ) Pozdrawiam lisciennie :)))
A jaki wymiar blaszki miałaś? ciasto wygląda pysznie-wypróbuję:)
Polecam. Właśnie zrobiłam na Halloween :) Super, troche roboty, ale warto.
Sernik wyszedł przepyszny,delikatny i puszysty.Rodzinka nie może odejśc od blaszki,dziękujeza przepis ;-)
Jadłam uszka w barszczu, a pierogów w rosole nie próbowałam. Ale to zdanie napisane przez Ciebie zabrzmiało, jakby pierogi miały być okraszone i wrzucone do rosołu:) Zabrakło wyrazu "lub". A pierogi w rosole........może kiedyś zaryzykuje:)
dobry wieczór :)
właśnie robię winko według zamieszczonego przepisu.teściówka, robiła w podobny sposob nalewkę z jeżyn, więc wiem że się uda, nawet nie będąc Jezusem, pozdrawiam i będe meldowac o postępach :)
Neska
Bardzo smaczne danie. Podałam z kaszą gryczaną. Polecam.
Pyszne :)) tylko wyrosło mi kosmiczne :) i zamiast cukru pudru polecam dodać zwykły. Kruszonka jest w tedy pyszna i bardzo chrupiąca.
Oczywiscie POLECAM
Trochę dziwi mnie że w składnikach do ciasta nie ma proszku do pieczenia - ja go dałam. Dodałam także cukier wamiliowy oraz 1/4 szklanki cukru - ale to są moje modyfikacje. Foremki posmarowałam margaryną. Grzybki pyszne :)
Tak mi sie spodobal ten bukiecik, ze i ja postanowilam go wykonac. Dziekuje autorce za pomysl!
Jadłam ale samanie robiłam - dobre!!!
vikunia - jeszcze widzałam carpaccio z pomidorów, buraków, to też wymysł naszych czasów bo carpaccio w oryginale jest w wołowiny jak wiadomo