Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

emeska1974

(2012-10-30 18:05)

vikunia - owszem kiedyś tak było ale to dawno... obecnie  na stacjach benzynowych są hot - dogi z kabanosem itp. wiem ze hot - dog to zazwyczaj z parówką czyli jakiś pleonazm nazywanie "hot doga z parówką" jednak czasy się zmieniają - ważne żeby smakowało - pozdrawiam

mirella1012

(2012-10-30 17:54)

Wszystko robiłam jak w przepisie i wyszło pychota

olimpia45

(2012-10-30 17:45)

Szukałam przepisu na szarlotke , natrafilam na ten  foto  ciacha cudne:), Teraz zrobiłam ciasto, jest w lodowce , jutro rano bede piec , Oczywisice zaraz podzielę się wrażeniami :))

zagaser

(2012-10-30 17:38)

Malgolinka

(2012-10-30 17:16)

Wykorzystałam przepis na krem - PYSZNY Robiłam z połowy porcji i dodałam do niego łyżkę wódki Polecam, bo kremik jest naprawdzę dobry :)

bogdzia

(2012-10-30 17:06)

U mnie na Warmii te grzybki nazywamy podgrzybkami, sprawdzałam też w atlasie grzybów, tam też nazywane są podgrzybkami żółtymi

lolopopa

(2012-10-30 16:39)

Vikuniu, ja spotkałam kebab wegetariański :)

lolopopa

(2012-10-30 16:29)

Moja mama chodziła na "czarnołepki"....a przynajmniej moje dziecięce ucho tak rejestrowało :)

kakoina

(2012-10-30 16:29)

mojemu synkowi niejadkowi bardzo smakowowało

Monica W&O

(2012-10-30 16:23)

Ciasto jest smaczne, dla mnie za mało słodkie (ta gorzka czekolada przeważa w smaku), polecam dać mleczną czekoladę lub  więcej cukru do ciasta. 

Gosia76

(2012-10-30 16:05)

Oj przepraszam, wlasnie zauwazylam podpis pod zdjeciem, gapa ze mnie 

Gosia76

(2012-10-30 16:04)

Super pomysl :) Ile czasu nalezy piec te slimaczki?

lolopopa

(2012-10-30 16:03)

Pierwotny plan zakładał wykonanie sałatki na jutrzejsze śniadanie, niedyspozycja czasowa spowodowała zrobienie ekspresowej wersji obiadowej (na moje szczęście zostało i mam nadzieję doczeka jutra). Prosta i dobra. Mój gust rannego makaronożercy (przynajmniej będzie co spalać) jest zachwycony. Na obiad niekoniecznie ten klimat :)

megi65

(2012-10-30 14:28)

Ja dopiero w szkole dowiedziałam się ,że instnieją taki grzybki jak  '' podgrzybki '' . Zawsze zbieraliśmy i chodziliśmy z tatą na czarne łebki .. :D a jestem regionalną sąsiadką Kwitryny :))

Jagoda B

(2012-10-30 13:49)

Czy może to są podgrzybki które mają czarny łebek a nóżkę żółtą.ślicznie wyglądają zaprawiane w occie,bardzo je lubię ale w tym roku u nas było ich mało.Od dziś nazywam je czarne lebki.Gorąco pozdrawiam:)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij