vikunia - owszem kiedyś tak było ale to dawno... obecnie na stacjach benzynowych są hot - dogi z kabanosem itp. wiem ze hot - dog to zazwyczaj z parówką czyli jakiś pleonazm nazywanie "hot doga z parówką" jednak czasy się zmieniają - ważne żeby smakowało - pozdrawiam
Wszystko robiłam jak w przepisie i wyszło pychota
Szukałam przepisu na szarlotke , natrafilam na ten foto ciacha cudne:), Teraz zrobiłam ciasto, jest w lodowce , jutro rano bede piec , Oczywisice zaraz podzielę się wrażeniami :))
Wykorzystałam przepis na krem - PYSZNY Robiłam z połowy porcji i dodałam do niego łyżkę wódki Polecam, bo kremik jest naprawdzę dobry :)
U mnie na Warmii te grzybki nazywamy podgrzybkami, sprawdzałam też w atlasie grzybów, tam też nazywane są podgrzybkami żółtymi
Vikuniu, ja spotkałam kebab wegetariański :)
Moja mama chodziła na "czarnołepki"....a przynajmniej moje dziecięce ucho tak rejestrowało :)
mojemu synkowi niejadkowi bardzo smakowowało
Ciasto jest smaczne, dla mnie za mało słodkie (ta gorzka czekolada przeważa w smaku), polecam dać mleczną czekoladę lub więcej cukru do ciasta.
Oj przepraszam, wlasnie zauwazylam podpis pod zdjeciem, gapa ze mnie
Super pomysl :) Ile czasu nalezy piec te slimaczki?
Pierwotny plan zakładał wykonanie sałatki na jutrzejsze śniadanie, niedyspozycja czasowa spowodowała zrobienie ekspresowej wersji obiadowej (na moje szczęście zostało i mam nadzieję doczeka jutra). Prosta i dobra. Mój gust rannego makaronożercy (przynajmniej będzie co spalać) jest zachwycony. Na obiad niekoniecznie ten klimat :)
Ja dopiero w szkole dowiedziałam się ,że instnieją taki grzybki jak '' podgrzybki '' . Zawsze zbieraliśmy i chodziliśmy z tatą na czarne łebki .. :D a jestem regionalną sąsiadką Kwitryny :))
Czy może to są podgrzybki które mają czarny łebek a nóżkę żółtą.ślicznie wyglądają zaprawiane w occie,bardzo je lubię ale w tym roku u nas było ich mało.Od dziś nazywam je czarne lebki.Gorąco pozdrawiam:)