Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

katarzynar

(2012-10-29 13:38)

Hmm cisto było twarde, dałam 3 jajka i troszke wody, jednak wyrosły ładnie, chcoc nie tak jak na fotkach. Smak - pycha :)

olusia1

(2012-10-29 13:25)

Jak też robię już takie flaczki jakiś czas , są pyszne ale daję skrzydełka z kurczaka polecam

eve120

(2012-10-29 13:18)

Robiłam to już wiele razy, ale zawsze zapominałam dodać komentarz. Pyszne!!

aguś

(2012-10-29 13:09)

Robię je w domu od lat. To pyszna,pożywna zupa.Podaję z pieczywaem (najczęściej bułeczki).Polecam niezdecydowanym.

m.sosenka

(2012-10-29 13:08)

a ja jeszcze nigdy tego nie jadłam... :)

Fot. Aniula27, Tort Zygzak
Tort Zygzak
103k
413
118
Aniula27
katashaa

(2012-10-29 12:58)

torcik był super

marzena89gb

(2012-10-29 12:57)

ja również robię z tego przepisu i jest najlepsze jednak dodaje 4 białka i nie jest za rzadkie i ładnie się kroi

aguś

(2012-10-29 12:48)

Padchodziłam do zrobienia zupy z dyni jak do jeża. Niesłusznie. Zupka pyszna,aromatyczna i mało kaloryczna. Ja dodałam 1 serek topiony śmietankowy by była bardziej aksamitna i podałam rodzince z grzankami a sama piłam bez niczego.Polecam u mnie powtórka na halooween

sylwia_cz

(2012-10-29 12:27)

witam. czy cynamon i imbir dodajemy razem z alkoholem czy może w innym momencie?

vikunia

(2012-10-29 12:13)

Drożdży to chyba za dużo na taką ilość mąki

vikunia

(2012-10-29 12:10)

Mnie też groszek i jajko nie pasuje ale robię wg zamówienia:)

Anitka1987

(2012-10-29 12:08)

Zrobiłam dziś mojej półtora rocznej córeczce do rosółku, bardzo jej smakowało:)

bogdzia

(2012-10-29 11:58)

W najbliższym czasie będzie roboine, to efektowne i pyszne ciasto. 

Minnie2

(2012-10-29 11:54)

e na ile osób przewidziany jest ten przepis? czy na 14 sosób wystarczy? podejrzewam że nie...

Fot. Welona, Babciny chleb
Babciny chleb
18.4k
107
11
Welona
RN

(2012-10-29 11:21)

Ja wlałam ile było w przepisie i faktycznie było za dużo. Dosypałam ciut więcej mąki, wyrobiłam i dałam do wyrośnięcia. Rosnąć to za bardzo nie chciało. Byłam pewna, że będzie zakalec, ale zaryzykowalam i upiekłam.  Ciasto miałam nie takie jak zawsze, czyli nie odchodziło od ręki tylko było klejące się. Mimo to wyszedł na prawdę smaczny chleb :)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij