Hmm cisto było twarde, dałam 3 jajka i troszke wody, jednak wyrosły ładnie, chcoc nie tak jak na fotkach. Smak - pycha :)
Jak też robię już takie flaczki jakiś czas , są pyszne ale daję skrzydełka z kurczaka polecam
Robiłam to już wiele razy, ale zawsze zapominałam dodać komentarz. Pyszne!!
Robię je w domu od lat. To pyszna,pożywna zupa.Podaję z pieczywaem (najczęściej bułeczki).Polecam niezdecydowanym.
a ja jeszcze nigdy tego nie jadłam... :)
torcik był super
ja również robię z tego przepisu i jest najlepsze jednak dodaje 4 białka i nie jest za rzadkie i ładnie się kroi
Padchodziłam do zrobienia zupy z dyni jak do jeża. Niesłusznie. Zupka pyszna,aromatyczna i mało kaloryczna. Ja dodałam 1 serek topiony śmietankowy by była bardziej aksamitna i podałam rodzince z grzankami a sama piłam bez niczego.Polecam u mnie powtórka na halooween
witam. czy cynamon i imbir dodajemy razem z alkoholem czy może w innym momencie?
Drożdży to chyba za dużo na taką ilość mąki
Mnie też groszek i jajko nie pasuje ale robię wg zamówienia:)
Zrobiłam dziś mojej półtora rocznej córeczce do rosółku, bardzo jej smakowało:)
W najbliższym czasie będzie roboine, to efektowne i pyszne ciasto.
e na ile osób przewidziany jest ten przepis? czy na 14 sosób wystarczy? podejrzewam że nie...
Ja wlałam ile było w przepisie i faktycznie było za dużo. Dosypałam ciut więcej mąki, wyrobiłam i dałam do wyrośnięcia. Rosnąć to za bardzo nie chciało. Byłam pewna, że będzie zakalec, ale zaryzykowalam i upiekłam. Ciasto miałam nie takie jak zawsze, czyli nie odchodziło od ręki tylko było klejące się. Mimo to wyszedł na prawdę smaczny chleb :)