Aaa i śledzie daję matiasy (z wiaderka) a pokrojonego pora wcześniej sparzam wrzątkiem.
Vikuniu, robiłam już różne nóżki, nawet z golonką:) Ale takie smakują mi najlepiej, są bardzo proste do przygotowania, groszek i jajeczko daję do galaretki drobiowej, do wieprzowiny jakoś mi nie pasują. Ale każdy robi jak mu smakuje:)
Robię od jakiegoś czasu i dla mnie bardzo dobra,pomijam jedynie kapustę pekińską w składnikach.Sałatka dla mnie bardzo smaczna.
1 puszka czy 1 słoik śledzi?? Bo nie wiem czy rozumiem
Robiłam takie nóżki w sobotę. Nie daję jednak zielonej pietruszki tylko zielony groszek:). Na spód salaterek kładę pokrojone w plasterki jajko. Osobiście nie lubię galarety z nóżek ale rodzinie bardzo smakuje to się poświęcam i robię raz w miesiącu.
Smaku narobiłyscie,że i ja chyba zrobię
wyglądają smakowicie.
Bardzo dobre jest to ciasto i super wychodzi , moja córa robi z tego przepisu, bardzo ciekawe zdjęcia tego ciacha, każde inne::)
mniammmm!
Przepraszam, ale co z tymi jajkami co są w przepisie?
Mogą być dobre z tyloma dodatkami i nie będą mdłe.Myślę,że rękaw do pieczenia byłby dobrym rozwiązaniem i kotlety byłyby bardziej soczyste.
Zawsze jakoś nie mogłam się wziąć za pierniczenie, ale w tym roku chyba do tego dojrzałam, więc po 1 listopada zaczynam działać, więc będę dojrzewać razem z piernikiem.
Spróbuję ... Z jajkami :)
Pepik , bardzo mi miło że smakowała szarlotka:)Pozdrawiam.