Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

mamusia_muminka

(2012-10-29 08:46)

Pyszne, ale następnym razem zapiekę z serem w piekarniku. Farsz naprawdę znakomity:)

edarka

(2012-10-29 08:28)

"matani" dziekuję za miły komentarz. Cieszę sie bardzo, że smakuje i sie udaje. U mnie również ten sernik podbija kubeczki smakowe wszystkich- pozdrawiam:)

eyta

(2012-10-29 07:58)

Czarne łebki to podgrzybki, ale te malutkie, takie jak w ocet się robi.

jelka55

(2012-10-29 07:45)

Niestety, mi i mojej rodzinie niestety nie smakowała. Ale ile ludzi tyle gustów.

Mama - Różyczki

(2012-10-29 07:43)

Co to są za grzyby czarne łebki, w życiu nie słyszałam o takich?

pepik

(2012-10-28 23:56)

 REWELACJA !!! Bardzo szybko sie robi ta szarlotkę bo przygotowanie ok. 20 min. (pod warunkiem, że mamy jabłka w słoiku) i potem juz tylko pieczenie.... W smaku, pycha, POLECAM

natalka1

(2012-10-28 23:25)

Tak, to foremki kupione w tesco, idealnie nadają się również do słodkich galaretek z owocami, zawsze fajnie wyglądają:) Pozdrawiam

Xavierka

(2012-10-28 22:24)

A zamiast pomidora, ogórek kiszony. Mniammm

dana39

(2012-10-28 21:42)

Zrobiłam dziś te muffinki z domowym musem jabłkowym, bardzo smaczne, wyrosły mimo, że dałam jednak mniej proszku do pieczenia' dzięki za przepis, pozdrawiam

fete

(2012-10-28 21:14)

Ja przeczytałam łyżeczka nie łyżka i tyle dodałam proszku i też wyszy pysznie :))

megi65

(2012-10-28 20:33)

Bogdzia ! Prawdziwe dzieło sztuki cukierniczej ... paryski łuk tryumfalny w 4 kolorach ...ale zdolna z ciebie dziewczynka .. chylę czoła . .. ))

córcia

(2012-10-28 20:17)

ciasto bardzo pyszne polecam!!!Dziękuję za przepis

Agussia834

(2012-10-28 20:11)

lobuzka, jabłka trzymają formę pewnie dzięki wcześniejszemu przesmażeniu. Serka jest zaledwie pół kilo... Budyń zatem wydaje się zbędny... Pozdrawiam ;)

Agussia834

(2012-10-28 20:07)

Xavierko, nie przepraszaj, tylko modyfikuj, jak masz taką chęć ;) Nie widzę przeciwwskazań, pozdrawiam :)

msewka

(2012-10-28 20:01)

Dana39, tak ma być 1 łyżka a nie łyżeczka proszku do pieczenia.Pozdrawiam!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij