Pyszne, ale następnym razem zapiekę z serem w piekarniku. Farsz naprawdę znakomity:)
"matani" dziekuję za miły komentarz. Cieszę sie bardzo, że smakuje i sie udaje. U mnie również ten sernik podbija kubeczki smakowe wszystkich- pozdrawiam:)
Czarne łebki to podgrzybki, ale te malutkie, takie jak w ocet się robi.
Niestety, mi i mojej rodzinie niestety nie smakowała. Ale ile ludzi tyle gustów.
Co to są za grzyby czarne łebki, w życiu nie słyszałam o takich?
REWELACJA !!! Bardzo szybko sie robi ta szarlotkę bo przygotowanie ok. 20 min. (pod warunkiem, że mamy jabłka w słoiku) i potem juz tylko pieczenie.... W smaku, pycha, POLECAM
Tak, to foremki kupione w tesco, idealnie nadają się również do słodkich galaretek z owocami, zawsze fajnie wyglądają:) Pozdrawiam
A zamiast pomidora, ogórek kiszony. Mniammm
Zrobiłam dziś te muffinki z domowym musem jabłkowym, bardzo smaczne, wyrosły mimo, że dałam jednak mniej proszku do pieczenia' dzięki za przepis, pozdrawiam
Ja przeczytałam łyżeczka nie łyżka i tyle dodałam proszku i też wyszy pysznie :))
Bogdzia ! Prawdziwe dzieło sztuki cukierniczej ... paryski łuk tryumfalny w 4 kolorach ...ale zdolna z ciebie dziewczynka .. chylę czoła . .. ))
ciasto bardzo pyszne polecam!!!Dziękuję za przepis
lobuzka, jabłka trzymają formę pewnie dzięki wcześniejszemu przesmażeniu. Serka jest zaledwie pół kilo... Budyń zatem wydaje się zbędny... Pozdrawiam ;)
Xavierko, nie przepraszaj, tylko modyfikuj, jak masz taką chęć ;) Nie widzę przeciwwskazań, pozdrawiam :)
Dana39, tak ma być 1 łyżka a nie łyżeczka proszku do pieczenia.Pozdrawiam!