Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

słodki buraczek

(2012-10-28 19:52)

Dziękuję za uwagę, już poprawiłam w przepisie. To "pół łyżeczki bez składnika" było niekompletne o cynamon

kago1

(2012-10-28 19:39)

może być

bogdzia

(2012-10-28 19:31)

Bardzo się ciesze, że smakowało. Pozdrawiam

janeczka669

(2012-10-28 19:28)

Megi wszelkie waryjacyje wskazane, każdy z nas ma inny smak. Cieszę sie bardzo, że smakowało.

Ja czasem dodaje tez 2-3 łyżki ryżu pod koniec gotowania.

Izma73

(2012-10-28 19:20)

Pyszna ta szarlotka.Polecam.

bytomianka

(2012-10-28 19:14)

Robiłam dzisiaj z powidłami, następnym razem zrobię z musem jabłkowym.Pozdrawiam.;))

lobuzka

(2012-10-28 19:13)

Jabłka "trzymają formę"- pod ciężarem serka?? (ja bym chyba dodała budyń)

emeska1974

(2012-10-28 19:04)

Musi być pyszne  zrobie!!!!

angela

(2012-10-28 18:59)

Najlepsze są foremki silikonowe. Nie trzeba ich smarować i muffinki po upieczeniu bardzo łatwo z nich wychodzą.Jakieś dwa miesiące temu z nowym pisemkiem "Ale pycha" można było kupic 6 szt. takich foremek za 6,90 zł.

AnnaParada

(2012-10-28 18:44)

Ja również zrobiłam wczoraj tiramisu i juz go nie ma. Pyszny, wszyscy goście to potwierdzili i prosili o dokładkę. Nie dodałam białka a tak wszystko jak w przepisie. Jestem pewna , że skorzystam z przepisu jeszcze wiele razy.

martyna24

(2012-10-28 18:32)

Zrobiłam tą sałatke jakiś czas temu, wyszła wyśmienita:)

bytomianka

(2012-10-28 18:13)

Zrobiłam wczoraj z ciekawości to ciasto, dodałam do ciasta 4 duże łyżki powideł śliwkowych. Bardzo smaczne ciasto wyszło.

figencja

(2012-10-28 17:52)

Ciasto banalnie łatwe i (jak dla mnie)bardzo smaczne.W smaku przypomina trochę murzynek,trochę piernik -być może dlatego,żezrobiłam na wierzch polewę z rozpuszczonych czekolad - czarnej i białej (melanż).Ciasto piekłam w termoobiegu w 170 stopniach przez 40 minut a następnie jeszcze przez 10-15 minut w termoobiegu-dół.Pięknie urosło,nie opadło.Z dnia na dzień było coraz smaczniejsze.Polecam do wypróbowania przepisu.Pozdrawiam autorkę.

bogdzia

(2012-10-28 17:46)

Też mam taką blachę na wysokie muffinki, a to powoduje, że papilotki bardzo mocna przylegają do ciasta i trudno się je odrywa, też chcę kupić formę z szerszymi otworami.

bogdzia

(2012-10-28 17:37)

Czosnek jest u mnie, wisi sobie w warkoczu. A tak poważnie, to nie daję do mięska, bo tam jest cebula

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij