Dziękuję za uwagę, już poprawiłam w przepisie. To "pół łyżeczki bez składnika" było niekompletne o cynamon
może być
Bardzo się ciesze, że smakowało. Pozdrawiam
Megi wszelkie waryjacyje wskazane, każdy z nas ma inny smak. Cieszę sie bardzo, że smakowało.
Ja czasem dodaje tez 2-3 łyżki ryżu pod koniec gotowania.
Pyszna ta szarlotka.Polecam.
Robiłam dzisiaj z powidłami, następnym razem zrobię z musem jabłkowym.Pozdrawiam.;))
Jabłka "trzymają formę"- pod ciężarem serka?? (ja bym chyba dodała budyń)
Musi być pyszne zrobie!!!!
Najlepsze są foremki silikonowe. Nie trzeba ich smarować i muffinki po upieczeniu bardzo łatwo z nich wychodzą.Jakieś dwa miesiące temu z nowym pisemkiem "Ale pycha" można było kupic 6 szt. takich foremek za 6,90 zł.
Ja również zrobiłam wczoraj tiramisu i juz go nie ma. Pyszny, wszyscy goście to potwierdzili i prosili o dokładkę. Nie dodałam białka a tak wszystko jak w przepisie. Jestem pewna , że skorzystam z przepisu jeszcze wiele razy.
Zrobiłam tą sałatke jakiś czas temu, wyszła wyśmienita:)
Zrobiłam wczoraj z ciekawości to ciasto, dodałam do ciasta 4 duże łyżki powideł śliwkowych. Bardzo smaczne ciasto wyszło.
Ciasto banalnie łatwe i (jak dla mnie)bardzo smaczne.W smaku przypomina trochę murzynek,trochę piernik -być może dlatego,żezrobiłam na wierzch polewę z rozpuszczonych czekolad - czarnej i białej (melanż).Ciasto piekłam w termoobiegu w 170 stopniach przez 40 minut a następnie jeszcze przez 10-15 minut w termoobiegu-dół.Pięknie urosło,nie opadło.Z dnia na dzień było coraz smaczniejsze.Polecam do wypróbowania przepisu.Pozdrawiam autorkę.
Też mam taką blachę na wysokie muffinki, a to powoduje, że papilotki bardzo mocna przylegają do ciasta i trudno się je odrywa, też chcę kupić formę z szerszymi otworami.
Czosnek jest u mnie
, wisi sobie w warkoczu. A tak poważnie, to nie daję do mięska, bo tam jest cebula