Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

jadarja

(2012-10-28 17:37)

Wczoraj robiłam i sernik wyszedł pyszny, pięknie urósł i pięknie opadł  mimo tego, był

bardzo dobry. Jedynie co to dodałam całe wiaderko sera czyli 1 kg.

Jola123

(2012-10-28 17:30)

Ja robię bez sokownika, do dużego gara wlewam odrobinę wody, wkładam obrane z szypułek winogrona i gotuję ok. 20 -30 minut. Potem przecedzam przez druszlak, dodaję cukier, mieszam aż cukier się rozpuści. Rozlewam do słoiczków po dżemie i pasteryzuję 20 minut. Gotowe.

bogdzia

(2012-10-28 17:29)

Upiekłam w formie babkowej . Smaczna i łatwa, tylko dużo naczy do mycia

Fot. hancia, falafel
falafel
10.3k
67
6
hancia
hancia

(2012-10-28 17:24)

dodac make jesli jest taka potrzeba czyli masa jest za rzadka aby uformowac pulpety...w skladnikach rowniez pisze...

Mama - Różyczki

(2012-10-28 17:19)

Wspaniałe muszą być te śledziki, na pewno zrobię na Święta, bo uwielbiam połączenie ananasa i śledzia.Dziękuje za przepis i pozdrawiam:)

Gosia76

(2012-10-28 17:08)

vena1980... bardzo mi przykro z powodu tego zakalca przyznam sie, ze raz pieklam i tez wyszedl mi zakalec i babka wyladowala w koszu ma smieci.

jazz1723

(2012-10-28 16:53)

Bardzo dobre nawet bez zapiekania w piekarniku w formie zimnej przekąski, zamiast boczku dałam plastry wołowej wędliny.  Sam farsz jeszcze przed dodaniem ziemniaczków może być doskonałą pastą do chlebka. Polecam

Gosia_523

(2012-10-28 16:47)

Wspaniale ciasto, Latwe, szybkie i co najwazniejsze robi sie je naprawde bardzo szybko. Ja mialam gruszki z puszki i tez smakowalo

iwciaG

(2012-10-28 16:25)

A w cieście jedno 1/2 łyżeczki zostało bez składnika?!!

kate79

(2012-10-28 16:13)

Witam ;-) i dziękuję za zainteresowanie. 

Typu wiejskie - chodziło mi o marynowane w occie

Typu matias - chodziło mi o takie kupowane na tacce zwykle w oleju, ale mogą być zwykłe solone, tylko proszę wymoczyć je swoim sposobem ;)))

Smacznego. 

kate79

(2012-10-28 16:11)

Izuś dzięki ;-) 

Fot. Welona, Babciny chleb
Babciny chleb
18.4k
107
11
Welona
Pec

(2012-10-28 16:02)

Czy przypadkiem tu nie ma byka ? czy na pewno na 1 kg mąki dodajemy 1,75 l wody ? czy to nie za dużżżżżo ?

inga_iga

(2012-10-28 15:54)

czy można dodac coś zamiast kolendry?

gabigold

(2012-10-28 15:49)

 dodaję do ulubionych , cudne ciasteczka:)

ewa83

(2012-10-28 15:48)

Pierniczki super i pyszne, dzieciaczki jadły nawet nie polukrowane, robiłam je na Boże Narodzenie i zastanawiam się dlaczego jeszcze nie napisałam opinii. 

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij