Wczoraj robiłam i sernik wyszedł pyszny, pięknie urósł i pięknie opadł
mimo tego, był
bardzo dobry. Jedynie co to dodałam całe wiaderko sera czyli 1 kg.
Ja robię bez sokownika, do dużego gara wlewam odrobinę wody, wkładam obrane z szypułek winogrona i gotuję ok. 20 -30 minut. Potem przecedzam przez druszlak, dodaję cukier, mieszam aż cukier się rozpuści. Rozlewam do słoiczków po dżemie i pasteryzuję 20 minut. Gotowe.
dodac make jesli jest taka potrzeba czyli masa jest za rzadka aby uformowac pulpety...w skladnikach rowniez pisze...
Wspaniałe muszą być te śledziki, na pewno zrobię na Święta, bo uwielbiam połączenie ananasa i śledzia.Dziękuje za przepis i pozdrawiam:)
vena1980... bardzo mi przykro z powodu tego zakalca
przyznam sie, ze raz pieklam i tez wyszedl mi zakalec i babka wyladowala w koszu ma smieci.
Bardzo dobre nawet bez zapiekania w piekarniku w formie zimnej przekąski, zamiast boczku dałam plastry wołowej wędliny. Sam farsz jeszcze przed dodaniem ziemniaczków może być doskonałą pastą do chlebka. Polecam
Wspaniale ciasto, Latwe, szybkie i co najwazniejsze robi sie je naprawde bardzo szybko. Ja mialam gruszki z puszki i tez smakowalo
A w cieście jedno 1/2 łyżeczki zostało bez składnika?!!
Witam ;-) i dziękuję za zainteresowanie.
Typu wiejskie - chodziło mi o marynowane w occie
Typu matias - chodziło mi o takie kupowane na tacce zwykle w oleju, ale mogą być zwykłe solone, tylko proszę wymoczyć je swoim sposobem ;)))
Smacznego.
Czy przypadkiem tu nie ma byka ? czy na pewno na 1 kg mąki dodajemy 1,75 l wody ? czy to nie za dużżżżżo ?
czy można dodac coś zamiast kolendry?
dodaję do ulubionych , cudne ciasteczka:)
Pierniczki super i pyszne, dzieciaczki jadły nawet nie polukrowane, robiłam je na Boże Narodzenie i zastanawiam się dlaczego jeszcze nie napisałam opinii.