Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

anulkaD

(2012-10-28 12:49)

tez robie sobie taki napój,tylko bez herbaty.sama żurawina z woda.żurawine zawsze kupuje swieżą jesienią,mielę z cukrem i do słoików bez pasteryzacji.samo zdrowie.

diesel1975

(2012-10-28 12:43)

o jejciu jejciu a gdzie sie podział czosnek:)

Izma73

(2012-10-28 12:38)

Dodam jeszcze,że wodę zagotowałam z cukrem i cukrem waniliowym i do tego dałam dynię.Trochę inaczej niż w przepisie i nie dawałam cynamonu.Zastanawiam się czy zamiast cytryny nie dać pomarańczy albo pól na pól.Jak kupię dynie to bedę próbować.Najlepsze jest to,ze dynia straciła swój taki posmak i przeszła smakiem cytryny i wanili.Gotowana krótko jest chrupiąca,pyszna.Jeszcze raz polecam.

dana39

(2012-10-28 12:15)

Na pewno ma być jedna łyżka proszku do pieczenia a nie łyżeczka?

Velonka

(2012-10-28 12:14)

Taka herbatka z żurawiną to najpyszniejsze, co może być :) Uwielbiam! Ja niestety nie mam takich słoiczkowych, ale znalazłam wspaniały substytut w postaci herbatek Biofixu. Robią wspaniałe herbaty bez konserwantów. Z żurawiną mają 3 wersje smakowe - z jabłkiem, maliną i granatem. Wszystkie 3 godne polecenia!

fete

(2012-10-28 12:05)

Bardzo dobre muffinki. Wilgotne dzięki jabłkom. Ja mam blachę na wysoie muffinki, więc trochę mało musu weszło, ale na bank kupię z szerszymi otworami i upiekę jeszcze nie raz. Proste,szybkie, pyszne. Pozdrawiam

nikita 77

(2012-10-28 12:04)

Pieke juz po raz czwarty ten chlebek jest bardzo smaczny.Za kazdym razem troche zmieniam przepis.ostanio gdy pieklam zamiast 25 dkg maki pszennej dodalam tylko 10 dkg a pozostale 15 dkg dodalam make pszenna razowa.dodatkowo do ziaren dodalam troche kminku i platkow orkiszowych.Obecnie mieszkam w Szkocji i niestety nie jest  latwo tutaj kupic dobry chleb,dlatego bardzo sie ciesze ze znalazlam ten przepis.Jest to dosc latwy i szybki przepis.Smacznego:)

Mama - Różyczki

(2012-10-28 11:37)

Achat, bardzo mi miło że skorzystałaś z przepisu:)

sylwia63

(2012-10-28 11:24)

A ja mam straszne problemy z wałkowaniem ciasta na placki .Za nic nie chcą się rozwałkować na pożądaną wielkość,kruszą się i rozrywają.Może uda się  rozwałkować na wielkość tortownicy.Co zrobiłam nie tak?Help!!!

Ula034

(2012-10-28 11:23)

super wyglada ...i juz sie piecze ..dam znac jak wyszlo

sylwia_k

(2012-10-28 11:14)

latwe i szybkie w przygotownaniu. Ja tez nie lubie krupczatki wiec dalam zwykla make przenna. Sa dobre, w szczegolnosci jak sie nie ma czasu. Jezeli jednak czas sie znajdzie to zdecydowanie lepiej zrobic kruche lub drozdzowe rogaliki. Te sa takie troche kwaskawe od tego danio.

Izuś

(2012-10-28 11:08)

REWELACJA! Gościliśmy wczoraj Bratową, Najlepszy miał na początku długie zęby, ale jak się przegryzła, to prawie siekierą musiałam odganiać. A dzisiaj ja -po cichutku- wykończę bestię.

Chyba awansuje do przepisów świątecznych

jolka60

(2012-10-28 10:47)

Oficjalny,poprawny skrót (od wielu lat) to "dag",jednak z przyzwyczajenia wiele osób nadal używa skrótu "dkg".Oba oznaczają tę samą wartość wagową.

gabigold

(2012-10-28 10:39)

kolory przepiękne, aż slinka cieknie:)

gabigold

(2012-10-28 10:36)

cudaczne, hop do ulubionych:)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij