Prosty przepis, chleb smaczny. Właśnie go konsumuję :)
To chyba tescowe foremki kwiatki na galaretkę - też mam takie.
zachęcające zdjęcie
Podwoiłam ilość sosów,dodałam jeszcze wędline.Zapiekanka wyszła bardzo dobra.
Myślę, że 5 dkg
Zrobię bo wydaje się super - do ulubionych!!!
Chyba pomyłka!!!
Ciasto zrobione i...zjedzone .Błyskawicznie i w tajemniczych okolicznościach zniknęło w ciągu popołudnia.Ja zrobiłam z brzoskwiniami z puszki.Polecam i pozdrawiam autorkę.Pyszotka!
A czy przypadkiem "dag" to nie "dkg" już w końcu nie wiem jak się pisze?!!!!!!!!!!!
Elaiw3-z litością,czy bez,ale skrót "dag" oznacza 1/100 kg,czyli 50 dag jest to 50/100,a więc 1/2 kg.1/2 kg to inaczrj pół kilograma.Prościej już się nie da wytłumaczyć.
Super smaczne buraczki,polecam:)
Pieczeń wspaniała , nawet moje niejadki bardzo chwaliły - dodałam troszkę tymianku, delikat i vegetę - POLECAM.
skuszona miało być:)
Suszona dobrymi ocenami również i ja postanowiłam zaczać pierniczenie, własnie studzi sie miodzik itd...
foteczka przepiękna i pomysłowo bo chyba w butelce zrobiona? przynajmniej tak mi przyszło na mysl