Dziękuję Joana30!! Z radością zachęcam do wypróbowania :-)
rety!!!
Czy można jak farsz dać pieczarki albo jakies mięsko
Z czerwoną papryką wygląda równie znakomicie:) pozdrawiam
Hmmmmm dziwne
Danie wychodzi przepyszneee.... Nie trzeba sie za dużo napracować a uśmiech na twarzach rodzinki ogromny ;) poleecam
Fajne te nutki
Do ulubionych!
1kg=100 dag
czyli 50 dag to ...1/2 kg
na pewno jest błąd w ilości grzybów, może chodziło o 50 g ?
Czy bulgur to coś takiego jak kus kus ?
Kochani od kiedy to 50 dag to 0,5 kg - litości. Lepiej zacznijcie od przypomnienia sobie miar i wag.
Szybko i smacznie, cóż więcej można napisać..... a teraz kawusia, kawałek ciasta i pełnia szczęścia. Dzięki za udostępnienie przepisu.
Bardzo dobre i mało z nim roboty. Zostały mi maliny z odcedzenia nalewki , dodałam więc do ciasta zamiast powideł , wyszło pyszne i ...wesołe , bo nalewka na spiritusie była...
Smaczne, fajny pomysł na przerobienie opieniek , które tłumnie zagościły w tym roku w moim ogrodzie . Wzięłam sobie do pracy z chlebkiem na zimno , ale chciałabym zrobić też któregoś dnia do obiadu na ciepło , ciekawe , czy będzie nadawało się np. do kulek mielonych albo do karkówki jako sos?