Bardzo mi smakowało połączenie salami i mozarelli. Dziękuję za przepis :)!
właśnie się studzi, wygląda rewelacyjnie i pyyysznie, ciekawe jak będzie smakowało
Najlepsza szarlotka na świecie ! Jak długo jej nie robię to rodzina się sama dopomina :)
Mąż za 10 min miał byc z pracy a ja tu bez obiadu. Racuchy zdały egzamin. Szybkie, łatwie i do tego przepyszne !
Kapusniaczek pierwsza klasa. Właśnie o taki smak mi chodziło. Całości wyszło ponad 4 litry ale choćbym miał pęknąć zjem wszystko:)
Bardzo smaczne. Dodałam jabłka i orzechy włoskie - polecam :)
Drugie ciasto w moim zestawie, które - jak na me męskie zdolności kulinarne - wyszło!
I to wyszlo idealnie :-)
Nie dodawałem co prawda ani orzechów, ani migdałów, ale do stopionej czekolady dolałem ok 5 - 7 kropel aromatu waniliowego by nadać mu taki posmak. I jeżeli ktoś chce sobie dosłodzić w ten sposób ciasto (a dać np. mniej cukru), polecam. Czuć wtedy lekką nutę waniliową :-)
Wyglądają fajnie ale ... chyba się nie mylę... kopytka robi się z mąką pszenną. Dodatek mąki ziemniaczanej to już "kluski śląskie" czyli nylonowe... prawda?
Pyszne bitki
do sosu dodalam jeszcze starta marchewke i zabek czosnku, palce lizac
A gdzie można kupić taki wałek do nacinania ciasta i jak on się nazywa?
Jak duże te kwadraty powinny byc???
Kompocik rewelacja
ta dynia smakuje lepiej jak brzoskwinia z puszki, po zagotowaniu wody wrzuciłam dynię ,trzymałam ją na maleńkim ogniu ok 10 min.Pycha,jak dla mnie dynia na kwasku i w occie może się schować,poza tym napewno zdrowsza.Myślę że znalazłam swój ulubiony przepis na dynię.Na 3 litry wody dałam 2 szlanki cukru i 4 cytryny.Dziękuję za wspaniały przepis.
Napewno podam dalej.
zgadzam się Agapis! wszystko dla ludzi ale z umiarem
Odnośnie parówek, że kazda to MOM i że nie ma dobrych...Wystarczy czytać etykiety i zauważy się, że nie w każdych parówkach jest MOM a są również parówki z szynk,i które zawierają 93 % mięsa. Pomijam różne konserwanty itd, bo tego nie unikniemy. Co do niejadków ... Mój syn parówki nigdy nie tknął a teraz mając 17 lat raz na jakiś czas zje, tylko nie jakieś zwykłe pierwsze lepsze, ale własnie te z szynki. I powiem wam, że mnie to cieszy, bo więcej rzeczy nie je niż je, ale żeby nie było, lekarz mówi że jest całkiem zdrowy :) Podsumowując nie róbmy histerii, że wszystko jest złe, tylko czytajmy co pisze na etykietach. Naprawdę warto. A przepis jeśli tylko skusi jakiegoś niejadka wart jest polecenia :)
Zrobiłem (kilka razy). Naprawdę dobry przepis. Intensywność smaku sosu i aromat - rewelacja.
Bardzo dobre, łatwe w przygotowaniu, często goszczą na naszym stole. Dziękuję za fajny przepis.