Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

katarina21

(2012-10-27 14:29)

Bardzo mi smakowało połączenie salami i mozarelli. Dziękuję za przepis :)!

cmielka

(2012-10-27 14:16)

właśnie się studzi, wygląda rewelacyjnie i pyyysznie, ciekawe jak będzie smakowało 

olgtru

(2012-10-27 13:58)

Najlepsza szarlotka na świecie ! Jak długo jej nie robię to rodzina się sama dopomina :)

olgtru

(2012-10-27 13:50)

Mąż za 10 min miał byc z pracy a ja tu bez obiadu. Racuchy zdały egzamin. Szybkie, łatwie i do tego przepyszne ! 

Khargoo

(2012-10-27 13:35)

Kapusniaczek pierwsza klasa. Właśnie o taki smak mi chodziło. Całości wyszło ponad 4 litry ale choćbym miał pęknąć zjem wszystko:)

Ann93

(2012-10-27 13:05)

Bardzo smaczne. Dodałam jabłka i orzechy włoskie - polecam :)

Mikaelo

(2012-10-27 12:54)

Drugie ciasto w moim zestawie, które - jak na me męskie zdolności kulinarne - wyszło! 

I to wyszlo idealnie :-)

Nie dodawałem co prawda ani orzechów, ani migdałów, ale do stopionej czekolady dolałem ok 5 - 7 kropel aromatu waniliowego by nadać mu taki posmak. I jeżeli ktoś chce sobie dosłodzić w ten sposób ciasto (a dać np. mniej cukru), polecam. Czuć wtedy lekką nutę waniliową :-)

renataz36

(2012-10-27 12:46)

Wyglądają fajnie ale ... chyba się nie mylę... kopytka robi się z mąką pszenną. Dodatek mąki ziemniaczanej to już "kluski śląskie" czyli nylonowe... prawda?

Gosia76

(2012-10-27 11:47)

Pyszne bitki do sosu dodalam jeszcze starta marchewke i zabek czosnku, palce lizac

debesciara1

(2012-10-27 11:37)

A gdzie można kupić taki wałek do nacinania ciasta i jak on się nazywa?

Jak duże te kwadraty powinny byc???

Izma73

(2012-10-27 11:21)

Kompocik rewelacjata dynia smakuje lepiej jak brzoskwinia z puszki, po zagotowaniu wody wrzuciłam dynię ,trzymałam ją na maleńkim ogniu ok 10 min.Pycha,jak dla mnie dynia na kwasku i w occie może się schować,poza tym napewno zdrowsza.Myślę że znalazłam swój ulubiony przepis na dynię.Na 3 litry wody dałam 2 szlanki cukru i 4 cytryny.Dziękuję za wspaniały przepis.Napewno podam dalej.

emeska1974

(2012-10-27 10:52)

zgadzam się  Agapis! wszystko dla ludzi ale z umiarem

Agapis

(2012-10-27 10:50)

Odnośnie parówek, że kazda to MOM i że nie ma dobrych...Wystarczy czytać etykiety i zauważy się, że nie w każdych parówkach jest MOM a są również parówki z szynk,i które zawierają 93 % mięsa. Pomijam różne konserwanty itd, bo tego nie unikniemy. Co do niejadków ... Mój syn parówki nigdy nie tknął a teraz mając 17 lat raz na jakiś czas zje, tylko nie jakieś zwykłe pierwsze lepsze, ale własnie te z szynki. I powiem wam, że mnie to cieszy, bo więcej rzeczy nie je niż je, ale żeby nie było, lekarz mówi że jest całkiem zdrowy :) Podsumowując nie róbmy histerii, że wszystko jest złe, tylko czytajmy co pisze na etykietach. Naprawdę warto. A przepis jeśli tylko skusi jakiegoś niejadka wart jest polecenia :)

ronin28

(2012-10-27 10:28)

Zrobiłem (kilka razy). Naprawdę dobry przepis. Intensywność smaku sosu i aromat - rewelacja.

Fot. Wkn, Gorące psy
Gorące psy
14.4k
176
7
Wkn
Bodzia25

(2012-10-27 10:13)

Bardzo dobre, łatwe w przygotowaniu, często goszczą na naszym stole. Dziękuję za fajny przepis.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij