Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

AnnaParada

(2012-10-26 13:21)

Zrobiłam dzisiaj to ciasto. Zjadłam własnie pierwszy kawałek i PRZEPYSZNE, naprawdę, rozpływa się w ustach, ambrozja dla mojego podniebienia. Mogę tylko och i ach, no pycha. Jak nie zapomnę to zrobie pozniej fotkę

sillwetta811

(2012-10-26 13:00)

Ulubiona zupa mojej rodzinki,tez ja robie w ten sposob. pozdrawiam :)

makuar

(2012-10-26 12:17)

Jestem w połowie robienia ciasta.Wygląda fajnie ale już wiem że następnym razem zrobie inna masę:może budyniową bądź śmietane połączę z serkami homo i galaretką.Dla mnie ta masa jest za bardzo glutowata-może stężeje po odstaniu w lodowce.Nie mowię że ciasto będzie złe i na pewno napisze komentarz po spróbowaniu.

jazz1723

(2012-10-26 12:09)

Bardzo dobra, połączenie smaków rewelka!

slawo277

(2012-10-26 12:07)

Mi smakują mojej rodzinie też i przypominaja smakiem prawdziwe gołabki

InkaMalinka

(2012-10-26 12:07)

Mniam :)

blackhans

(2012-10-26 11:46)

I już 2 raz owy przepis dupe mi ratuje :) Lubię To!

Anna Z

(2012-10-26 11:44)

Cieszę się, że Ci smakowało!

joana30

(2012-10-26 11:39)

joana30

(2012-10-26 11:37)

Cieszę się, że Wam smakowały

onlyred

(2012-10-26 11:33)

Fajnie, że danie smakuje. Dawno nie robiłam takiego kurczaczka i czuje, że muszę zmajstrować go w sobotę.

punkrock

(2012-10-26 11:03)

pyszna ta rybka , dziś znów robię na obiadek :)

msewka

(2012-10-26 10:48)

Ja używam patelni teflonowej i nic mi nie przywierało.A ser jest zmieszany z bułką tartą ,więc panierka jest w sam raz.Zresztą myślę,że na zdjęciu widać,że panier jest spójny.Wypróbuj a się przekonasz.Pozdrawiam!

Olciaa

(2012-10-26 10:29)

widziałam je juz na Twoim blogu,wygladaja wspaniale.uwielbiam takie roladki.mniam

Barb82

(2012-10-26 10:24)

Podobno gdy gotujemy fasolkę w tej samej wodzie w której moczyła się, fasola ma gorzkawy posmak. Można wypłukać i zalać świeżą wodą. Ja tak nie robię, gdyż takiego smaku nigdy nie zauważyłam. Fasolka wychodzi naprawde smaczna. Co do wzdęć, niestety jedzenie fasoli wiąże się z tym nieprzyjemnym uczuciem, są jednak sposoby aby je zniwelować. Pozdrawiam

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij