Zrobiłam dzisiaj to ciasto. Zjadłam własnie pierwszy kawałek i PRZEPYSZNE, naprawdę, rozpływa się w ustach, ambrozja dla mojego podniebienia. Mogę tylko och i ach, no pycha. Jak nie zapomnę to zrobie pozniej fotkę
Ulubiona zupa mojej rodzinki,tez ja robie w ten sposob. pozdrawiam :)
Jestem w połowie robienia ciasta.Wygląda fajnie ale już wiem że następnym razem zrobie inna masę:może budyniową bądź śmietane połączę z serkami homo i galaretką.Dla mnie ta masa jest za bardzo glutowata-może stężeje po odstaniu w lodowce.Nie mowię że ciasto będzie złe i na pewno napisze komentarz po spróbowaniu.
Bardzo dobra, połączenie smaków rewelka!
Mi smakują mojej rodzinie też i przypominaja smakiem prawdziwe gołabki
Mniam :)
I już 2 raz owy przepis dupe mi ratuje :) Lubię To!
Cieszę się, że Ci smakowało!
Cieszę się, że Wam smakowały
Fajnie, że danie smakuje. Dawno nie robiłam takiego kurczaczka i czuje, że muszę zmajstrować go w sobotę.
pyszna ta rybka , dziś znów robię na obiadek :)
Ja używam patelni teflonowej i nic mi nie przywierało.A ser jest zmieszany z bułką tartą ,więc panierka jest w sam raz.Zresztą myślę,że na zdjęciu widać,że panier jest spójny.Wypróbuj a się przekonasz.Pozdrawiam!
widziałam je juz na Twoim blogu,wygladaja wspaniale.uwielbiam takie roladki.mniam
Podobno gdy gotujemy fasolkę w tej samej wodzie w której moczyła się, fasola ma gorzkawy posmak. Można wypłukać i zalać świeżą wodą. Ja tak nie robię, gdyż takiego smaku nigdy nie zauważyłam. Fasolka wychodzi naprawde smaczna. Co do wzdęć, niestety jedzenie fasoli wiąże się z tym nieprzyjemnym uczuciem, są jednak sposoby aby je zniwelować. Pozdrawiam