Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

mika67

(2012-10-24 14:04)

Bardzo się cieszę ,że się udała.Piękna i smakowita.Pozdrawiam

gosiadrozd

(2012-10-24 13:40)

tak tak, coś mi się pomyliło z tymi białkami

dodałam kokos, ale nie wiem dlaczego lody strasznie zamarzły, nie szło ich podzielić i strasznie się kruszyły jaka może być przyczyna

gabigold

(2012-10-24 12:44)

myślę ,że jakąś łopatką , są takie specjalne do naleśników 

alana

(2012-10-24 12:11)

Cukinia ma byc obrana i bez pestek?

makusia

(2012-10-24 11:53)

Niania, pewnie że można, co za pytanie  Będzie tylko inny smak, smaku grzybów leśnych nie da się podrobić, ale zastąpić jak najbardziej:)

Fot. Wkn, Ciasto na pizzę
Ciasto na pizzę
1.1m
1.5k
234
Wkn
misialina22

(2012-10-24 11:50)

to ciasto jest tak dobre, że dałoby radę z samym sosem pomidorowym i serem! <3 

niania09

(2012-10-24 11:47)

Tylko jak taki duży placek obrócić na patelni na drugą strone. Mamproblem z lekkim naleśnikiem z co dopiero z takim dużym plackiem. Chyba żeby usmażyć małe ale czy można?

Fot. Wkn, Murzynek
Murzynek
247k
930
90
Wkn
misialina22

(2012-10-24 11:44)

Pycha!

Zrobiłam z 1,5 porcji na taką trochę większą blachę, do środka powędrowały rodzynki, śliwki i daktyle, a na wierzch-migdały. Wyszedł wysoki, mięciuchny i naprawdę dobry:) dzięki za przepis!

joannaantoni

(2012-10-24 11:43)

Bardzo smaczna rolada, polecam ! :)

PATI :)

(2012-10-24 11:42)

dziękuje :)

ostatnio robiłam z drożdżowego i też fajne wyszły - to tak jakby ktoś francuskiego nie lubił ;)

Barb82

(2012-10-24 11:21)

Nie próbowałam, proszę spróbować, ja zawsze robię z cheddara :)

elwira2504

(2012-10-24 11:02)

No i popełniłam gafę.. Byłam bardzo zajęta czytaniem innych przepisów Autorki,że nie tu wstawiłam komentarz.. :( Powyższy jest oczywiście do "kremu z dyni na dobry humor".. Przepraszam.. :)

elwira2504

(2012-10-24 10:57)

Witam!Nie przepadam za dynią. Kiedyś probowałam zrobić krem z dyni z przepisu z książki kucharskiej, ale okazał się totalnym niewypałem. Dzisiaj zrobiłam z powyższego przepisu i musze przyznać, że jest świetny. :) Troszeczkę zmodyfikowałam ów przepis, bo dodałam cebulę i niedodawałam mleka. Uwielbiam zioła więc ich też nie żałowałam - efekt dla mnie bomba.. Polecam! I pozdrawiam!

niania09

(2012-10-24 10:55)

A czy to można zrobić z innego sera?

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij