Bardzo się cieszę ,że się udała.Piękna i smakowita.Pozdrawiam
tak tak, coś mi się pomyliło z tymi białkami
dodałam kokos, ale nie wiem dlaczego lody strasznie zamarzły, nie szło ich podzielić i strasznie się kruszyły jaka może być przyczyna
myślę ,że jakąś łopatką , są takie specjalne do naleśników
Cukinia ma byc obrana i bez pestek?
Niania, pewnie że można, co za pytanie
Będzie tylko inny smak, smaku grzybów leśnych nie da się podrobić, ale zastąpić jak najbardziej:)
to ciasto jest tak dobre, że dałoby radę z samym sosem pomidorowym i serem! <3
Tylko jak taki duży placek obrócić na patelni na drugą strone. Mamproblem z lekkim naleśnikiem z co dopiero z takim dużym plackiem. Chyba żeby usmażyć małe ale czy można?
Pycha!
Zrobiłam z 1,5 porcji na taką trochę większą blachę, do środka powędrowały rodzynki, śliwki i daktyle, a na wierzch-migdały. Wyszedł wysoki, mięciuchny i naprawdę dobry:) dzięki za przepis!
Bardzo smaczna rolada, polecam ! :)
dziękuje :)
ostatnio robiłam z drożdżowego i też fajne wyszły - to tak jakby ktoś francuskiego nie lubił ;)
Nie próbowałam, proszę spróbować, ja zawsze robię z cheddara :)
No i popełniłam gafę..
Byłam bardzo zajęta czytaniem innych przepisów Autorki,że nie tu wstawiłam komentarz.. :( Powyższy jest oczywiście do "kremu z dyni na dobry humor".. Przepraszam.. :)
Witam!Nie przepadam za dynią. Kiedyś probowałam zrobić krem z dyni z przepisu z książki kucharskiej, ale okazał się totalnym niewypałem.
Dzisiaj zrobiłam z powyższego przepisu i musze przyznać, że jest świetny. :) Troszeczkę zmodyfikowałam ów przepis, bo dodałam cebulę i niedodawałam mleka. Uwielbiam zioła więc ich też nie żałowałam - efekt dla mnie bomba..
Polecam! I pozdrawiam!
A czy to można zrobić z innego sera?