właśnie wstawiłam do piekarnika:)) zobaczymy jak wyjdzie
Bardzo pyszne ciasteczka! Jednak mam pare pytań/uwag bo czy na pewno nie ma być żadnego jajka w cieście? Ciasto miałam dosyć kruche i sypiące, jak udało mi się ulepić wałek to o krojeniu nie było mowy bo się wszystko kruszyło, więc ręcznie lepiłam kulki i rozpłaszczałam na blaszce. Nie wiem czy to może być wina tego że wszystkie składniki wyrobiłam ręcznie razem? Pominęłam porcje orzechów. Ogólnie dałam 100g cukru brązowego i 2 łyżki cukru dark muscavado ale i tak wyszły dość słodkie te ciasteczke. A i proszę napisać czas pieczenia, bo ja piekłam na oko 17 min w 200 stopniach - ale ta temperatura to już ze względu na mój piec :) Jednakże w smaku uzalażniające!! Po jednym chce się jeszcze, pyszne!
przepis wyśmienity, farsz super, całość mega pychto!
Ciesze sie, że smakowało:) Pozdrawiam
Ale świetne!!!!!!!!!!!
Musi byc pyszny!
Jeśłi to ma byc taki duży tort jak ten pokazany tutaj to nie jestem pewna czy starczy 0,5 kg. Ja dla pewności kupiłabym 0,6 - 0,75 kg
pozdrawiam
Emeska składników jest niewiele ale taki bigosik tez jest bardzo smaczny.
też lubię takie kotlety nadziewane,robie różne kombinacje,zawsze wychodzi wyśmienicie
Przepis sprawdzony, mogę z czystym sumieniem polecić. Muffinki wyglądają bardzo fajnnie i rewelacyjnie smakują. Goście zachwyceni.
Sałatka bardzo smacza, ładnie wygląda, pierwsza zniknęla ze stołu :). Dodałam kukurydzę konserwową i sparzony por. Polecam serdecznie.
Robię już 3 raz grzybki z tego przepisu ,w tym sezonie .Proporcje zalewy idealne.Dziekuję
Dodałam soku z jeszcze jednej cytryny i zagęsciłam zupę mąką, bo była, jak rosół. Wszystkim smakowała.