Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

monika0204

(2012-10-22 13:34)

właśnie wstawiłam do piekarnika:)) zobaczymy jak wyjdzie

blackrose4u

(2012-10-22 13:32)

Bardzo pyszne ciasteczka! Jednak mam pare pytań/uwag bo czy na pewno nie ma być żadnego jajka w cieście? Ciasto miałam dosyć kruche i sypiące, jak udało mi się ulepić wałek to o krojeniu nie było mowy bo się wszystko kruszyło, więc ręcznie lepiłam kulki i rozpłaszczałam na blaszce. Nie wiem czy to może być wina tego że wszystkie składniki wyrobiłam ręcznie razem? Pominęłam porcje orzechów. Ogólnie dałam 100g cukru brązowego i 2 łyżki cukru dark muscavado ale i tak wyszły dość słodkie te ciasteczke. A i proszę napisać czas pieczenia, bo ja piekłam na oko 17 min w 200 stopniach - ale ta temperatura to już ze względu na mój piec :) Jednakże w smaku uzalażniające!! Po jednym chce się jeszcze, pyszne! 

ewi

(2012-10-22 12:43)

przepis wyśmienity, farsz super, całość mega pychto!

agulka8204

(2012-10-22 12:21)

Ciesze sie, że smakowało:) Pozdrawiam

iwett

(2012-10-22 12:20)

Ale świetne!!!!!!!!!!!

heiworth

(2012-10-22 12:14)

Suuuuuuuper ! .....

joana30

(2012-10-22 10:58)

Musi byc pyszny!

Fot. cerekm, Skubaniec
Skubaniec
10.2k
56
2
cerekm
joana30

(2012-10-22 10:56)

Lubie takie ciasta, nigdy mi się nie przejedzą :)

aga1173

(2012-10-22 10:06)

Jeśłi to ma byc taki duży tort jak ten pokazany tutaj to nie jestem pewna czy starczy 0,5 kg. Ja dla pewności kupiłabym 0,6 - 0,75 kg

pozdrawiam

joana30

(2012-10-22 09:41)

Emeska składników jest niewiele ale taki bigosik tez jest bardzo smaczny.

Olciaa

(2012-10-22 09:39)

też lubię takie kotlety nadziewane,robie różne kombinacje,zawsze wychodzi wyśmienicie

Aneczka7777

(2012-10-22 09:37)

Przepis sprawdzony, mogę z czystym sumieniem polecić. Muffinki wyglądają bardzo fajnnie i rewelacyjnie smakują. Goście zachwyceni.

Aneczka7777

(2012-10-22 09:35)

Sałatka bardzo smacza, ładnie wygląda, pierwsza zniknęla ze stołu :). Dodałam kukurydzę konserwową i sparzony por. Polecam serdecznie.

lucynka65

(2012-10-22 09:05)

Robię już 3 raz grzybki z tego przepisu ,w tym sezonie .Proporcje zalewy idealne.Dziekuję

izuch

(2012-10-22 06:21)

Dodałam soku z jeszcze jednej cytryny i zagęsciłam zupę mąką, bo była, jak rosół. Wszystkim smakowała.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij