Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Ulla

(2012-10-21 10:03)

Dziękuję zrobię z mięskiem i dam znać jak wyszło

emeska1974

(2012-10-21 08:56)

marekpy - to podaj moze przepis na prawdziwa kwasnice? bardzo bym chciala zobaczyc jakis twoj przepis

marekpy

(2012-10-21 08:15)

To ne jest kwaśnica tylko kapuśniak.

anulkaD

(2012-10-21 08:14)

ja tez pokusiłam sie na to ciasto,pięknie zjedzone.polecam

izuch

(2012-10-21 07:32)

Tak, to jest prawdziwa pychotka. Moja siostra zażyczyła sobie dodatkową blachę ciasta specjalnie dla siebie :)

izuch

(2012-10-21 07:19)

Świetny smak! Bałam się cebuli i niewymoczonych matiasów, ale zupełnie niepotrzebnie.

izuch

(2012-10-21 07:18)

Przepraszam, dodałam komentarz nie do tej sałatki śledziowo-ananasowej :) Tę te mam na uwadze i stąd pomyłka.

izuch

(2012-10-21 07:16)

Bardzo smaczna. Bałam się tej celubi i niewymoczonych matiasów, ale zupełnie niepotrzebnie.

MACIEKK

(2012-10-21 01:02)

Mam zamiar zrobić...tylko gdzie to wino ?

Pozdrawiam.

malina_a

(2012-10-20 22:23)

Dziś skusiłam się na to ciasto - wszystkim bardzo smakowało- polecam :)

Bernadeta1233

(2012-10-20 22:12)

ja przyprawę do pizzy w proszku dodaję zawsze do ciasta...po upieczeniu ma piękny aromat.

msewka

(2012-10-20 22:11)

Bardzo się cieszę,że Ci się udały i smakowały.Zgrabniutkie wyszły.Pozdrawiam!

agasta

(2012-10-20 21:54)

Robię takie "orzeszki" - naprawdę godne polecenia.

aniadabrowska

(2012-10-20 20:59)

Witam bardzo .Chciałam zapytać ,jaki sma ma ta oliwa ?Pytam dlatego ,że kiedyś byłam w restauracjii (nie w Polsce)na po prostu pizzy i do tej właśnie pizzy stały dodatki ,właśnie w postaci butelek z oliwą ,w której były różne przyprawy.W każdej były inne przyprawy ,my na chybił trafił wzieliśmy jedną buteleczkę i obserwując innych gości polewalismy każdy kawałek pizzy.Do sedna ,Smak tej oliwy był taki ostry (czosnek ,peperoni)to co tam zauważyłam ,a za razem był słodziutki.Dla Mnie to była poezja ,chciałam odtworzyć to w domu ,miałam ususzoną papryczke ,czosnek ,ale tej słodyczy to nie wiem z czego ją wydobyć .Może ktoś to wie i podpowie .Pozdrawiam

 

Dorqa

(2012-10-20 20:50)

Po odsączeniu owoców samego syropu nie zostanie bardzo dużo więc budyń gotujemy na syropie z dwóch puszek :)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij