Upiekłam to ciasto w formie torta,podwoiłam składniki masy.Trochę się obawiałam
,ale to był dobry wybór,wszystkim bardzo smakowało,a najwięcej dzisiejszej solenizantce Irence.
Dziękuję i polecam-tylko dorosłym oczywiście
Przepis super.Sprawdziłam i całej rodzince smakowało.Naleśniki z pieczarkowym nadzieniem zagoszczą jeszcze na naszych tależach.
genialne!
ciesze sie ze smakowało wszystkim:))) pozdrówka
No cóż-wyszedł mi idealny..zakalec
Na szczęście:
-jest przepyszny
-moje chłopy i tak zeżrą wszystko i taki banalny problem jak zakalec to nie problem ![]()
Poza tym proste,aromatyczne i smaczne ciasto-na pewno jeszcze nie raz upiekę.
Nina, Agusia040675- cieszę się, że jesteście zadowolone z rolady. Ładne zdjęcia. Pozdrawiam ;.)
Super rolada.Ja użyłam szarej renety ,nie słodziłam jabłek dzięki czemu fajnie złamały słodycz biszkopta.Nie dawałam także orzechów ,bo nie miałam w domu.Bałam się tego zwijania ale jakoś poszło .Polecam robi się szybko i super smakuje.A to moja rolada
Pyszne mufinki robiłam wczoraj dla córki na urodziny.Moje wyglądały tak
Przepis bardzo mi się podoba, bo lubię owocowe nadzionka, niestety agrestu juz nie znajdę. Czy można użyć innych owoców? Orientujesz się może, ile pojemnościowo wychodzi tego wyciśniętego soku?
Szkoda, że wcześniej nie zajrzałam do Twoich artykułów....Ale jeszcze nic straconego. Jakiś czas temu robiłam pralinki z innym nadzieniem i białą czekolada na wierzchu. Nie były błyszczące, mimo iż specjalnie zakupiłam foremki silikonowe. Słyszałam, że blasku i trwałości czekoladzie nadaje temperowanie, stąd moje pytanie, czy wiesz jak to zrobić?
AnnaParada, miło mi, że wypróbowałaś przepis:) dzięki za zdjęcie:) Wyszło super:)
Szarlotka bardzo dobra, napewno jeszcze nie raz do niej wrócę. Naprawdę polecam!!!
Przepyszna tarta, no niebo w gębie. U mnie w wersji z galaretka malinową a reszta , wszystko jak w przepisie. Mniam mniam
Pychota ! Zostałam w domu ogłoszona królową krokietów ! Dzięki za świetny przepis, na stałe leci do ulubionych !