Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Fot. A.P, Pijany Zygmunt
Pijany Zygmunt
39.5k
493
41
A.P
Izma73

(2012-10-20 20:27)

Upiekłam to ciasto w formie torta,podwoiłam składniki masy.Trochę się obawiałam,ale to był dobry wybór,wszystkim bardzo smakowało,a najwięcej dzisiejszej solenizantce Irence.Dziękuję i polecam-tylko dorosłym oczywiście

Lucyna82

(2012-10-20 20:10)

Przepis super.Sprawdziłam i całej rodzince smakowało.Naleśniki  z pieczarkowym nadzieniem zagoszczą jeszcze na naszych tależach.

ol_ga

(2012-10-20 20:05)

genialne!

akset

(2012-10-20 19:42)

ciesze sie ze smakowało wszystkim:))) pozdrówka

lukrecja34

(2012-10-20 19:41)

No cóż-wyszedł mi idealny..zakalec

Na szczęście:

-jest przepyszny

-moje chłopy i tak zeżrą wszystko i taki banalny problem jak zakalec to nie problem

Poza tym proste,aromatyczne i smaczne ciasto-na pewno jeszcze nie raz upiekę.

Agussia834

(2012-10-20 19:35)

Nina, Agusia040675- cieszę się, że jesteście zadowolone z rolady. Ładne zdjęcia. Pozdrawiam ;.)

agusia040675

(2012-10-20 19:30)

Super rolada.Ja użyłam szarej renety ,nie słodziłam jabłek dzięki czemu fajnie złamały słodycz biszkopta.Nie dawałam także orzechów ,bo nie miałam w domu.Bałam się tego zwijania ale jakoś poszło .Polecam robi się szybko i super smakuje.A to moja rolada

agusia040675

(2012-10-20 19:23)

Pyszne mufinki robiłam wczoraj dla córki na urodziny.Moje wyglądały tak

bonieś

(2012-10-20 19:05)

Przepis bardzo mi się podoba, bo lubię owocowe nadzionka, niestety agrestu juz nie znajdę.  Czy można użyć innych owoców? Orientujesz się może, ile pojemnościowo wychodzi tego wyciśniętego soku?

bonieś

(2012-10-20 18:49)

Szkoda, że wcześniej nie zajrzałam do Twoich artykułów....Ale jeszcze nic straconego. Jakiś czas temu robiłam pralinki z innym nadzieniem i białą czekolada na wierzchu. Nie były błyszczące, mimo iż specjalnie zakupiłam foremki silikonowe. Słyszałam, że blasku i trwałości czekoladzie nadaje temperowanie, stąd moje pytanie, czy wiesz jak to zrobić? 

MIENTA

(2012-10-20 18:45)

AnnaParada, miło mi, że wypróbowałaś przepis:) dzięki za zdjęcie:) Wyszło super:)

ave82

(2012-10-20 18:19)

Szarlotka bardzo dobra, napewno jeszcze nie raz do niej wrócę. Naprawdę polecam!!!

AnnaParada

(2012-10-20 17:53)

Przepyszna tarta, no niebo w gębie. U mnie w wersji z galaretka malinową a reszta , wszystko jak w przepisie. Mniam mniam

asiuniasia

(2012-10-20 17:31)

Pychota ! Zostałam w domu ogłoszona królową krokietów ! Dzięki za świetny przepis, na stałe leci do ulubionych !

asiuniasia

(2012-10-20 17:28)

Pycha! Zrobiłam z samymi opieńkami .

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij