robię podobne, uwielbiam, polecam:-)))
Wkn,ile sztuk robisz z podanych ilosci skladnikow?
Bardzo pyszne ciasto.:)
Bardzo pyszna rybka, szybko się robi , no i lekkostrawna , bo bez smażenia, polecam
Witam, wczoraj widziałam puszkowane mleczko kokosowe w Biedronce.
Ja również polecam, muffinki są przepyszne. Początkowo trochę się bałam aromatu migdałowego, bo mam raczej słaby żoładek i czasem taki aromat męczy mnie cały dzień, ale w tym wypadku było inaczej. Ciasto jest przepyszne, bardzo aromatyczne, wręcz niebo w gebie :)
Zaczęłam kroić, ale się wkurzyłam i też starłam ;)
Jakiej pojemności mają być serki homogenizowane ?
Szkoda , że nie dodałaś tego przepisu wczoraj :( dziś by się znalazły na mojej imprezie , ale na pewno skorzystam innym razem. Wyglądają wspaniale
Musze zrobic fajny przepis. Kochana a jak kroilas papryke widze ze strasznie drobno czy zmiksowalas?
Zwykła mąka też się nadaje. Ja osobiście robię z takiej , jaką aktualnie mam pod ręką. Pozdrawiam
Ja też dodaje ugotowane jajko i troszke kukurydzy lub groszku konserwowego, ale to chyba tylko dla zwiekszenia objętości masy i przedłużenia doznań smakowych
potwierdzam pasta jest pyszna
dzisiaj zrobiłam, tylko zamiast mozarelli dałam zwykly ser zółty, bo mozarelli zapomniałam kupic, ale też mi smakowało;)
ja jeszcze przed podsmażeniem porządnie skropiłam rybę cytryną... przepyszna;)
następnym razem spróbuję z mozarellą, wg przepisu;)
Pozdrawiam;)
ciasto wysmienite, polecam !!!!!!!!!!
bardzo dobre jedzonko,dziękuję autorce za podzielenie się przepisem!