Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

jaska2503

(2012-10-19 13:26)

grex72 dzięki za bardzo ważną informację na bardzo wysokim poziomie intelektualnym .

I niestety nie mam nic na obronę swojej berbeluchy ;>

Chyba,że zaproszę Cię do swojej piwnicy na degustację,ale podejrzewam,że skrytykowałbyś,że źle przechowuję wina,bo powinny leżakować ,a moje stoją :)

I nie lubię podpierania się religią w tak prozaicznych sprawach ;/

Czekam z niecierpliwością na Twój przepis ;),bo mam jeszcze winogrona i wolny gąsiorek :)

Zuzanna248

(2012-10-19 13:22)

czy chodzi o te zwykłe /dość małe ale bardzo aromatyczne/ winogrona? ile w sumie soku wyjdzie z takiego wiadra owoców? pytam, bo winogrona są, ale krucho z butelkami

ulla*

(2012-10-19 13:18)

Moje poszukiwania mleka o smaku kokosowym nadal marne,w każdym markecie,sklepiku, nawet zaangażowałam męża do szukania bardzo mi się chce tego torcika i pomyślałam,że zrobię takie mleko http://www.wielkiezarcie.com/recipe42684.html i użyję do masy. Mam nadzieję,że się uda.

Rysiaa

(2012-10-19 13:11)

witam! mam pytanie-mleko o smaku kokosowym w kartonikach jak wygląda opakowanie?

klio

(2012-10-19 12:48)

To taka lasagne po polsku ;), Świetny pomysł!

klio

(2012-10-19 12:47)

Kapitalna komozycja. Banalna w przygotowaniu a bardzo oryginalna w smaku :)

Można jeść i jeść.

Fot. megii013, Katarzynka
Katarzynka
128k
1.3k
134
megii013
klio

(2012-10-19 12:44)

Bardzo smaczne. Zrobiłam z powidłami śliwkowymi, następnym razem zrobi z dżemem. :)

megi65

(2012-10-19 12:18)

Jabłecznik smaczny , szczególnie jak jest lekko ciepławy . Użyłam budyni na 500 ml mleka ale ugotowane w 800ml . Masy budyniowej bylo akurat  , a na wierzchu posypałam, płatkami migdała .. Dziekuję za przepis i pozdrawiam

akinom120288

(2012-10-19 11:24)

pyszna zupa!!! mąż zawsze je z dokładką:D 

Olciaa

(2012-10-19 10:35)

ja niestety na diecie Protal nie mogłam robić tego sera z dodatkiem masła,choć mysle że wyszedł by o wielee smaczniejszy,podobnie jak z użyciem sera tłustego(tak robiła moja mama i dodawała do niego kminek)

krysia50

(2012-10-19 10:33)

Przecież pisze jajka ubijać z cukrem w drugim zdaniu. Nic nie ma o odzielaniu białek od żółtek.

InkaMalinka

(2012-10-19 09:39)

Wygląda apetycznie:)

kleszcz13

(2012-10-19 09:29)

Ja też robie taki serek, ale nieco inaczej. Gotuje go na parze - garnek w garnek. Najpierw dodaje trochę masła (margaryny), a potem twarów wyrobiony z sodą. Wychodzi bardzo smaczny. Polecam.

kaja29

(2012-10-19 09:13)

To prawda, biszkopt jest niezawodny. Dopiero z tego przepisu wychodzi mi taki jaki zawsze chciałam- równiutki i delikatny.

Fot. Ania W., 3 Bit szwagra
3 Bit szwagra
272k
2.1k
199
Ania W.
kaja29

(2012-10-19 09:06)

Do masy użyłam masła osełkowego, akurat takie miałam, może za tłuste było. Budyń niby był wystudzony ale przyznam, że w środku nie sprawdzałam. Dzięki za wskazówki.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij