Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

DZASTI

(2012-10-18 10:44)

O kurczaczek ;) Dzięki za zwróceniu uwagi zuoełnie nie zauważyłam jaką głupotę napisałam ;)

Ju$tysia222

(2012-10-18 10:12)

Nalewka po prostu wyborna. I po raz pierwszy wyszła mi taka klarowna! Polecam :)

abbeat

(2012-10-18 10:05)

Bardzo smaczne, pachnące, szybko znikające... kilka sztuk jakimś cudem przeleżało na dnie puszki ok. 2 tygodni i nadal były świetne, kruche i mięciutkie.

mirabelka200377

(2012-10-18 10:03)

Ja też robię tak samo, dla mnie taka jest najlepsza. Chyba kupię dzis dynię.

euforia

(2012-10-18 09:43)

Ciasto jest pyszne. Było hitem ipmprezy. Smakowło dzieciom i dorosłym. Wszysc pochłaniali w expresowym tempie. Serdecznie polecam.

skoczrb

(2012-10-18 09:39)

Tak sie zastanawiam czy z takiego 15 dkg mąki wyjdzie takiej grubosci placek...Zazwyczaj robie takiego rodzaju ciasto z 3 szkl mąki Hmm zobaczymy co mi to wyjdzie po wyjsciu z piekarnika 

Ciasto fajnie sie prezentuje Znam go w wersji tradycyjnego królewicza( ciasto królewskie ) 

ja50tka

(2012-10-18 09:31)

Olciaa a co daje soda ?

aniag81

(2012-10-18 09:22)

Pyszne w sam raz na obiadek.

lucynka65

(2012-10-18 09:19)

Bardzo dobre ,dzisiaj powtórka polecam.

InkaMalinka

(2012-10-18 09:07)

Ojj roygryewa na 100% 

dagusia_29

(2012-10-18 08:56)

Nie jestem na diecie dlatego pytam a pizza wygląda bardzo apetycznie. Ostatnio bardzo często używam wszelkiego rodzaju otrąb więc taka pizza to zdrowsza odmiana zwykłej.

megi65

(2012-10-18 08:02)

Zuziu ! marchewka oprócz walorów smakowych , także ubarwia ciasteczko . Oczywiście możesz pominąć :D  Jabłko najlepsze : boskop , antonówka , renety . Jak mamsz swojską jabłoń oczywiscie wykorzystaj , pamietjać nadmiar soku odcisnąć i ... wypić :D

kasiachodziez

(2012-10-18 07:11)

Megi to ciasto wygląda obłędnie i pewnie tak samo smakuje ciekawe połączenie z marchewką

Zuzanna248

(2012-10-18 06:37)

w jakim celu dodajemy marchew? jaką rolę ma spełnić? czy jabłka mają być kwaśne czy mogą być każde dostępne?

Katarina1111

(2012-10-18 06:23)

chyba mięska mielonego ;)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij