O kurczaczek ;) Dzięki za zwróceniu uwagi zuoełnie nie zauważyłam jaką głupotę napisałam ;)
Nalewka po prostu wyborna. I po raz pierwszy wyszła mi taka klarowna! Polecam :)
Bardzo smaczne, pachnące, szybko znikające... kilka sztuk jakimś cudem przeleżało na dnie puszki ok. 2 tygodni i nadal były świetne, kruche i mięciutkie.
Ja też robię tak samo, dla mnie taka jest najlepsza. Chyba kupię dzis dynię.
Ciasto jest pyszne. Było hitem ipmprezy. Smakowło dzieciom i dorosłym. Wszysc pochłaniali w expresowym tempie. Serdecznie polecam.
Tak sie zastanawiam czy z takiego 15 dkg mąki wyjdzie takiej grubosci placek...Zazwyczaj robie takiego rodzaju ciasto z 3 szkl mąki Hmm zobaczymy co mi to wyjdzie po wyjsciu z piekarnika
Ciasto fajnie sie prezentuje Znam go w wersji tradycyjnego królewicza( ciasto królewskie )
Olciaa a co daje soda ?
Pyszne w sam raz na obiadek.
Bardzo dobre ,dzisiaj powtórka polecam.
Ojj roygryewa na 100%
Nie jestem na diecie dlatego pytam a pizza wygląda bardzo apetycznie. Ostatnio bardzo często używam wszelkiego rodzaju otrąb więc taka pizza to zdrowsza odmiana zwykłej.
Zuziu ! marchewka oprócz walorów smakowych , także ubarwia ciasteczko . Oczywiście możesz pominąć :D Jabłko najlepsze : boskop , antonówka , renety . Jak mamsz swojską jabłoń oczywiscie wykorzystaj , pamietjać nadmiar soku odcisnąć i ... wypić :D
Megi to ciasto wygląda obłędnie i pewnie tak samo smakuje ciekawe połączenie z marchewką
w jakim celu dodajemy marchew? jaką rolę ma spełnić? czy jabłka mają być kwaśne czy mogą być każde dostępne?
chyba mięska mielonego ;)