Coś takiego lubię -z pewnością wypróbuję
Na pewno smaczne - mam zamiar zrobić z mięsa wołowo- wieprzowego bo nie lubię z indyka - myślę, że też będzie smaczne!! pozdrawiam
Zrobiłam kilka słoiczków,dżemik pyszny.
Dziękuję za odpowiedź.Napewno zrobię,dostałam dużo jabłek i szukam fajnych przepisow.
Jest, jest pyszne :D Cynamon uwielbiam i zawsze mam, a sezam mi został po robieniu czegoś tam ;) I takie ciasteczka wymyśliłam sobie :D
Fajne te ciasteczka. Cynamon i sezam to musi być pyszne
Super przepis i szybkie wykonanie.Dzięki.
Kwasek dodajemy do syropu,ale też odrobinę do roztworu w którym zanurzamy obrane jabłka by nie ściemniały przed umieszczeniem ich w słoikach.
Przepis poprawiłam ,by był bardziej zrozumiały i dziękuję za zwrócenie uwagi ![]()
Szalenie mi miło otrzymywać takie komentarz- szczególnie, że zawierają mnóstwo nowych inspiracji i rad :) Przekażę znajomej, która zasugerowała mi ugotowanie kompotu na skórkach, że pomysł jest super tafiony i poszedł dalej w świat!
Ja też jeszcze robię z puszki, ale ze śledziw pomidorach. W oleju dla mnie za tłuste ;) Czasami mam ochotę, ale rzadko ;)
Co do soli to mi już makrela starcza bo wędzona jest słona :) A pieprz dopiero ostatnio polubiłam ;) Następnym razem spróbuję :D
Nie lubię tłuszczu ;) I to w czym cebulka się robi mi wystarcza :)
Na szynkę :)
Właśnie mieliśmy to na obiad. Pycha!!!
andagus bardzo się cieszę, że skorzystałaś z przepisu. Zdjęcie piękne! Zachęcam do próbowania kolejnych moich dań ;)