Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

maga83

(2012-10-15 21:54)

Bigos przepyszny :) Mąż zachwycony, już po 2 dniu pieczenia wyjadał, stwierdził, że lepszy niż teściowej :D

kasia83

(2012-10-15 21:45)

Bardzo dobre grzybki wychodzą z tego przepisu Dokładnie takie jak lubię.

Mama - Różyczki

(2012-10-15 21:38)

Bogdziu, orzechy były prażone na suchej patelni, oczywiście jak ktoś lubi bardzo słodko może tak zrobić.:)

gosiam0506

(2012-10-15 21:34)

a dlaczego nie wkładasz cebuli ? 

bogdzia

(2012-10-15 21:22)

Mam pytanko, czy orzechy prażone były na suchej patelni, czy też z masłem i cukrem ?

Barb82

(2012-10-15 21:21)

Polecam, robię podobnie tylko z herbatą liściastą bez aromatu cytryny. Pozdrawiam

Barb82

(2012-10-15 21:17)

Kamila258, dziękuję za miłą opinię :)

Barb82

(2012-10-15 21:15)

Jeszcze raz polecam bo ciasto jest naprawde pyszne. Cieszę się że smakuje :)

megi65

(2012-10-15 20:41)

Mamo _Misio ! My tu rolujemy roladę z nadzieniem jabłkowym ( jak narazie to mnie i Laurę ona wyrolowała ) . Twoja jest klasyczna biszkoptowa , to  '' cuś '' innego. Nie mniej dziekuję za podpowiedz . :)) 

Mama_Misia

(2012-10-15 20:33)

Polecam wypróbować mój przepis na roladę: http://www.wielkiezarcie.com/recipe86298.html, nie ma problemu ze zwijaniem

słodki buraczek

(2012-10-15 20:23)

Swietny pomysł na jabłeczne przetwornictwo! Starałam się trzymałać przepisu, jednak i tak dałam jedynie 2 szklanki cukru, a posmak czekolady jest ledwie wyczuwalny. Nie miałam też kwasku cytrynowego - dodałam sok z połowy cytryny. Wyszła bardzo smaczna masa. Dziękuję za przepis i polecam!

Agussia834

(2012-10-15 20:22)

Och Lauro! Ja też nigdy nie miałam szczęścia do rolad, bo i warunki kiepskie mając taki a nie inny piecyk. Dlaczego biszkopt zaczął się łamać...? Może ciasto za grube? Może nadzienia za dużo, może ciasto za długo pieczone? Świetnie wybrnęłaś, ja też rozważałam taką opcję w razie niepowodzenia... ale wyszło jak na załączonym obrazku. Posłuchaj Megi, tej mądrej kobiety i nie poddawaj się, spróbuj raz jeszcze... Pozdrawiam :)

Wkn

(2012-10-15 20:10)

Bardzo się cieszę! Już pracuję nad kolejnym świątecznym ciastem dla Was :) Przepis na pewno pojawi się przed najbliższym Bożym Narodzeniem :D

Fot. Bronia_, Pizza
Pizza
15.9k
130
11
Bronia_
madzialek

(2012-10-15 20:10)

Super Pizza!!! Ciasto rewelacyjne! Zrobiłam na obiad i bardzo szybko zniknęła.

trzynastka

(2012-10-15 20:04)

Nie miałam limonki i orzechów laskowych, ciasto zrobiłam na niskiej blaszce. Jest stosunkowo szybkie i łatwe, zostało przetestowane na rodzinie i znajomych: wszyscy bardzo zadowoleni. Ba! Luby całkiem szczerze powiedział, że to najlepsze ciasto, jakie kiedykolwiek jadł! Wchodzi na stałe do repertuaru. 

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij