Bigos przepyszny :) Mąż zachwycony, już po 2 dniu pieczenia wyjadał, stwierdził, że lepszy niż teściowej :D
Bardzo dobre grzybki wychodzą z tego przepisu
Dokładnie takie jak lubię.
Bogdziu, orzechy były prażone na suchej patelni, oczywiście jak ktoś lubi bardzo słodko może tak zrobić.:)
a dlaczego nie wkładasz cebuli ?
Mam pytanko, czy orzechy prażone były na suchej patelni, czy też z masłem i cukrem ?
Polecam, robię podobnie tylko z herbatą liściastą bez aromatu cytryny. Pozdrawiam
Kamila258, dziękuję za miłą opinię :)
Jeszcze raz polecam bo ciasto jest naprawde pyszne. Cieszę się że smakuje :)
Mamo _Misio ! My tu rolujemy roladę z nadzieniem jabłkowym ( jak narazie to mnie i Laurę ona wyrolowała
) . Twoja jest klasyczna biszkoptowa , to '' cuś '' innego. Nie mniej dziekuję za podpowiedz . :))
Polecam wypróbować mój przepis na roladę: http://www.wielkiezarcie.com/recipe86298.html, nie ma problemu ze zwijaniem
Swietny pomysł na jabłeczne przetwornictwo! Starałam się trzymałać przepisu, jednak i tak dałam jedynie 2 szklanki cukru, a posmak czekolady jest ledwie wyczuwalny. Nie miałam też kwasku cytrynowego - dodałam sok z połowy cytryny. Wyszła bardzo smaczna masa. Dziękuję za przepis i polecam!
Och Lauro! Ja też nigdy nie miałam szczęścia do rolad, bo i warunki kiepskie mając taki a nie inny piecyk. Dlaczego biszkopt zaczął się łamać...? Może ciasto za grube? Może nadzienia za dużo, może ciasto za długo pieczone? Świetnie wybrnęłaś, ja też rozważałam taką opcję w razie niepowodzenia... ale wyszło jak na załączonym obrazku. Posłuchaj Megi, tej mądrej kobiety i nie poddawaj się, spróbuj raz jeszcze... Pozdrawiam :)
Bardzo się cieszę! Już pracuję nad kolejnym świątecznym ciastem dla Was :) Przepis na pewno pojawi się przed najbliższym Bożym Narodzeniem :D
Super Pizza!!! Ciasto rewelacyjne! Zrobiłam na obiad i bardzo szybko zniknęła.
Nie miałam limonki i orzechów laskowych, ciasto zrobiłam na niskiej blaszce. Jest stosunkowo szybkie i łatwe, zostało przetestowane na rodzinie i znajomych: wszyscy bardzo zadowoleni. Ba! Luby całkiem szczerze powiedział, że to najlepsze ciasto, jakie kiedykolwiek jadł! Wchodzi na stałe do repertuaru.