Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Przepis
Żu-Żu
19.7k
107
5
gollunia
ewella

(2012-10-15 18:05)

Brzmi pysznie, tylko czy tą mąkę ziemniaczaną można czymś zastapić (nie bardzo mogę jeść ziemniaczaną)? Sprawdziła by się tu zwykła mąka?

Laura Diaz

(2012-10-15 17:50)

Ja to chyba szczęścia do rolad nie mam... Upiekłam, wyrosło pięknie, wyjęłam z blaszki na ściereczkę, zaczęłam zwijać... i katastrofa, biszkopt zaczął się łamać:( TELL ME WHY????? Co by to uratować, przekroiłam go na pół i zrobiłam wysoki biszkopt, przekładany jabłkami. Bardzo był dobry, choć kształt nie ten, ale smak perfekt:)

maniutek1753

(2012-10-15 17:49)

doskonale takie jakich szukalam od dawna!!!

izakrc

(2012-10-15 16:45)

POMOCY!!!!!

Mam pytanie ponieważ robiąc masę cukrową postępowałam zgodnie z przepisem Doroty,ale masa mi popękała ,co może być tego przyczyną ? Czy mam zmniejszyć ilość jakiegoś skladnika?

Pozdrawiam :)

izakrc

(2012-10-15 16:34)

Witam!

Mam pytanie ,od niedawna zaczęłam robić torty i wychodzą super więc poszłam krok dalej i chciałam oczarować tortem pokrytym masą cukrową więc znalazłam przepis właśnie tutaj i robiłam wszystko krok po kroku,ale masa strasznie mi popękała ,co może być przyczyną ? Czytają i oglądając Wasze dzieła aż mnie zazdrość zżera :) więc teraz nie spocznę aż nie masa nie będzie taka jaką Wy robicie :)

Pozdrawiam :)

lady.yunalesca

(2012-10-15 16:24)

Zrobilam sobie dzisiaj zupke wedlug Twojego przepisu i musze powiedziec, ze wszystkie Twoje przepisy sa rewelacyjne Przerobilam tylko na krem i nie dodalam kaszy, bo mam angine jak ta lala. Ale jako zupka krem to balsam na moje gardlo i nektar dla brzuszka. Dziekuje :))

krysia50

(2012-10-15 16:21)

Malgolinka do ciepłej czekolady na parze dodajesz kremówkę, czy odstawiasz i jak trochę przestygnie? 

malina_a

(2012-10-15 16:16)

Dziś otworzyłam słoik z ogórkami i.......... są pyszne !!! Twarde, zieloniutkie, po prostu pyszne  :) Dziękuję za przepis- w przyszłym roku tez z niego skorzystam ;):)

Lukaszbxll

(2012-10-15 16:16)

Polecam posypac, zaraz przed podaniem, drobno startym zoltym serem.

Dodaje nutke smaku, jak i poprawia wyglad,

Pozdrowienia dla zapalonych kucharzy

Twilla

(2012-10-15 16:05)

Robie taką pierś na każdą imprezę tylko drobniej kroję i składniki potrajam żeby starczyło dla wszystkich. Podaje z sosm tzatzyki. goście zawsze zjadają najpierw te paluszki:) Są pyszne.

Malgolinka

(2012-10-15 16:03)

basia19 w przepisie podany jest wymiar blaszki - ciasto nie jest z tych wysokich.

Cieszę się, że Wam smakuje :) Pozdrawiam łasuchów.

Malgolinka

(2012-10-15 15:59)

basia19 nie mam pojęcia dlaczego zrobiło Ci się "mleko" - czekolada po rozpuszczeniu jest gęsta a i śmietana kremówka nie jest rzadka jak mleko, po dodaniu orzechów robi się z tego średniogęsta masa - trzeba ją dość szybko nałożyć, bo czekolada jak stygnie szybko gęstnieje.

babeczka990

(2012-10-15 15:53)

Bardzo dobry przepis szybki ;) Na pewno jeszcze nie raz wykorzystam

muffinka1

(2012-10-15 15:51)

a 30g to nie jest 3 dkg ? !!

Malgolinka

(2012-10-15 15:51)

Cieszę się, że Wam smakuje :)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij