Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Malgolinka

(2012-10-15 15:50)

00aqq, Agnelina wiem, że już troszkę za późno na odpowiedź ale może innym się przyda :) Na jedno ciasto daję całe pudełko marmolady, chodzi o to, że ma to być jedna z warstw widoczna po przekrojeniu. Dlatego moim zdaniem dżemy się nie nadają ponieważ znikną, wsiąkną w biszkopt. Co do śmietany kremówki ostatnio pozytywnie mnie zaskoczyła śmietana z Biedronki, też jest taka lekka po ubiciu jak Delik.

natmik

(2012-10-15 15:47)

paszteciki są rewelacyjne!!! specjalnie się zarejestrowałam w serwisie żeby napisać ten komentarz. Były hitem imprezy!! przygotowałam je dzień wcześniej zakryłam filią i trzymałam w lodówce, na drugi dzień tylko do piekarnika i wyszły przepyszne mmmm wszyscy sie zachwycali:) dobre równiez na zimno. dziękuje za przepis

ewka1983

(2012-10-15 15:45)

Zupka mi wyszła przepyszna 

ewka1983

(2012-10-15 15:44)

Robiłam te zrazy musze powiedziec ze zajadalismy sie wyszly przepyszne  na pewno nie raz jeszcze bede je robila 

ewka1983

(2012-10-15 15:42)

Ja również robiłam tą potrawkę była pyszna 

krysia50

(2012-10-15 15:36)

Przepis pochodzący z MM na przechowywanie czosnku niedźwiedziego.

120 g liści czosnku niedźwiedziego,
15 g soli morskiej,
100 ml oliwy z oliwek.

Sposób przygotowania:

Liście czosnku niedźwiedziego dokładnie umyć (szczególnie te zbierane w lesie) osuszyć na sitku (bardzo praktyczne jest odwirowanie w wirówce do sałaty). Bardzo drobno pokroić (można zmielić w maszynce do mięsa, albo zmiksować w malakserze) dodać sól i olej, mieszać, aż sól  się rozpuści. Wkładać do małych wyparzonych słoiczków. Lekko ugnieść, tak żeby na powierzchni pojawiła się warstewka oleju.

Można przechowywać około roku w lodówce.

Dodawać do sosów, past, mięs itp.nabierając ze słoiczka czystą łyżeczką potrzebną ilość.

Pasta przechowuje się świetnie jeżeli zawsze na powierzchni pozostaje warstewka oleju.

Fot. eNka, Zupa w paski
Zupa w paski
33.2k
551
36
eNka
kamelek

(2012-10-15 15:32)

Zupa zagościła u nas na stałe,bo"to ulubiona zupa" mojego małego niejadka. Dziękuje za fajny pomysł.

wiolek00

(2012-10-15 15:29)

krem do tego ciacha ktore mnie wprost zachwyca bo smietana jest ale nie do konca i wykorzystuje ja do przekladania tortow dodalam tylko troche karmelu i wszystkich masa zachwyca a smam bez ciasta to jest dla mnie prawdziwy ralytas 

kamelek

(2012-10-15 15:26)

Oczywiście" żadna"

kamelek

(2012-10-15 15:24)

Robiłam, zachęcona opinią htx. Spodziewałam się czegoś więcej, pewnie to kwestia gustu, jak dla mnie to poprostu dobre,rzadna rewelacja. (ale zaznaczam to moja opinia )

Izuś

(2012-10-15 15:17)

Bardzo dobre i proste ciasto- właśnie popełniłam je drugi raz w ciągu trzech dni. Z lenistwa posypane cukrem pudrem, bez kruszonki. Dzięki za przepis.

kamelek

(2012-10-15 15:14)

Robiłam juz wiele pasztetów do słoików, ale ten jest najlepszy: prosty, szybki, tani a przy tym smaczny.

kamelek

(2012-10-15 15:09)

Ogóreczki wyśmienite. Zachwyciły, każdego kto próbował. Robie je juz drugi rok i napewno nie ostatni.

kamelek

(2012-10-15 15:06)

Pyszne a najważniejsze, że to opinia mojego synka niejadka

Fot. gabi99, Kinder Pingui
Kinder Pingui
42.6k
602
29
gabi99
kamelek

(2012-10-15 15:04)

Zgadzam się z opiniami: ciasto SUPER!!! Robiłam już go kilka razy i  pewnie zagościć u mnie na stałe.Ostatnio zrobiłam z podwójną porcją śmietany i wyszło jak ciasto tortowe z cukierni.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij