Bardzo ciekawy smak, chociaż odbiegający od typowego keczypu. Dla mnie super!
Bardzo dobre!
Ciasto pycha, biorąc pod uwagę łatwość i szybkość przygotowania oraz produkty z których jest wykonane.Moje dziecko je uwielbia, więc często go robie z 1/2 porcji.
Fajny pomysł 2 w 1 : przekąska a zarazem ozdoba stołu
Bardzo proste w wykonaniu a jeszcze bardziej smaczne :)
Prezentuje się pięknie i wbrew pozorą, robi się szybko i łatwo. Smakuje wyśmienicie.
Oryginalne,super sie prezentują na stole, a przy tym szybkie do zrobienia i badzo dobre (moje klimaty)
Jak to cudo pokroić?
dziś wieczorem mam zamiar zrobić. wstawię zdjecie, bo trochę niewidoczny ten przepis:)
Z ciekawości zrobiłam sobie taki koktajl dziś na drugie śniadanie, bo akurat miałam wszystkie składniki, a nie zdążyłam wypić rano kawy. I szczerze to nawet smaczne jest. :) Banan z jogurtem zapychają żołądek, a kawka pobudza. Świetne połączenie porannego posiłku.
Szybkie, proste i smaczne. :)
Od dawna robię taką zupę i mi bardzo smkakuje (jedynie czym się różni - to ja dodaję maggi dla lepszego smaku) Nigdy jednak nie dodawałam takiego pomidorowego akcentu, aż do dziś... i muszę przyznać, że jest to rewelacyjne! Nie sądziłam, że te dwa smaki mogą ze sobą tak współgrać. :) Gratuluję pomysłu. :)
Już dwa razy ją robiłam i smakowała równie pysznie :)
Pyszne :)