Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Fot. APM, Keczup domowy
Keczup domowy
10.7k
51
4
APM
kamelek

(2012-10-15 14:54)

Bardzo ciekawy smak, chociaż odbiegający od typowego keczypu. Dla mnie super!

kamelek

(2012-10-15 14:48)

Bardzo dobre!

kamelek

(2012-10-15 14:47)

Ciasto pycha, biorąc pod uwagę łatwość i szybkość przygotowania oraz produkty z których jest wykonane.Moje dziecko je uwielbia, więc często go robie z 1/2 porcji.

kamelek

(2012-10-15 14:41)

Fajny pomysł 2 w 1 :  przekąska a zarazem ozdoba stołu

Makivicious

(2012-10-15 14:40)

Bardzo proste w wykonaniu a jeszcze bardziej smaczne :)

kamelek

(2012-10-15 14:37)

Prezentuje się pięknie i wbrew pozorą, robi się szybko i łatwo. Smakuje wyśmienicie.

kamelek

(2012-10-15 14:31)

Oryginalne,super sie prezentują na stole, a przy tym szybkie do zrobienia i badzo dobre (moje klimaty)

Fot. joasiek, Bajka
Bajka
20.5k
167
10
joasiek
kamelek

(2012-10-15 14:28)

 Dobre, proste i fajnie wygląda.

barbett

(2012-10-15 14:23)

Jak to cudo pokroić?

Fot. Mandaryna, Żyd
Żyd
52.9k
357
13
Mandaryna
kamelek

(2012-10-15 14:21)

Ciasto oryginalnei bardzo dobre ,chociaż pracochłonne.

aniamalysz

(2012-10-15 13:59)

dziś wieczorem mam zamiar zrobić. wstawię zdjecie, bo trochę niewidoczny ten przepis:)

mydlarka

(2012-10-15 13:48)

Z ciekawości zrobiłam sobie taki koktajl dziś na drugie śniadanie, bo akurat miałam wszystkie składniki, a nie zdążyłam wypić rano kawy. I szczerze to nawet smaczne jest. :) Banan z jogurtem zapychają żołądek, a kawka pobudza. Świetne połączenie porannego posiłku. 

Szybkie, proste i smaczne. :)

mydlarka

(2012-10-15 13:45)

Od dawna robię taką zupę i mi bardzo smkakuje (jedynie czym się różni - to ja dodaję maggi dla lepszego smaku) Nigdy jednak nie dodawałam takiego pomidorowego akcentu, aż do dziś... i muszę przyznać, że jest to rewelacyjne! Nie sądziłam, że te dwa smaki mogą ze sobą tak współgrać. :) Gratuluję pomysłu. :)

mydlarka

(2012-10-15 13:41)

Już dwa razy ją robiłam i smakowała równie pysznie :)

mydlarka

(2012-10-15 13:40)

Pyszne :)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij