Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

matani

(2012-10-15 10:22)

Lekkie i pyszne, polewę zrobiłam z gotowej kuwertury, ale mi nie pasowała, bo sztywna jak czekolada i ciasto źle się kroiło, ale inni byli zachwyceni.

annaskrzypczyk

(2012-10-15 10:11)

Jakie to było dobre! i nawet moj 2 letni niejadek nie odmówił takiej apetycznej śwince

ANIK78

(2012-10-15 09:00)

Przepyszna i już! Krem przed nałożeniem na krakersy zmiksowałam, więc był przepięknie gładki. :)

ANIK78

(2012-10-15 08:58)

Ciasto robi się b.szybko i jest b.dobre, a pianka przepyszna! Piekę kolejne za 3dni. :)

blackrose4u

(2012-10-15 08:14)

ciasto piekę w tortownicy o średnicy 26cm z kominkiem, można śmiało zrobić w blaszcze zwykłej, ale myśle, że nie większej niż 25x30 coś takiego. Możesz spróbować ciasto przełożyć masą ale ciasto jest dosyć puchate, więc nie wiem czy to nie będzie utrudniało. Czekam na opinie jak wypróbujesz :) Pozdrawiam :)

gabisia

(2012-10-15 08:00)

Smaczne ciasto! Warto zrobić:))

Wróbelek

(2012-10-15 06:46)

Ciasto wszystkim gościom smakowała. Jedyną moją modyfikacją było wykorzystanie zamiast drżemu owoców po zrobieniu brzoskwiniówki a herbatniki w tejże brzoswiniówce a nie w wódce nasmoczyłam. Ciasto posypane jest rażonym kokosem. Biszkopt Malućkiego a ten z przepisu

Wróbelek

(2012-10-15 06:42)

kremy bardzo dobre. Ten zielony to krem numer dwa tylko bez lentilków za to z barwnikiem sporzywczym. Dodałam łyżkę więcej cukru zamiast tego a drugi krem (różowy) to krem numer dwa też bez lentylków a z dodatkową łyżką cukru.

Fot. monalodz, Tort motyl
Tort motyl
212k
1.1k
263
monalodz
Wróbelek

(2012-10-15 06:38)

a to mój motylek. Biszkopt ten co zwykle (Malućkiego a kremy z tortu dziecięcego) ale ten tort był inspiracją dla kształtu

JAKATA

(2012-10-15 02:15)

z pełna odpowiedzialnością POLECAM! : )

ursula

(2012-10-15 01:22)

jeden z najlepszych przepisow na poledwiczki, bardzo nam smakowalo, beda powtorki...

serdecznie pozdrawiam

lolka602

(2012-10-14 22:46)

PYSZNY!!!!!!!!!! Ciasto jak z cukierni. Dzięki z przepis pozdrawiam

mariolan76

(2012-10-14 22:43)

przepyszne połączenie murzynka i delikatnego sernika  mocno czekoladowe i ta polewa polecam

eve20

(2012-10-14 22:43)

Nie jestem autorka przepisu ale sądząc po zdjęciach to wygląda to na termoobieg:) pozdrawiam

beatkamala22

(2012-10-14 22:29)

Ja robię identyczną, tylko z łososiem wędzonym, jest pycha !

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij