Lekkie i pyszne, polewę zrobiłam z gotowej kuwertury, ale mi nie pasowała, bo sztywna jak czekolada i ciasto źle się kroiło, ale inni byli zachwyceni.
Jakie to było dobre! i nawet moj 2 letni niejadek nie odmówił takiej apetycznej śwince
Przepyszna i już! Krem przed nałożeniem na krakersy zmiksowałam, więc był przepięknie gładki. :)
Ciasto robi się b.szybko i jest b.dobre, a pianka przepyszna! Piekę kolejne za 3dni. :)
ciasto piekę w tortownicy o średnicy 26cm z kominkiem, można śmiało zrobić w blaszcze zwykłej, ale myśle, że nie większej niż 25x30 coś takiego. Możesz spróbować ciasto przełożyć masą ale ciasto jest dosyć puchate, więc nie wiem czy to nie będzie utrudniało. Czekam na opinie jak wypróbujesz :) Pozdrawiam :)
Smaczne ciasto! Warto zrobić:))
Ciasto wszystkim gościom smakowała. Jedyną moją modyfikacją było wykorzystanie zamiast drżemu owoców po zrobieniu brzoskwiniówki a herbatniki w tejże brzoswiniówce a nie w wódce nasmoczyłam. Ciasto posypane jest rażonym kokosem. Biszkopt Malućkiego a ten z przepisu
kremy bardzo dobre. Ten zielony to krem numer dwa tylko bez lentilków za to z barwnikiem sporzywczym. Dodałam łyżkę więcej cukru zamiast tego a drugi krem (różowy) to krem numer dwa też bez lentylków a z dodatkową łyżką cukru.
a to mój motylek. Biszkopt ten co zwykle (Malućkiego a kremy z tortu dziecięcego) ale ten tort był inspiracją dla kształtu
z pełna odpowiedzialnością POLECAM! : )
jeden z najlepszych przepisow na poledwiczki, bardzo nam smakowalo, beda powtorki...
serdecznie pozdrawiam
PYSZNY!!!!!!!!!! Ciasto jak z cukierni. Dzięki z przepis pozdrawiam
przepyszne połączenie murzynka i delikatnego sernika mocno czekoladowe i ta polewa
polecam
Nie jestem autorka przepisu ale sądząc po zdjęciach to wygląda to na termoobieg:) pozdrawiam
Ja robię identyczną, tylko z łososiem wędzonym, jest pycha !