Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

grazka13

(2012-10-13 23:11)

Dziękuję . Cieszę się, że smakuje - jutro będzie na obiadek.

CIASTOŻERCA

(2012-10-13 22:23)

zrobiłam dzisiaj te placki wyszły pyszne takie delikatne, polecam wszystkim!

MIENTA

(2012-10-13 21:57)

agnieszkazzz, bardzo się cieszę, że posmakowały :)

heiworth, cudnie wyszły :) cieszę się, że smakowały:)

MIENTA

(2012-10-13 21:56)

emeska1974, nie zastąpiłabym tuńczyka za nic w świecie ;p

domia

(2012-10-13 21:54)

Mialam świeże grzybki, szukałam inspiracji i znalazłam. Super. Może troszkę za dużą wersję ulepilam.. Ciasto zrobiłam z podwójnej porcji i ulepiłam 4 duże rogale. Przynajmniej każdy dostal sztukę na talerz, dzióby pełne i zadowolone. Muszę wykorzystac to ciasto też z innym nadzieniem,może na słodko z serkiem..) Dziekuje za przepis i pozdrawiam

emeska1974

(2012-10-13 21:54)

No proszę mamy dowcipnisia tu na WŻ.....więcej nie komentuję

annuszkab

(2012-10-13 21:46)

Nie wierzyłam, że taki dobry pasztet z selera wyjdzie. Mąż mięsożerca stwierdził że dobry, podzielił się z psem, ale pies pogardził, a mój mąż się dziwił, czemu pies nie chce pasztetu. Wtedy musiałam się przyznać, że nie ma w nim ani grama mięsa i piesek nie dał się oszukać tak jak człowiek:)))

annuszkab

(2012-10-13 21:42)

Pychotka! Nie bardzo wierzyłam w te ogórki kiszone, ale to one nadają takiego niepowtatzalnego smaku. 

annuszkab

(2012-10-13 21:40)

Zrobiłam, nie jadłam, ale córka kazała mo dodać jak najlepszą opinie, co też czynie:)

Mam robić.

Fot. Anna Z, Gołąbki
Gołąbki
22.2k
110
15
Anna Z
Anna Z

(2012-10-13 21:38)

Renatko dziękuję za tak miły, budujący i pozytywny komentarz! Bardzo cieszy mnie fakt, że wracasz do przepisu:) Pozdrawiam!!!

basiak3

(2012-10-13 21:22)

Tiaa, uchachałam się po pachy

MartaEm

(2012-10-13 20:39)

Takie kanie moja mama robi do dziś. Smakują rewelacyjnie, to jeden ze smaków mojego dzieciństwa;)

basilek

(2012-10-13 20:20)

Buraki dajemy surowe.

w jesiennym stroju

(2012-10-13 20:08)

To już lepiej dodać 60 czy 80 groszy do tej złotówki i kupić pączka w dobrej cukierni :D

kate5134

(2012-10-13 19:56)

Na WZ wklejane są przepisy do samodzielnego wykonywania dań i deserów. Ale wymysł! weż złotówkę, idż do lidla, kup pączka i zjedz go! To równie dobrze można byłoby iść do innych sklepów i kupić prawie wszystko gotowe !

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij