Dziękuję
. Cieszę się, że smakuje - jutro będzie na obiadek.
zrobiłam dzisiaj te placki wyszły pyszne takie delikatne, polecam wszystkim!
agnieszkazzz, bardzo się cieszę, że posmakowały :)
heiworth, cudnie wyszły :) cieszę się, że smakowały:)
emeska1974, nie zastąpiłabym tuńczyka za nic w świecie ;p
Mialam świeże grzybki, szukałam inspiracji i znalazłam. Super. Może troszkę za dużą wersję ulepilam.. Ciasto zrobiłam z podwójnej porcji i ulepiłam 4 duże rogale. Przynajmniej każdy dostal sztukę na talerz, dzióby pełne i zadowolone. Muszę wykorzystac to ciasto też z innym nadzieniem,może na słodko z serkiem..) Dziekuje za przepis i pozdrawiam
No proszę mamy dowcipnisia tu na WŻ.....więcej nie komentuję
Nie wierzyłam, że taki dobry pasztet z selera wyjdzie. Mąż mięsożerca stwierdził że dobry, podzielił się z psem, ale pies pogardził, a mój mąż się dziwił, czemu pies nie chce pasztetu. Wtedy musiałam się przyznać, że nie ma w nim ani grama mięsa i piesek nie dał się oszukać tak jak człowiek:)))
Pychotka! Nie bardzo wierzyłam w te ogórki kiszone, ale to one nadają takiego niepowtatzalnego smaku.
Zrobiłam, nie jadłam, ale córka kazała mo dodać jak najlepszą opinie, co też czynie:)
Mam robić.
Renatko dziękuję za tak miły, budujący i pozytywny komentarz! Bardzo cieszy mnie fakt, że wracasz do przepisu:) Pozdrawiam!!!
Takie kanie moja mama robi do dziś. Smakują rewelacyjnie, to jeden ze smaków mojego dzieciństwa;)
Buraki dajemy surowe.
To już lepiej dodać 60 czy 80 groszy do tej złotówki i kupić pączka w dobrej cukierni :D
Na WZ wklejane są przepisy do samodzielnego wykonywania dań i deserów. Ale wymysł! weż złotówkę, idż do lidla, kup pączka i zjedz go! To równie dobrze można byłoby iść do innych sklepów i kupić prawie wszystko gotowe !