Ja zawsze robię ciasto na pierogi z krupczatki i oczywiscie gorąca woda, tak by sie nie poparzyc i bez jajek!! i sa rewelacyjne:)
Bardzo długo już robię pierogi i wszyscy się nimi zachwycają ale znalazłam ten przepis, poczytałam komentarze i pomyslałam " a po co zmieniać skoro moje takie dobre" ale ciekawość zwyciężyła. Jedyne czego nie zmieniłam to typu mąki, użyłam wrocławskiej. Już w trakcie wałkowania stwierdziłam, że jest super, czysta kuchnia bez dosypywania mąki, w trakcie gotowania trochę się przeraziłam bo 4 sztuki ale one były prawie przezroczyste takie cienkie nie rozkleiły się a pękły. Ale coż to jest na 40 pierogów. Miałam na spróbowanie. Po spróbowaniu tych nierozklejonych stwierdzam z całą stanowczością : od dzisiaj ciasto babci Zosi. Pozdrawiam i dziękuję.
Dziekuje za szybką odpowiedz,bo dzisiaj zamiezam je piec:)
Dzien dobry chcialam spytac czy buraki maja byc gotowane, czy tez surowe?
Pozdrawiam
basikef
rewelacja własnie zrobiłam na imprezke goscie byli zachwyceni dziekuje
emesko bardzo się cieszę, że przepis tak się spodobał i karkówka smakowała :) Dla mnie zupa cebulowa i pieprz (którego daje sporo) zupełnie wystarczą jako przyprawy, ale wiadomo - każdy ma inny smak ;) Pozdrawiam!
ja makaron zawsze troszkę obgotowuję żeby nie wchłonął zbyt dużo sou. Super przepis
Pychota!! Zawsze robie z Twojego przepisu i zawsze wychodzi pyszna! Pozdrawiam!
Witam, przepis ciekawy więc w przyszłym tygodniu zrobię na pewno. Pytanie tylko jaki typ mąki najlepiej użyć?? Pozdrawiam
Krupnik , krupnik . tak pisało na etykiecie
. Krupniok dla mnie to kaszanka , chyba po sląsku . Wracając to krupnika , krupniczka .. w kazdej postaci lubię .. ten z kaszą wyśmienity .. ten bez kaszy pyszniutki .:D
Zebra puszysta,wyrosnieta,malowniczo bajeczna.Ja jednak zamaist oleju daję maslo-wtedy smak jest zupelnie inny taki maslany.
szukaj mnie na nk