Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

gabigold

(2012-10-13 10:10)

Ja zawsze robię ciasto na pierogi z krupczatki i oczywiscie gorąca woda, tak by sie nie poparzyc i bez jajek!! i sa rewelacyjne:)

flercia

(2012-10-13 09:19)

Bardzo długo już robię pierogi i wszyscy się nimi zachwycają ale znalazłam ten przepis, poczytałam komentarze i pomyslałam " a po co zmieniać skoro moje takie dobre" ale ciekawość zwyciężyła. Jedyne czego nie zmieniłam to typu mąki, użyłam wrocławskiej. Już w trakcie wałkowania stwierdziłam, że jest super, czysta kuchnia bez dosypywania mąki, w trakcie gotowania trochę się przeraziłam bo 4 sztuki ale one były prawie przezroczyste takie cienkie nie rozkleiły się a pękły. Ale coż to jest na 40 pierogów. Miałam na spróbowanie. Po spróbowaniu tych nierozklejonych stwierdzam z całą stanowczością : od dzisiaj ciasto babci Zosi. Pozdrawiam i dziękuję.

aldonella

(2012-10-13 09:01)

Dziekuje za szybką odpowiedz,bo dzisiaj zamiezam je piec:)

basikef

(2012-10-13 08:28)

dzien dobry, czy buraki maja byc gotowane??

pozdrawiam Basikef

basikef

(2012-10-13 08:26)

Dzien dobry chcialam spytac czy buraki maja byc gotowane, czy tez surowe?

Pozdrawiam

basikef

agnieszkazzz

(2012-10-12 23:53)

rewelacja własnie zrobiłam na imprezke goscie byli zachwyceni dziekuje

ksiezniczkaa87

(2012-10-12 23:30)

emesko bardzo się cieszę, że przepis tak się spodobał i karkówka smakowała :) Dla mnie zupa cebulowa i pieprz (którego daje sporo) zupełnie wystarczą jako przyprawy, ale wiadomo - każdy ma inny smak ;) Pozdrawiam!

Inka_Werka

(2012-10-12 23:29)

ja makaron zawsze troszkę obgotowuję żeby nie wchłonął zbyt dużo sou. Super przepis

sarciabrown

(2012-10-12 23:02)

Pychota!! Zawsze robie z Twojego przepisu i zawsze wychodzi pyszna! Pozdrawiam!

Inka_Werka

(2012-10-12 22:28)

Witam, przepis ciekawy więc w przyszłym tygodniu zrobię na pewno. Pytanie tylko jaki typ mąki najlepiej użyć?? Pozdrawiam

megi65

(2012-10-12 22:15)

Krupnik , krupnik . tak pisało na etykiecie . Krupniok dla mnie to kaszanka , chyba po sląsku . Wracając to krupnika , krupniczka .. w kazdej postaci lubię .. ten z kaszą wyśmienity .. ten bez kaszy pyszniutki .:D

marlenam

(2012-10-12 22:10)

Zebra puszysta,wyrosnieta,malowniczo bajeczna.Ja jednak zamaist oleju daję maslo-wtedy smak jest zupelnie inny taki maslany.

bronia109

(2012-10-12 22:02)

szukaj mnie na nk

bronia109

(2012-10-12 22:01)

aga a czym go ołożyłaś niezła jesteś

Anna Z

(2012-10-12 21:41)

Można też upiec w formie do babki. Też fajnie wygląda :)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij