Knedle wyszły pyszne! Zrobiłam z kilkudniowych bułek i mrożonego szpinaku. Na pewno wróce jeszcze do przepisu...
wszystkie poprawki naniesione
Hehe, dobre, dobre :D
Już spieszę z odpowiedzią. Tak dokładnie jak napisała gabigold. Robimy kropkę z jogurtu i za pomocą wykałaczki rozmazujemy tę kropkę na boki. Zajrzyj do mojego przepisu na panna cottę lub na lassi z mango - tam są podobne dekoracje :) Pozdrawiam.
Ja robiłam mój tort z 2 prostokątnych blach, jeden biszkopt biały jeden ciemny i przekroiłam na 3 i zrobiłam na zmianę kolorami.
Fajne, fajne, ale jak te dynie wycięłaś? :D
W mojej ocenie przepis marny - dzisiaj upiekłam ciastka - wyszły suche i bez wyrazu.
Zrobione -> zjedzone--> pyszne --> :) -----> naprawde godne polecenia, uznania:) Jak już mi się udało, to wszystki się uda heheehe pozdrawiam
W jak dużej blaszce piecze się ten biszkopt.
myslę ,ze jakoś patyczkiem ale poczekamy co Olusia napisze:)
Pyszne jest ciasto z Twojego przepisu, a krem tak delikatny, że się rozpływa w ustach. Dziękjuę!
Zrobiłam dziś te kluski dodając jedno jajko, udały się wspaniale, to jest przepis, którego szukałam.
OLusiu czy możesz mi zdradzić jak się robi tak pięknego kleksa?
Zrobiona z łopatki. Bardzo dobry smaczek. Dziękuję za przepis!!!