Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Kijaszek

(2012-10-11 12:36)

Hmm z tymi drożdżami to tak strasznie na oko :)
Drożdże instant ciężko mi powiedzieć, nigdy nie robiłem na takich zakwasu.

Ostatnio używałem tych:
http://www.lesaffre.pl/produkty/drozdze/drozdze-babuni-drozdze-babuni-100g

Opakowanie ma 100g - myślę że takie 20g-25g spokojnie wystarczy, ew możemy dać nawet 30g-35g - ciasto powinno być pulchniejsze wtedy. Co kto lubi :)

katty

(2012-10-11 12:19)

Ile waży opakowanie drożdży i czy można użyć drożdży instant w tym przepisie ?

APM

(2012-10-11 12:17)

Cukier różany można zrobić samemu :-) Na jedną szklankę cukru, jedna garść płatków róży, które się uciera, a potem rozciera z cukrem aż się zabarwi. Potem się suszy na papierze i gotowe. Mienta ma cukier z jarmarku, w sklepach go nie widziałam na allegro też nie :-(

peggi

(2012-10-11 11:57)

Czy pozostałe Twoje przepisy również są plagiatami? Ładnie to tak podkradać cudze teksty i zdjęcia?  Żeby nikt nie miał wątpliwości oryginały są tu: http://www.mojegotowanie.pl/przepisy/dla_dziecka/markizy_kokosowo_kawowe  i tu: http://peggiwkuchni.blogspot.com/2012/09/markizy-kokosowo-kawowe.html

wiszedi

(2012-10-11 11:43)

Brawo edyta-ixa !! Takich hipokrytów trzeba tępić. A przepis godny uwagi.

gabigold

(2012-10-11 11:36)

Lubie bardzo fotki MIENTY, sa boskie:)

ulak

(2012-10-11 11:31)

Gdzie można dostać cukier różany? Będę wdzięczna za odpowiedź.

izula28

(2012-10-11 11:01)

Racuszki pyszne a ja ze swojej strony dodaje cynamonu i jabłek i wychodza wysmienite

blackrose4u

(2012-10-11 11:01)

Bardzo kruche ciasteczka, rewelacja! 

attena07

(2012-10-11 11:00)

Pieczemy ok.30 min.ale w jakiej temperaturze? może ktoś potpowie?:)

pwyso

(2012-10-11 10:51)

robić, robić ...

Lidan

(2012-10-11 10:24)

Witam. Szukając pomysłu na wykorzystanie tortellini ze szpinakiem znalazłam ten ciekawy przepis i wczoraj go wykorzystałam. Wiedziałam, że będzie dobre bo w końcu wszystkie składniki zapiekanki są pyszne. Wyszło lepsze niż sie spodziewałam. Gratuluję i polecam tym, którzy jeszcze nie jedli.

gabigold

(2012-10-11 10:11)

Mniam aż ślinka cieknie, nic tylko zrobić)

ilka_ka

(2012-10-11 10:07)

dlatego polecam dodawać fix do ubijanej śmietany/śnieżki. chciaż czasem zrobi się wszystko zgodnie z przepiesem a wychodzi inaczej :) bywa :) pozdrawiam

Kijaszek

(2012-10-11 09:49)

A z piekarnika byłoby dal forno ;)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij