Droga belkot68, a czy Twoje przepisy w swoich nazwach zawierają tłumaczenie na język polski, w każdym miejscu, w którym jest to możliwe? Twoje "Brioche caffe cioccolato" brzmi baaaaardzo polsko :)
Przepyszne!!! A takie jabłka mogłabym jeść wiadrami
Muszę pozbierać antonówki do piwnicy i będę częściej raczyć się tym przepisem. Pozdrawiam!
Super ciacho. Bardzo smaczne i łatwe do zrobienia :D
to jest naprawde pyszne ! kurczak w nowej odsłonie - to masełko czosnkowe rozpływa sie w buzi :) ![]()
pozdrawiam , polecam wszystkim.
Zrobiłam, pyszne i pachnące! Będę powracała do tego przepisu:)
Olciaa, użyłam czekolady Milka, chociaż gorzkiej zawsze używam Wedla ;)
Sezon pigwy trwa, trzeba będzie nastawić nalewkę... Tak sobie pomyślałam, kiedy zobaczyłam piękne żółciutkie owoce pigwy w sklepie ;) Ten przepis wydaje się super właśnie przez dodatek koniaku, chociaż moje osobiste preferencje pewnie zmuszą mnie do zastąpienia koniaku burbonem. Jeśli się odważę, dam znać za parę miesięcy jak wyszło.
Również chętnie poznałabym przepis na wysokoprocentową galaretkę z pigwy, brzmi wspaniale! Uwielbiam naturalne galaretki wysokoprocentowe, zawsze wywołują świetne reakcje na imprezach ;) Bardzo byłabym wdzięczna za przepis.
Pozdrawiam!
Wypróbuję z połowy porcji , marchewka to przecież unijny owoc, w sam raz na dżem :))
cytryna obrana, imbir w proszku, ale można dodac świeży starty, dodać razem z cukrem i cynamonem
a mozesz zdradzic jakiej firmy białą czekolade rozpuszczasz?
Cytryna obrana? A imbir świeży czy suszony? I kiedy go dodać?
z czego tu pani napisała ma pani małe dzieci więc nie mam pytań zobaczy pani co zrobi kiedy dzieci zaczną jeszcze więcej myśleć a oczy duszy będą im się bardziej otwierały może zacytuje tu słowa z pewnej książki Terakowskiej:,, Cechą dorosłości jest umiejętnosć przyznawania się do błedu. Inaczej mając nawet 50 lat nadal będziesz dzieckiem'',
Proszę napisz mi co masz na myśli, bo ja nie mam pojęcia o co chodzi. Ja będę dumna jeśli dzieci będą myśleć ale dusza chyba nie ma oczu :)
Nie ma czegoś takiego jak podwójny filet. Filet to filet czyli jeden cycek. Podwójna pierś z kurczaka to dwa filety :D
Nie była bym sobą gdyby nie doczepiła się do tej Danusi?? To raczej dość poważna pomyłka lub a zresztą. Proszę przeczytaj kilka razy moje imię!!
Co do dzieci to pamiętam jak moja babcia mówiła że każdy jest po części dzieckiem i mimo że moja mama była matką już dorosłych dzieci była również sama dzieckiem. Każdy jest po części dzieckiem. I ja pielęgnuje w sobie mimo wszystko to dziecko w sobie bo dzieci mają wiele cudownych cech, które warto pielęgnować i jeśli będąc 50-latką będę dzieckiem to dla dobrze. Bo chcę tak jak moje małe dzieci żyć cieszyć się i radować jak dziecko. Co do oceny to oceniłam Twoją wypowiedź, która mi się nie spodobała nie Ciebie a to spora różnica. Co do oceny teściowej to nie masz pojęcia co o niej myślę. Nie bardzo rozumiem co z tym lękiem?? Proszę o wyjaśnienie.
Dziś miałam gołąbki w wykonaniu mojej mamy - z Twojego przepisu z włoska kapustą - nie wiedziałam, że taka pychota - POLECAM