Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Marlus

(2012-10-10 20:39)

Przez przypadek,szukajac Twoj przepis na wyrob wina natrafilem na ten przepis.

Bedac w szkole podstawowej(7 klasa )kilkadziesiat lat temu pani nauczycielka uczyla nas robic zakaski.Jedna z nich bardzo mi przypadla do gustu....Wlasnie "jajka faszerowane".Przez kilkadziesiat wlasnie lat szukalem GO!!!   I jest ,dokladnie ten sam!!!Pamietam tamten smak i ten z Twojego przepisu-identyczne.Miom wnukom tez te jajka smakuja.Duze dzieki.Latwe i smaczne.

Mark

anamol

(2012-10-10 20:26)

Buraczki z Twojego przepisu są po prostu pyyyszne :) Szykuję się do zrobienia następnej porcji :)

Kwiecista

(2012-10-10 20:12)

Zupa gości u mnie w domu już drugi "sezon dyniowy". Jest bardzo dobra i smakuje nawet dzieciom, które na ogół są wybredne :). Nie używam kostek rosołowych tylko prawdziwego rosołu gotowanego na bazie wołowiny i drobiu z dużą ilością warzyw i oczywiście lubczykiem. Gotową zupę ( ale bez śmietany) zakręcam na gorąco do suchych i wyparzonych słoików i jest zapas na pół zimy. 

Przed podaniem dodaję na każdy talerz dekoracyjnego, dużego kleksa ze śmietany i coś zielonego na środek.           Przepis cudowny... POLECAM! 

 

Fot. sunny, Tort kiwi
Tort kiwi
29.2k
341
44
sunny
lucynka71

(2012-10-10 20:09)

Ciekawe jaki by był w smaku z ciemnym bkszkoptem?

bahus

(2012-10-10 19:47)

Pyszna przekąska (u mnie "robiła" za zakąskę). Mariage łososia ze śledziem mimo nieznacznego obyczajowego mezaliansu bardzo ciekawe. Wypróbowałem i gorąco polecam.

nieeniic

(2012-10-10 19:39)

Bez kitu ciasto godne polecenia :)

od teraz będę robiła tylko wg tego przepisu.

A oto jaka pizzuszka mi wyszła: 

Konradek

(2012-10-10 18:51)

To zależy jak masz piekarnik. Na wszelki wypadek wykasuję w przepisie czas pieczenia.

berethalia

(2012-10-10 17:59)

dobre dobre;-)

anusia170

(2012-10-10 17:58)

Potrawa średnia...20-25 to stanowczo za mało,ziemniaki były twarde...

Fot. Wkn, Ciasto na pizzę
Ciasto na pizzę
1.1m
1.5k
234
Wkn
martuchaOP

(2012-10-10 17:49)

Mam takie pytanie czy jest szansa żeby to ciasto wyszło chociaz w polowie na patelni ... ? Czytalam o takich przepisach ale inne skladniki itd i nie znam ich, a te pizza robie zawsze, ale akurat jestemy u znajomych i nie ma piekarnika a chodzi za nami pieczywko czoskowe i smak tego ciasta .... :)

lalhuna

(2012-10-10 17:33)

marioaleksandro, czytam z zachwytem wszystkie Twoje przepisy..faktycznie zdrowe, ale - przede wszystkim, z sercem i smakiem. 

bertoli_83

(2012-10-10 16:58)

Witam

Serniczek PYSZNY!! Puszysty!! Naprawde łatwo i szybko się robi:)

Będe go robiła częściej:)

SMACZNEGO!!!!!!

marialeksandra

(2012-10-10 16:37)

Bardzo się cieszę, zwłaszcza że to nie pierwszy chleb, który pieczesz z moich przepisów, prawda? My mamy takie "fazy" na konkretny przepis, kiedy pieczemy w kółko przez kilka tygodni, z małymi przerwami na coś innego. A do tego przepisu wracamy regularnie co parę tygodni od czterech lat. Czasem trochę zmieniam proporcje mąk, czasem dodaję więcej ziaren, a czasem nie zmieniam nic :)

Olciaa

(2012-10-10 16:37)

uwielbam te pierogi,szczególnie takie złociste,mniam

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij