Przez przypadek,szukajac Twoj przepis na wyrob wina natrafilem na ten przepis.
Bedac w szkole podstawowej(7 klasa )kilkadziesiat lat temu pani nauczycielka uczyla nas robic zakaski.Jedna z nich bardzo mi przypadla do gustu....Wlasnie "jajka faszerowane".Przez kilkadziesiat wlasnie lat szukalem GO!!! I jest ,dokladnie ten sam!!!Pamietam tamten smak i ten z Twojego przepisu-identyczne.Miom wnukom tez te jajka smakuja.Duze dzieki.Latwe i smaczne.
Mark
Buraczki z Twojego przepisu są po prostu pyyyszne :) Szykuję się do zrobienia następnej porcji :)
Zupa gości u mnie w domu już drugi "sezon dyniowy". Jest bardzo dobra i smakuje nawet dzieciom, które na ogół są wybredne :). Nie używam kostek rosołowych tylko prawdziwego rosołu gotowanego na bazie wołowiny i drobiu z dużą ilością warzyw i oczywiście lubczykiem. Gotową zupę ( ale bez śmietany) zakręcam na gorąco do suchych i wyparzonych słoików i jest zapas na pół zimy.
Przed podaniem dodaję na każdy talerz dekoracyjnego, dużego kleksa ze śmietany i coś zielonego na środek. Przepis cudowny... POLECAM!
Pyszna przekąska (u mnie "robiła" za zakąskę). Mariage łososia ze śledziem mimo nieznacznego obyczajowego mezaliansu bardzo ciekawe. Wypróbowałem i gorąco polecam.
Bez kitu ciasto godne polecenia :)
od teraz będę robiła tylko wg tego przepisu.
A oto jaka pizzuszka mi wyszła:
To zależy jak masz piekarnik. Na wszelki wypadek wykasuję w przepisie czas pieczenia.
dobre dobre;-)
Potrawa średnia...20-25 to stanowczo za mało,ziemniaki były twarde...
Mam takie pytanie czy jest szansa żeby to ciasto wyszło chociaz w polowie na patelni ... ? Czytalam o takich przepisach ale inne skladniki itd i nie znam ich, a te pizza robie zawsze, ale akurat jestemy u znajomych i nie ma piekarnika a chodzi za nami pieczywko czoskowe i smak tego ciasta .... :)
marioaleksandro, czytam z zachwytem wszystkie Twoje przepisy..faktycznie zdrowe, ale - przede wszystkim, z sercem i smakiem.
Witam ![]()
Serniczek PYSZNY!! Puszysty!! Naprawde łatwo i szybko się robi:)
Będe go robiła częściej:)
SMACZNEGO!!!!!!![]()
Bardzo się cieszę, zwłaszcza że to nie pierwszy chleb, który pieczesz z moich przepisów, prawda? My mamy takie "fazy" na konkretny przepis, kiedy pieczemy w kółko przez kilka tygodni, z małymi przerwami na coś innego. A do tego przepisu wracamy regularnie co parę tygodni od czterech lat. Czasem trochę zmieniam proporcje mąk, czasem dodaję więcej ziaren, a czasem nie zmieniam nic :)
uwielbam te pierogi,szczególnie takie złociste,mniam