Gwiazdko81, niebieska - różyczka i Anullka na Mg, to ta sama osoba.
Uwielbiam chebki na zakwasie. Ten jest przepyszny i nie wymaga większego wysiłku. Właśnie zabieram się kolejny raz za jego pieczenie. Pozdrawiam :)
Chlebek bardzo dobry ale jednak nie ma to jak chleb na zakwasie :)Pozdrawiam.
Natalio ! Trafny wybór , koniecznie fotę nam poślij .. Dla mnie hiciorek jabłkowy :)) Już jade skrótem nie zamrażam , nie scieram tylko schładzam cześć ciasta na kruszkonką .. Mniej pracy a efekt ten sam ..Dzisiaj Polan takim samym skrótem pojechał i ... zachęcał :))
wszystko zrobiłam, ciacho jest już w piekarniku oby mi się udało, bo u mnie słabo z ciastami hehe:) jak posmakuje to dam komentarz pozdrawiam
Dziś zrobione po raz kolejny , mega pyszne. Ja dodaję jabłka do środka
Oj pyszne te pierogi, sama je często robię (tyle że do pasztetowej dodoję posmażoną kiszoną kapuchę), a przepisa mam od mamy mojej przyjaciółki, która nas nimi karmiła przez całe studia :))) Pyszny i tani przepis :))
Pozwolę sobie odpowiedzieć za autora. Możesz użyć blendera,masa będzie bardziej gładka ( pasztety mają różną strukturę jak kto lubi) i zamrozić oczywiście też możesz ( ja tak robię z moimi wypiekami) ważne by pasztet był już zimny i dopiero wówczas podziel na części i do woreczków. Pozdrawiam i życzę smacznego
Już tyle razy robiłam tą zupke a zapominam napisac komentarz. Powiem tylko tyle : PRZEPYSZNA
Jako siedemdziesiąta dusza wydaje opinię o ciachu .. Bardzo leciutkie , nieskomplikowane , niekonfliktowe ciacho
.. Po dobrym schłodzeniu jeszcze lepsze , aksamitny smak . Dziękuje za przepis nadiu i zachęcam niezdecydowanych .. :))
przepyszna zupka, taka lekka i sycąca :) Polecam jak Madzialee z ryżem :)
Zachęcona komentarzami postanowiłam spróbować i szczerze mówiąc nie mam pojęcia nad czym tu się zachwycać. Ciasto rzeczywiście lepsze na drugi dzień, ale jak dla mnie szkoda zachodu, naprawdę nic specjalnego.
Uwielbiam takie kluseczki. Twój przepis jest prostszy od mojego, nie trzeba robic wałka, ucinć itp. Na pewno już od teraz będę robiła Twoje kluseczki.
No własnie o to mi chodziło,że będąc w danym kraju mówi sie ''ich'' językiem a w Polsce i na polskim forum powinno po polsku.Tak samo to Sushi Hosomaki nic mi nie ''mówi'',ale koreczki rybne z ryżem jak najbardziej.
ps.
Jak będziesz kiedys w Italii to zwróć uwagę ze tutaj się wszystko tłumaczy na italiano, nawet zespoły muzyczne np. U2 w radio usłyszysz Udue.
identyczny przepis ze zdjęciem jest na http://www.mojegotowanie.pl/przepisy/obiady/gulasz_z_pregi_wolowej_bardzo_prosty czy to zbueg okoliczności?...