Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Mama - Różyczki

(2012-10-10 16:32)

Gwiazdko81, niebieska - różyczka i Anullka na Mg, to ta sama osoba.

KRZYSIA_A

(2012-10-10 15:53)

Uwielbiam chebki na zakwasie. Ten jest przepyszny i nie wymaga większego wysiłku. Właśnie zabieram się kolejny raz za jego pieczenie. Pozdrawiam :)

KRZYSIA_A

(2012-10-10 15:42)

Chlebek bardzo dobry ale jednak nie ma to jak chleb na zakwasie :)Pozdrawiam.

megi65

(2012-10-10 15:37)

Natalio ! Trafny wybór , koniecznie fotę  nam poślij .. Dla mnie hiciorek jabłkowy :)) Już jade skrótem nie zamrażam , nie scieram  tylko schładzam cześć ciasta na kruszkonką .. Mniej pracy a efekt ten sam ..Dzisiaj Polan takim samym skrótem pojechał i ... zachęcał :))

Natalia007

(2012-10-10 15:02)

wszystko zrobiłam, ciacho jest już w piekarniku oby mi się udało, bo u mnie słabo z ciastami hehe:) jak posmakuje to dam komentarz pozdrawiam

Ula Z

(2012-10-10 14:51)

Dziś zrobione po raz kolejny , mega pyszne. Ja dodaję jabłka do środka

Alear Aavena

(2012-10-10 14:24)

Oj pyszne te pierogi, sama je często robię (tyle że do pasztetowej dodoję posmażoną kiszoną kapuchę), a przepisa mam od mamy mojej przyjaciółki, która nas nimi karmiła przez całe studia :))) Pyszny i tani przepis :))

aguś

(2012-10-10 14:17)

Pozwolę sobie odpowiedzieć za autora. Możesz użyć blendera,masa będzie bardziej gładka ( pasztety mają różną strukturę jak kto lubi) i zamrozić oczywiście też możesz ( ja tak robię z moimi wypiekami) ważne by pasztet był już zimny i dopiero wówczas podziel na części i do woreczków. Pozdrawiam i życzę smacznego

AnnaParada

(2012-10-10 14:14)

Już tyle razy robiłam tą zupke a zapominam napisac komentarz. Powiem tylko tyle : PRZEPYSZNA

Fot. nadia, Ptyś
Ptyś
70.5k
1.2k
131
nadia
megi65

(2012-10-10 14:11)

Jako siedemdziesiąta dusza wydaje opinię o ciachu .. Bardzo leciutkie , nieskomplikowane  , niekonfliktowe ciacho  .. Po dobrym schłodzeniu jeszcze lepsze , aksamitny smak . Dziękuje za przepis nadiu  i zachęcam niezdecydowanych .. :))

AngelIsabel

(2012-10-10 14:02)

przepyszna zupka, taka lekka i sycąca :) Polecam jak Madzialee z ryżem :)

escada_ac

(2012-10-10 13:52)

Zachęcona komentarzami postanowiłam spróbować i szczerze mówiąc nie mam pojęcia nad czym tu się zachwycać. Ciasto rzeczywiście lepsze na drugi dzień, ale jak dla mnie szkoda zachodu, naprawdę nic specjalnego.

rak

(2012-10-10 13:46)

Uwielbiam takie kluseczki. Twój przepis jest prostszy od mojego, nie trzeba robic wałka, ucinć itp. Na pewno już od teraz będę robiła Twoje kluseczki.

belkot68

(2012-10-10 13:41)

No własnie o to mi chodziło,że będąc w danym kraju mówi sie ''ich'' językiem a w Polsce i na polskim forum powinno po polsku.Tak samo to Sushi Hosomaki nic mi nie ''mówi'',ale koreczki rybne z ryżem jak najbardziej.

ps. 

Jak będziesz kiedys w Italii to zwróć uwagę ze tutaj się wszystko tłumaczy na italiano, nawet zespoły muzyczne np. U2 w radio usłyszysz Udue.

Gwiazdka81

(2012-10-10 13:26)

identyczny przepis ze zdjęciem jest na http://www.mojegotowanie.pl/przepisy/obiady/gulasz_z_pregi_wolowej_bardzo_prosty czy to zbueg okoliczności?...

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij