Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

darek_26

(2012-10-10 13:19)

Niestety u mnie się nie przyjął...

monia7301

(2012-10-10 12:59)

Super gosiekb że Twoje dziewczynki je lubią i miło że skorzystałaś z przepisu .Pozdrawiam

Kijaszek

(2012-10-10 12:19)

Akurat w przypadku nazwy Calzone al forno. al forno oznacza pieczone. Mógłbym napisać po polsku, ale idąc tym tropem, musiałbym napisać Pierożki z piekarnika, a przecież nie o to chodzi. Nie lubie mieszać języków w jednej nazwie. Danie nazywa się Calzone al forno, napisane jest po włosku, bo jest to potrawa włoska. Łatwiej znaleźć później danie, którego nazwę usłyszało się w telewizji, na MasterChef, F word, czy innym, niekoniecznie Ramsayowym programie kulinarnym. Baa, nawet będąc w restauracji w Neapolu, wiemy co dostaniemy, ewentualnie jeśli jednak przeżyliśmy wycieczkę, możemy sprawdzić, jak "to coś" się przygotowuje. To tak jakbyś nazwał Sushi Hosomaki koreczkami rybnymi z ryżem.

eve20

(2012-10-10 11:57)

Cieszę się,że smakowało! Pozdrawiam

http://gotoweprzepisy.blogspot.co.uk/

Jola666

(2012-10-10 11:45)

Dziękuje Wam Kochani za miłe słowa i życzę smacznego chrupania :)

Jak pisałam gdzieś wcześniej wariacje na temat tego przepisu mile widziane .

Pozdrawiam :)

belkot68

(2012-10-10 11:33)

Dlaczego ''al forno'' a nie po polsku z piekarnika?

aliria

(2012-10-10 11:24)

jeszcze nigdy nie robiłam i Twój przepis będzie na próbę :D ale pytanka mam dwa,  czy można to wszystko potraktowac np. blenderem? wiem że to nie to samo, ale maszynki w mym domu brak niestety, i obawiam sie że jak uzyje blendera to za paćkowata konsytencja może sie zdrobić...

no i jeszcze odnośnie ilości, czy w takim razie jak wychodzi tak dużo  czy nadaje się ów pasztet do zamrożenia, gdzieś słyszałam opinię, że zamrozić można prawie wszystko ale jakos przekonana nie jestem.

pozdrawiam :)

aguś

(2012-10-10 11:14)

dostałam ślinotoku składniki , których połączenie uwielbiam. Muszę wypróbować, dzięki za fajny pomysł. Pozdrawiam 

beata77w2

(2012-10-10 09:28)

Przepis jest super,dzisiaj też po niego sięgam

e_ra

(2012-10-10 08:30)

Polecam :)

Zmontowałam je wczoraj i dobrze, że narobiłam z podwójnej porcji (dla 4 osób + 2 nadprogramowych). Danie dość szybkie, smaczne i sycące, zagościło w moich ulubionych przepisach i będzie pojawiało się na naszym stole dość często :) Naleśniki smażyłam przed samym podaniem, bo coś mi mówi, że takie są najlepsze :)

Pozdrawiam i dziękuję za smaczny przepis :)

hira

(2012-10-10 08:12)

pyszne, zamierzam zrobić powtórkę na najbliższą imprezę

hira

(2012-10-10 08:08)

zrobiłam, jest prosta i szybka, smakowała, będzie powtórka;-D

Mońcia

(2012-10-10 07:49)

Niestety kartacze w ogóle mi nie wyszły,ale skoro trzymałam się ściśle przepisu to myślę,że to wina ziemniaków.Chwilowo się zniechęciłam ,ale w kwestii kartaczy nie mówię jeszcze ostatniego słowa.

gabigold

(2012-10-10 07:07)

dziękuję za szybką odpowiedz:)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij