Tez dzisiaj je zrobilam, nie wyszly mi takie ladne kreciolki ale co tam. Najwazniejsze ze sa pyszne, moje dziewczynki mialy drozdzowkowa kolacje i prosily o takie drozdzowki na sniadanie. Z pewnoscia polecam i pewnie nie raz je jeszcze zrobie.
Te "liście" To szczypior....
witam pierwszy raz robie wino i potrzebuję trochę pomocy :) jak już zakorkuję butle i zacznie bulgać co dalej? ile ma bulgać? czy przelewać? oddzielać od owoców? jeśli tak to kiedy? kazda informacja się przyda :) dzięki
pierniczki nie muszą "odpoczywać" są miękkie:)
Miód dałam naturalny, poza tym bez zmian. Ciasto takie domowe, bez udziwnień, na drugi dzień zdecydowanie bardzo dobre. p.
Placuszki sa pyszniaste..) Przyjęły sie na naszym stole. Doskonały pomysł na wykorzystanie resztek z fileta drobiowego lub indyczego. Dokładam do nich wszystko co znajde w lodówce,-por lub cebulkę, pietruszke zieloną obowiązkowo, jak mam to ser żółty. Do tego jakaś suróweczka, ziemniaczki duszone i palce lizać...
sa pycha:) moj synek tez zajada:)
Bardzo się cieszę że bułeczki smakują
Do ulubionych...Pyszności wielkie...
Wyszedł fajny kolor, fajna konsystencja, ale smak nieco mdły. Dodałam w końcu więcej curry, ale poprawiło to tylko nieco sytuaację. Może nie potrafiłąm tej zupy dobrze doprawić - wyszła tylko poprawna.
Właśnie sie zajadamy bardzo smaczne, dla nas wystarczająco słodkie bez lukru.
Dziekuję bardzo za przepis zupa wyszła mi wyśmienita :) Moje dziecko 3 letnie sie nia bardzo zajada :) a jak jej smakuje to musi być dobra bo jest niejadek .Pozdrawiam serdecznie
Proponowałabym agrestową.
Łoł magdalena73 jaki piękny Ci wyszedł ten naleśnik....wygląda baaardzo smakowicie , jak jakaś wytworna rolada .Dzięki za piękną fotkę .Pozdrawiam
smaczne inne nowe danko :-) ja tez dodałam trochę piersi z kurczaka i następnym razem też coś dodam