Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

gosiekb

(2012-10-10 03:52)

Tez dzisiaj je zrobilam, nie wyszly mi takie ladne kreciolki ale co tam. Najwazniejsze ze sa pyszne, moje dziewczynki mialy drozdzowkowa kolacje i prosily o takie drozdzowki na sniadanie. Z pewnoscia polecam i pewnie nie raz je jeszcze zrobie.

bahus

(2012-10-10 00:32)

Te "liście" To szczypior....

saguaro

(2012-10-09 23:58)

witam pierwszy raz robie wino i potrzebuję trochę pomocy :) jak już zakorkuję butle i zacznie bulgać co dalej? ile ma bulgać? czy przelewać? oddzielać od owoców? jeśli tak to kiedy? kazda informacja się przyda :) dzięki

anex

(2012-10-09 23:29)

pierniczki nie muszą "odpoczywać" są miękkie:)

pandora

(2012-10-09 22:59)

Miód dałam naturalny, poza tym bez zmian. Ciasto takie domowe, bez udziwnień, na drugi dzień zdecydowanie bardzo dobre. p.

domia

(2012-10-09 22:58)

Placuszki sa pyszniaste..) Przyjęły sie na naszym stole. Doskonały pomysł na wykorzystanie resztek z fileta drobiowego lub indyczego. Dokładam do nich wszystko co znajde w lodówce,-por lub cebulkę, pietruszke zieloną obowiązkowo, jak mam to ser żółty. Do tego jakaś suróweczka, ziemniaczki duszone i palce lizać...

kasiuniuniusia

(2012-10-09 22:06)

sa pycha:)  moj synek tez zajada:)

monia7301

(2012-10-09 22:02)

Bardzo się cieszę że bułeczki smakują

bahus

(2012-10-09 21:54)

Do ulubionych...Pyszności wielkie...

wiernikosia

(2012-10-09 21:42)

Wyszedł fajny kolor, fajna konsystencja, ale smak nieco mdły. Dodałam w końcu więcej curry, ale poprawiło to tylko nieco sytuaację. Może nie potrafiłąm tej zupy dobrze doprawić - wyszła tylko poprawna.

pszczolka

(2012-10-09 21:09)

Właśnie sie zajadamy bardzo smaczne, dla nas wystarczająco słodkie bez lukru.

Karolina1639

(2012-10-09 20:42)

Dziekuję bardzo za przepis zupa wyszła mi wyśmienita :) Moje dziecko 3 letnie sie nia bardzo zajada :) a jak jej smakuje to musi być dobra bo jest niejadek .Pozdrawiam serdecznie

anka1966

(2012-10-09 20:21)

Proponowałabym agrestową.

monia7301

(2012-10-09 19:52)

Łoł magdalena73 jaki piękny Ci wyszedł ten naleśnik....wygląda baaardzo smakowicie , jak jakaś wytworna rolada .Dzięki za piękną fotkę .Pozdrawiam

gagnieszka1

(2012-10-09 19:27)

smaczne inne nowe danko :-)  ja tez dodałam trochę piersi z kurczaka i następnym razem też coś dodam

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij