zrobilam dzisiaj na obiad, smak bardzo ciekawy! mysle tylko ze z kurczakiem byloby jeszcze lepsze! nastepnym razem dodam jeszcze papryke czerwona, ale i tak smaczne bardzo! bede na pewno jeszcze robila :-)))
Hej:) Nic nie wycieka, robiliśmy z różnych gatunków jabłek, również tych mocno winnych i nie było problemu. Jeśli się obawiasz możesz dać cząstki lub do musu dać odrobinę np. bułki tartej:)
Gosia76, dziękuje:) nie próbowałam jeszce dodawać do tego ciasta owoców mrożonych ale myślę, że można. Z pewnością wypróbuję przepis z mrożonymi w zimie :)
Polecam batoniki!! Są genialne!! Miałam tylko mleko skondensowane niesłodzone, ale dosypałam jakieś 4 łyżki zwykłego cukru i do tego pokruszyłam tabliczkę czekolady (która pod wpływem ciepłego mleka się oczywiście roztopiła, ale dodała extra posmak) więc wszystko było dostatecznie słodkie. Dziękuję za przepis, jest superprosty i chyba każdy sobie z tym poradzi ;)
Od zawsze robię taki krem do tortów, jednak daję mniej masła extra, bo 1 kostkę i podobnie jak Kaziuk11 daję 2 czubate łyżki cukru na jedno jajo. Ubijam na parze do momentu (moja metoda sprawdzania czy już jajom wystarczy podgrzewania, może sie niektórym osobom nie spodobać), aż zaczyna parzyć w palec, po prostu włożony do masy. Jeśli tak się dzieje, to przekładam naczynie, najczęście metalowy garnek do miski z zimną wodą i dalej ubijam (w międzyczasie zmieniam wodę, aby znów była zimna), aż masa jest wyraźnie zimna. Dalej postępuję jak autorka przepisu.
To jest doskonała masa do tortów robię z nią torty od 25 lat daję tylko mniej cukru tzn kostka masła 82 % kostka roślinnego ze słonecznikiem 4 jajka i 8 łyżek cukru i 1 cukier waniliowy. Jajka z cukrem trzeba bic na parze aż będą gęste i lekko opadą wtedy mamy pewnośc że są zaparzone i masa będzie dłuzej świeża -to tak ok 20-30 min. Wiem ze niektórzy trzepią tylko tak jak na biszkopt ale ja polecam lepiej zaparzyc
Nastepny super przepis... a Twoje zdjecia sa bajeczne!
Wyglada wspaniale! a moglabym dac mrozone owoce zamiast tych jagod?
Czy szczelnie owijamy całe bułeczki w folię ?
Mozna jak mówisz zwinąć w roladę ,do środka dodać jabłek przysmażonych z cynamonem ,pokroić jak ciasto i polać jakimś sosem .Musze tak zrobić ,dziękuję za inspirację.Wspaniały przepis
To moje drugie podejście do szarlotki sypanej,pierwszy raz była porażka ,ale dziś po przeczytaniu paru rad z komentarzy SUKCES,dzięki za przepis
Smacznie wygląda no i lubię takie ciacha które szybko się robi.Niedługo wypróbuje.
Moje dzieci bardzo lubią takie hot-dogi i czesto im robię.Pycha!
Pycha duszona cebulka.W dzieciństwie mama często nam ją robiła,tylko dusiła z kiełbaską.Taka też jest pyszna na chlebku.